Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ő van megsértődve. Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ő van megsértődve. Minden nő ilyen erkölcstelen? Mit csinálnátok a helyemben? (lenn bővebb)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb. 1 hónapja ismerkedtünk meg. Eddig eljutottunk a csókig. Tegnap este moziból hazavittem kocsival, adtam neki búcsúcsókot, de ő egyre hevesebb lett, szinte átült az ölembe, a nyakamat csókolgatta, a kezemet rávezette a melleire. Erre én mondtam, ne kéjelegj. Azt hitte viccből mondom, poénkodott, nevetett, tovább folytatta... Erre megfogtam elég határozottan a kezeit, h. állj le, nekem tisztességes nő kell, ne csinálj úgy, mint egy ribanc. Egy igazi nő nem viselkedik ilyen kihívóan. NA mintha áramütés érte volna, visszamászott a helyére, de nem szólt semmit, csak annyit viszlát. Mondom megsértődtél, becsapja az ajtót, azóta a mobilját nem veszi fel. A fene egye meg, mi van ezzel a nővel? Én azt hittem csak elszégyelte magát, de lehet haragszik? Én nem akartam vele összeveszni, mert rendes lány ezt kivéve, s még alakíthatnám talán, hogy ne ribiskedjen. Vagy mondjak le róla?

28/F


2010. okt. 12. 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
83%
Aham. Mondj le róla, jobb lesz ez mindkettőtöknek. Neked nem kell elviselni, hogy egy lány szexelni akar veled, neki pedig nem kell egy fatökű pasival találkoznia.
2010. okt. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
80%

"Erre megfogtam elég határozottan a kezeit, h. állj le, nekem tisztességes nő kell, ne csinálj úgy, mint egy ribanc."


Kérlek, indokold meg, hogy ettől a cselekedettől szerinted miért lett ribanc. :)

2010. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem veled van a gond. Mi az, hogy nem rendes, mert vannak szexuális igényei?!?! Felnőtt emberek vagytok! Hagyd békén ezt a lányt, úgysem tennéd boldoggá ezzel a bigott gondolkodásmóddal. Keress valami vallási fanatikust. Csak olyannal lehetsz boldog, aki ugynaúgy gondolkozik, mint te.


26/N

2010. okt. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:
MErt én úgy látom egy nő ne kezdeményezzen. Undorító, ha még vezetni is akarja a kezem, hogy hol taperoljam, pláne autóban...
2010. okt. 12. 11:20
 5/85 anonim ***** válasza:
92%
Igaza van az előtted szólónak: keress valaki olyat, aki megfelel az igényeidnek. :D
2010. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
78%
hátha magadtól nem jut eszedbe...:D
2010. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
94%

Mégegyszer mondom, hagyd békén ezt a lányt és keress egy jehovát, vagy mormont, vagy tudom is én, az tuti nem fog kezdeményezni.


/Azt meg gondolom fölösleges mondnanom, hogy a szexualitás az ember életének szerves része. A nőknek is vannak vágyik. Hol van az megírva, hogy nő nem kezdeményezhet? Felháborít a nőkre nézve lealacsonyító gondolkodásod de egyben szánlak is, valószínűleg nem a te hibád, talán rosszul neveltek. /


26/N

2010. okt. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
97%

Naná hogy nem veszi fel a telefont... Kicsit finomabban is visszautasíthattad volna.

Amúgymeg miért ne kezdeményezhetne egy nő? Nyilván hozzád közeli korú, miért ne lehetnének neki is szexuális igényei?

Az hogy a te gondolkodásoddal ez nem egyezik, nem az ő hibája, 100 férfiből szerintem 98 normálisnak találná.

2010. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
86%
kamunak tűnik, vagy komám te fából vagy :)
2010. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
84%

Sajnálom a nőt.

21F

2010. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!