Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől viszonoz egy srác flörtöt és mitől nem?

Figyelt kérdés

exbarátom, ha leste akármelyik csaj, nem nézett vissza, sőt el is fordult felém!

a mostani, ha jönnek velünk szembe az utcán 150 centis csaj bámul rá, hát ő visszabámul.

engem ez bánt. hogy a kívülállók, azt látják, a pasi kifele kacsintgat.

vagy nem kellene, hogy bántson?

sajnos engem nem bámulnak srácok a barátom előtt, hogy visszaadhassam.

mit gondoltok erről?


2010. okt. 12. 13:05
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
kíváncsi vagyok erről is a véleményedre légyszi írj
2010. okt. 12. 14:21
 22/33 anonim ***** válasza:
Az már jó h legalább váltott. Ebből látszik h fontos vagy neki. Viszont neked is szét kellene nézned, érdeklődni h tényleg nincs-e más. Ha találnál egy ffi nyelvtanárt, és szó nélkül átmenne ahhoz, akkor semmi okod nem lenne féltékenynek lenni. De így még mindig ott a lehetőség h megcsaljon... Sztem nézz szét te is, biztos ami biztos...
2010. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

hogy ez nekem miért nem jutott eszembe, hogy én keressek neki tanárt???

hagyom mindig magam ráncigálni, hogy az van, amit ő akar.

és azt hittem férfit keres.

és csak akkor mondta el, hogy nő, amikor már megy is hozzá.

ez valahol szemétség volt. szerintem akármilyen macho.nem?

2010. okt. 12. 14:44
 24/33 anonim ***** válasza:
Figyu nem látok a pasid fejébe h konkrétan mit akar tőled, vagy mit érez. Nem tudom azt se h direkt nőt keresett-e, vagy tényleg csak nők vannak. (Meg ezt leellenőrizni am is a te dolgod. :) Szóval nem tudom megítélni h ez szemétség vagy sem. Én csak azt látom h a barátod egy tipikus "rosszfiú" típus, te meg tipikusan az a fajta nő vagy aki szenved a barátja mellett, de mégis vele marad... De ez már mind-mind "párválasztási pszichológia" szal felesleges belemenni... Csináld azt amit kell: keress férfi tanárt, vedd a kezedbe az irányítást (próbálj dominánsabb lenni), és úgyis megfogod látni h hogyan reagál. Amíg nem találsz férfi tanárt, úgyse tudod megítélni h mi is van valójában...
2010. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"és titkolózik, hogy milyen nő."


Te most komolyan a nyelvtanárára vagy féltékeny? :D

2010. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

köszi :)

próbálok rosszlány lenni...hogy passzoljak a rosszfiúhoz

kemény lesz

2010. okt. 12. 14:52
 27/33 A kérdező kommentje:

nem feltétlenül a tanárra vok féltékeny, hanem a párom stílusa felkavar, hogy titkolózik róla

és ez tesz bizonytalanná. meg a többi ilyesmi hozzáállása mindenhez

2010. okt. 12. 14:54
 28/33 anonim ***** válasza:

"nem feltétlenül a tanárra vok féltékeny, hanem a párom stílusa felkavar, hogy titkolózik róla

és ez tesz bizonytalanná"


Mégis, mit mondjon? Most az erős igék ragozását gyakoroltuk, most a múlt időt, most a szenvedő szerkezetet...

vagy hogy gondolod, mi az, hogy titkolózik?

2010. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

kérdeztem, hogy fiatal, vagy idős?

erre: "nem tudom"

sok helyen tanított már, milyen iskolákban, fősuli, általános?

erre: "azt nem mondta"

hogy hívják?

"elfelejtettem"

miért nem pasi tanárt keresel?

erre:"az nincs, meg ő olyan jó, hogy közel lakik, és nem kell utazgatnom"

2010. okt. 12. 15:15
 30/33 anonim ***** válasza:

Projekció: annak érdekében, hogy egy kellemetlen tulajdonságunkat vagy vágyunkat ne kelljen bevallanunk magunk előtt, ezeket kivetítjük másokra.


A féltékeny férj, aki lépten-nyomon azt keresi, hol csalja meg a felesége, noha erre semmi jel nem utal. Az egész hercehurca azért van, mert belül iszonyatos csábítást érez mikor egy formás popsi ring előtte el az utcán, hogy ő maga megtegye ezt. A vágyát elfojtja, de nem sikerül tökéletesen (nem is sikerülhetne, amint egy újabb HB megjelenik, fellángol) ezért működésbe lép a másik elhárítás a projekció a feleségére. Egyre biztosabb benne, hogy megcsalják és képtelen kiverni a fejéből (persze hiszen ott született). A hasonlat tökéletesen igaz a bizalmatlan párkapcsolatot kialakítókra is: ott sem azért vagy féltékeny legtöbbször, mert a párod okot ad rá, hanem mert te érzel késztetést, vagy nem érzed magad elég jónak hozzá, s így csak keresed az okot, hogy mikor teszi már meg... :P

2010. okt. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!