Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől viszonoz egy srác flörtöt és mitől nem?

Figyelt kérdés

exbarátom, ha leste akármelyik csaj, nem nézett vissza, sőt el is fordult felém!

a mostani, ha jönnek velünk szembe az utcán 150 centis csaj bámul rá, hát ő visszabámul.

engem ez bánt. hogy a kívülállók, azt látják, a pasi kifele kacsintgat.

vagy nem kellene, hogy bántson?

sajnos engem nem bámulnak srácok a barátom előtt, hogy visszaadhassam.

mit gondoltok erről?


2010. okt. 12. 13:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

"a mostani, ha jönnek velünk szembe az utcán 150 centis csaj bámul rá, hát ő visszabámul."


Most az bánt, hogy visszabámulja őket a barátod, vagy pedig az, hogy 150 centis a másik csaj? :D


"sajnos engem nem bámulnak srácok a barátom előtt, hogy visszaadhassam."


Elég gyerekes viselkedés is lenne ez a bosszú. :)


Leginkább el kellene mondanod neki, hogy ez zavar téged.

2010. okt. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ezért: "Hűséget fogadott és nem vakságot." 28L
2010. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

a 150 centivel az a bajom, hogy még őrá is visszabámul, mert még helyes, nagyobb volumenű nőket meg is értenék, hogy bámul. de hogy kivétel nélkül.....az nekem sok


jah. az előző barátom is hűséget fog-tt nem vakságot, ő mégsem élt ezzel

a kérdésem is erre vonatkozik. ki mitől bámul, vagy aki nem, az miért nem


az én felvetésem: az exbarátomnak többet jelentettem mint a mostaninak. erre tippelek.

és ti?

2010. okt. 12. 13:18
 4/33 anonim ***** válasza:
Mert a volt barátod hülye volt, és nem viszonozta más lányok flörtöléseit, mert nyilván szeretett téged. (Gondolom a kapcsolatnak úgy lett vége h te dobtad őt, mert "kiszerettél" belőle). A mostani viszont viszonozza más lányok flörtöléseit, ezzel eléri nálad azt h te elnézed neki, és szeretni fogod = nem fogod dobni, hanem majd ő téged... :)
2010. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

"az én felvetésem: az exbarátomnak többet jelentettem mint a mostaninak. erre tippelek.

és ti?"


Elképzelhető, bár közel sem biztos. Te soha, egyetlen pillanatra sem bámulsz meg más pasikat?

2010. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Gondolom az exbarátoddal te szakítottál, és nem ő veled. A mostanival viszont gondolom eszed ágában sincs... :)
2010. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

honnan jön ez le?????

nekem is a bunkó kemény srácok jönnek be???

aki azt kérdezte hogz én nem nézek meg senkit, annak írom, nem arról az idióta nézésről beszélek, amikor azt nézi a párom, vagy én, hogy ne menjek neki, hanem a szabályos szemezésről!

és igen én is csinálom, de KIZÁRÓLAG azért mert a barátom ilyen!!!

2010. okt. 12. 13:31
 8/33 anonim ***** válasza:

"honnan jön ez le?????

nekem is a bunkó kemény srácok jönnek be???"


A kérdésre nem válaszoltál... Te dobtad az exedet? Ebből nekem az jön le h igen... :)

2010. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

szóval mitől ilyen egy srác????

mert nem kellek neki és dobni fog engem???

2010. okt. 12. 13:33
 10/33 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, minden nőnek a "bunkó, kemény" srácok jönnek be...
2010. okt. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!