Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ő van megsértődve. Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ő van megsértődve. Minden nő ilyen erkölcstelen? Mit csinálnátok a helyemben? (lenn bővebb)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb. 1 hónapja ismerkedtünk meg. Eddig eljutottunk a csókig. Tegnap este moziból hazavittem kocsival, adtam neki búcsúcsókot, de ő egyre hevesebb lett, szinte átült az ölembe, a nyakamat csókolgatta, a kezemet rávezette a melleire. Erre én mondtam, ne kéjelegj. Azt hitte viccből mondom, poénkodott, nevetett, tovább folytatta... Erre megfogtam elég határozottan a kezeit, h. állj le, nekem tisztességes nő kell, ne csinálj úgy, mint egy ribanc. Egy igazi nő nem viselkedik ilyen kihívóan. NA mintha áramütés érte volna, visszamászott a helyére, de nem szólt semmit, csak annyit viszlát. Mondom megsértődtél, becsapja az ajtót, azóta a mobilját nem veszi fel. A fene egye meg, mi van ezzel a nővel? Én azt hittem csak elszégyelte magát, de lehet haragszik? Én nem akartam vele összeveszni, mert rendes lány ezt kivéve, s még alakíthatnám talán, hogy ne ribiskedjen. Vagy mondjak le róla?

28/F


2010. okt. 12. 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 A kérdező kommentje:
Jaj de viccesek itt az emberek ha-ha-ha. Csodálom, h. még mindig jönnek válaszok, de ezek közül egy értelmes nincs, tisztelet a kivételnek.
2010. nov. 24. 10:02
 82/85 A kérdező kommentje:

Ja és a legnagyobb bunkóság vkit a szakmája alapján megítélni. "Az irodalmárok homárok". A hentesek meg biztos agresszív állatok.

Egyébként kedves hozzászóló nem vagyok irodalmár, de minden dolgozó embert tisztelek, akár értelmiségi akár kétkezi munkás és nem sztereotipizálok.

2010. nov. 24. 10:04
 83/85 anonim ***** válasza:
100%
Én tapasztalatból tudom, hogy van 1-2 olyan irodalmár, aki olyan nyomorult, hogy az anyja hugyoztatja. Amúgy gondolkodtál azon, hogy orvoshoz menj az ilyen kérdéssel? Én vok az az előző író.
2010. nov. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kihagytam: én a helyedbe összetenném a kezem, hogy ilyen csajt találtam. Szűz vagy még? 28 évesen nem sok ember mondhatja el magáról. Grat :)
2010. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
100%
ide figyelj, a lány jogosan azt hitte hogy már régóta vagytok együtt egy szex erejéig és szerette volna a szeretetét ily módon kifejezni, te meg ahelyett hogy azt mondtad volna "bocs szivem de én egy romantikusabb helyen szeretném csinálni" helyette lerib@ncoztad őt!!! és még te vagy meglepve?!neki nem azzal volt baja hogy nem akartad a kocsiban a szexet, hanem azzal ahogy lereagáltad a dolgot. szebben kellett volna csinálnod a dolgot és persze hogy nem bocsát meg neked mert most már érzi hogy te nem tekinted őt egyenrangú félnek csak egy rib@ncnak, ezekután inkább nem bunkó vagy csak ostoba mert az elméleted még logikus lenne de ahogy levezeted az szánalmas
2010. nov. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!