Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ő van megsértődve. Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ő van megsértődve. Minden nő ilyen erkölcstelen? Mit csinálnátok a helyemben? (lenn bővebb)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb. 1 hónapja ismerkedtünk meg. Eddig eljutottunk a csókig. Tegnap este moziból hazavittem kocsival, adtam neki búcsúcsókot, de ő egyre hevesebb lett, szinte átült az ölembe, a nyakamat csókolgatta, a kezemet rávezette a melleire. Erre én mondtam, ne kéjelegj. Azt hitte viccből mondom, poénkodott, nevetett, tovább folytatta... Erre megfogtam elég határozottan a kezeit, h. állj le, nekem tisztességes nő kell, ne csinálj úgy, mint egy ribanc. Egy igazi nő nem viselkedik ilyen kihívóan. NA mintha áramütés érte volna, visszamászott a helyére, de nem szólt semmit, csak annyit viszlát. Mondom megsértődtél, becsapja az ajtót, azóta a mobilját nem veszi fel. A fene egye meg, mi van ezzel a nővel? Én azt hittem csak elszégyelte magát, de lehet haragszik? Én nem akartam vele összeveszni, mert rendes lány ezt kivéve, s még alakíthatnám talán, hogy ne ribiskedjen. Vagy mondjak le róla?

28/F


2010. okt. 12. 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
86%
A nő hány éves? 28 éves vagy és csak a csókig jutottatok egy hónap alatt? Én nő vagyok, és tuti hogy nem kezdeményeznék, de azért egy hónap eltelte után sztem nem biztos, hogy csak egy csóknak kellene beleférnie. Miért baj, ha egy hónap után már többre vágyik?
2010. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
90%

Ha ez igaz akkor itt csakis te vagy a hibás és a nőnek teljesen igaza van/volt !

Igenis ez már a 21. század , nyugodtan kimutathatja egy nő is azt hogy neki is vannak szexuális igényi , mert minden nőnek van !

Főleg ilyen idősen , mert ha 14-16-18 éves a nő akkor megértenélek , de gondolom nem így van .

2010. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
97%
ALAKÍTHATNÁD????Ja, csinálhatsz belőle egy frigid önbizalomhiányos takarítónőt otthonra....
2010. okt. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 nagyviri ***** válasza:
82%
Egyik nőnek sem esik jól, ha a barátja leribancozza. Arról nem is beszélve, hogy egy nő attól nem válik ribivé, ha szeretne kicsit többet a pasijától. Szerintem csak rá akart vezetni, hogy 1 hónap után szeretne többet is tőled, nem csak udvarias randizgatást. Tudod, bennünk nőkben is dolgoznak ám a hormonok, pláne, ha olyan pasival vagyunk, aki nem kicsit tetszik. Rendben, hogy szeretsz te kezdeményezni, de 1 hónap után már minden nőben felmerül a kérdés, hogy ha nem akar a pasi tovább lépni, akkor mit akar tőlem? Ha fontos neked a csaj, akkor kérj tőle bocsánatot, és beszéld meg vele, hogy te mit szeretnél ebben a kapcsolatban, mert nem biztos, hogy kettőtök igénye találkozott
2010. okt. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
87%

Az gondolom eszedbe sem jutott, hogy esetleg jelezni akart, hogy igen, egy hónap után mehetsz tovább is, nem fogja azt hinni, hogy csak megd*gni akarod.


És ez a finomabb változatom volt. A rosszabb az, hogy 100 évvel korábban kellett volna születned a felfogásoddal. Minimum. A többiek a véleményem szerint osztottak, én már nem foglak.


Meg talán csak egy hónap után ki akarta próbálni, hogy megéred-e még a további időpocsékolást. Nos nem.

2010. okt. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
94%

Hüha, ehhez muszáj hozzászólnom:)

Először is, nem kefélni akart, csak egy kicsit úgymond pettingelni, ruhában, valószínűleg felizgattad. (nem is értem, hogy bírtad). Persze utána lehet, hogy felhívott volna magához, de ezt már buktad pajti.

Kifogtál egy tisztességesnek tűnő, egészséges nőt, aki nem bújt egyből ágyba, az első randin, eltelt egy hónap, ami azért kicsit sok, de még belefér, és leribancozod? :) Ennél kb. 95%-ban nagyobb ribancok vannak, apácát akarsz csinálni belőle?

Áhh, nem is tudok mást mondani, de még egy dolog eszembe jutott, amit előttem is mondtak már. Örülnénk, ha nem szaporodnál.

2010. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
89%
Sajnálom a lányt, hogy egy hónapot pazarolt az életéből egy ilyen véglényre... >:(((
2010. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
95%

Én is megsértődnék ha leribancozna a párom,mert megkívánom..Elég gáz,hogy 1 hónap után nem vagy képes magadtól simogatni vagy csak célzást tenni,hogy szexis,kívánod..Jobban is járt a lány így,mert megszabadult tőled,...Én páros lábbal rúgnálak ki...

38/N

2010. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
97%

Mi a ribanckodás abban, ha egy nő a pasijánál kezdeményez? Mert ha a discoban kéjeleg egy tök idegennek, akkor oké, hogy gáz, de ezzel mi a baj?

A barátnőd, ráadásul egy hónapja jártok. Gondolom úgy érezte, hogy megérett a kapcsolat a szexre.

Szerintem a lánynak igaza van, én is megsértődnék, ha leribancozna a párom.

2010. okt. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
93%

A kérdező fejében most szerintem a következő dolgok járnak:

A) Most vagy mindenki hülye, vagy én vagyok helikopter.

B) Ez is bizonyíték arra, hogy a Sátán irányítja a világot.

C) Tényleg minden nő k*rva, bezzeg én vagyok az erkölcsös, érett viselkedés szobra.


Rossz úton jársz, ember. Egy vicc jut rólad eszembe, amikor megy a csávó a sztrádán menetiránnyal szemben, bemondja a rádió, hogy vigyázzon mindenki, mert egy ámokfutó szemben megy az autópályán, mire a muksó "Mi az, hogy egy???? Az ÖSSZES!!!!!"

2010. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!