Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ő van megsértődve. Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ő van megsértődve. Minden nő ilyen erkölcstelen? Mit csinálnátok a helyemben? (lenn bővebb)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb. 1 hónapja ismerkedtünk meg. Eddig eljutottunk a csókig. Tegnap este moziból hazavittem kocsival, adtam neki búcsúcsókot, de ő egyre hevesebb lett, szinte átült az ölembe, a nyakamat csókolgatta, a kezemet rávezette a melleire. Erre én mondtam, ne kéjelegj. Azt hitte viccből mondom, poénkodott, nevetett, tovább folytatta... Erre megfogtam elég határozottan a kezeit, h. állj le, nekem tisztességes nő kell, ne csinálj úgy, mint egy ribanc. Egy igazi nő nem viselkedik ilyen kihívóan. NA mintha áramütés érte volna, visszamászott a helyére, de nem szólt semmit, csak annyit viszlát. Mondom megsértődtél, becsapja az ajtót, azóta a mobilját nem veszi fel. A fene egye meg, mi van ezzel a nővel? Én azt hittem csak elszégyelte magát, de lehet haragszik? Én nem akartam vele összeveszni, mert rendes lány ezt kivéve, s még alakíthatnám talán, hogy ne ribiskedjen. Vagy mondjak le róla?

28/F


2010. okt. 12. 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim válasza:
95%

A kérdező kommentje:

"MErt én úgy látom egy nő ne kezdeményezzen. Undorító, ha még vezetni is akarja a kezem, hogy hol taperoljam, pláne autóban..."


Undorító? :DDD nem vagy te meleg véletlenül?

és az önkielégítés? mégis csinálod. Vagy az orális szex? mégis élvezed.

Amúgy azért vezette a kezed, mert túl béna voltál ahhoz, hogy magadtól megtedd.


Egy nő ne kezdeményezzen, de adjon bíztató jeleket a pasi felé, abban az esetben ha még a randira hívás időszakában tart a kapcsolat, de nem 1 hónap járás után. Konkrétan az idő nem volt neked elég h felkészülj a vele való szexre vagy a helyszín? :D A legtöbb pasi imádja az autójában csinálni, te vagy a kivétel. Neked gáz, hogy nem próbálkoztál nála - ebből ő arra következtetett, hogy nem akarod elszúrni vele, nem akarod leteperni,de a mellékelt ábra szerint közben azért ő már eléggé kívánt - ezért megtette az első lépést.


Tisztességes nő kell? :D fújj fel egyet. mi nők is ezért használunk néha vibártort. Vagy most ez a lány miért nem volt elég tisztességes neked? :DDD Nagyon is az volt, elvégre az 1 hónap alatt nem lépett félre annak ellenére, hogy tőled nem kapot puszinkívül semmit.


"Egy igazi nő nem viselkedik ilyen kihívóan. "

Egy igazi férfi pedig nem viselkedik ilyen bénán és tegye oda magát amikor kell.

Ha egy lány le akar veled feküdni, aki történesen a csajod, akkor tedd meg neki a szivességet, és hidd el neked is jó lesz. Jobb most azon gondolkodni, hogy elszúrtad?


Amúgy hogyan is lehetne melletted bárki is igazi nő, addig amíg te sem vagy igazi férfi.


"csak normális vagyok" ezt írtad. van egy rossz hírem: óriásit tévedsz. Te bizony iszonyatosan prűd és szűklátókörű vagy, ez pedig nem normális.

Te meddig vártál volna az első szexxel és milyen körülmények között tetted volna meg? Tervezted egyáltalán mielőtt elveszed? :D


A helyedben írnék neki egy sms-t hogy boccs, h ekkora paraszt voltam, felejtsük el egymást, mert ezt már nem lehet visszcsinálni.

NAgyon megsértetted a nőiességét és az önbizalmát. ilyet soha ne csinálj ha jót akarsz.

2010. okt. 13. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 A kérdező kommentje:
Nagyon félreértitek, amit mondok. Nem baj az, ha nem szűz. És én szerettem volna eljutni a szexig, de nem így, hogy ő diktálja a tempót és képes lenne kocsiban csinálni. Ha felfogná az indítékaimat, akkor megpróbálnám vele. Lehet ma felkeresem a lakásán.
2010. okt. 13. 10:28
 63/85 anonim ***** válasza:
7%

a mai nőknek nem férfi kell, hanem a farkad

nem fogsz találni olyat, aki visszafogott

mert az 1000-ből 1. nagyon ritka.(pl én)

2010. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem biztos, hogy szexet akart a kocsiban, lehet, hogy a csókról akart eggyel feljebb lépni egy kis tipi-tapira.


Szerintem csak akkor keresd fel, ha egy esetleges kibékülés esetén tiszteletben tudnád tartani az ő szexuális vágyait és nem értékelnéd negatívan a közeledését, kezdeményezését.

2010. okt. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 Snapette ***** válasza:
95%
Mért baj, ha ő diktálja a tempót? S mi történik, ha neki nem felel meg a te tempód? Kötelessége úgy csinálni, ahogy neked tetszik? Nem az lenne a logikusabb, hogy megbeszélitek esetleg, hogy hogyan szeretnétek, ha már nem tudod elfogadni azt, hogy ő is kezdeményezhet? Nem, mintha azt hinném, hogy vissza fog még hozzád térni. Én biztos nem tenném.
2010. okt. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
95%

"És én szerettem volna eljutni a szexig, de nem így, hogy ő diktálja a tempót és képes lenne kocsiban csinálni."


Miért, a tempót diktálni csak a pasiknak szabad, vagy mi van? :D Nem vagy te véletlenül egy kicsit soviniszta?

2010. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele. Azt mondta nagyon megbántottam, bocsánatot kértem. Azt mondta, h. nem bír megbocsátani. Elegem van belőle, kereshetek megint vkit, aki talán normális.
2010. okt. 13. 18:47
 68/85 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem te inkább ne keress senkit, hagyd békén a normális embereket. Még neked van eleged belőle LoL. Húzd le magad xD
2010. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
93%
Kíméld meg a nőket ettől az élménytől, kérlek! :D nekeress senkit, és főleg ne szaporodj xD
2010. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
94%
Nem normális kell neked, hanem aszexuális, vagy egy kislány, akinek van ideje várni.
2010. okt. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!