Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ő van megsértődve. Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ő van megsértődve. Minden nő ilyen erkölcstelen? Mit csinálnátok a helyemben? (lenn bővebb)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb. 1 hónapja ismerkedtünk meg. Eddig eljutottunk a csókig. Tegnap este moziból hazavittem kocsival, adtam neki búcsúcsókot, de ő egyre hevesebb lett, szinte átült az ölembe, a nyakamat csókolgatta, a kezemet rávezette a melleire. Erre én mondtam, ne kéjelegj. Azt hitte viccből mondom, poénkodott, nevetett, tovább folytatta... Erre megfogtam elég határozottan a kezeit, h. állj le, nekem tisztességes nő kell, ne csinálj úgy, mint egy ribanc. Egy igazi nő nem viselkedik ilyen kihívóan. NA mintha áramütés érte volna, visszamászott a helyére, de nem szólt semmit, csak annyit viszlát. Mondom megsértődtél, becsapja az ajtót, azóta a mobilját nem veszi fel. A fene egye meg, mi van ezzel a nővel? Én azt hittem csak elszégyelte magát, de lehet haragszik? Én nem akartam vele összeveszni, mert rendes lány ezt kivéve, s még alakíthatnám talán, hogy ne ribiskedjen. Vagy mondjak le róla?

28/F


2010. okt. 12. 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
95%

szerintem nem vagy normális kérdező, a legkevésbé sem :D

csak ilyen pasival ne hozzon össze soha az ég, jézusom, le vagyok hidalva :D előttem leírták már a véleményemet egy páran, de ha te ennyire soviniszta vagy és fatökű, akkor az a te bajod, jobban járt szerencsétlen csaj nélküled az tuti :D (további érdekesség, hogy nemgondoltam volna hogy a sovinizmus és a fatökűség egyesülhet egyazon emberben, de ugynézki vannak ilyen defektesek:D)

2010. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
93%

"LEhet mégis le kéne feküdnöm vele, aztán dobom, ha ilyen kva*."


A nő teljesen normális volt, átlagember...és szerencsétlen.

Te pedig egy hímr!ngyó vagy, kedves kérdező!^^


Nehogy azt hidd, hogy abban az esetben,ha "megdugsz" egy nőt (vmi csoda folytán XD) és utána nem találkoztok, akkor magadévá tettél egy kurv@t. Ez esetben te megalázod magad az ált. sz@r dumáiddal, hogy lefeküdjetek, a csajnak volt egy jó/kevésbé jóXD éjszakája és már el is felejtett.


Amúgy nemtom, hogy gondolod, hogy még lefeküdhetsz vele, amikor beszélni sem hajlandó veled. -_-" XD Hát ez nagyon lol! :D

Figyelj, legközelebb, ha ilyen kretén problémád van, ne alázd meg magad azzal, hogy közszemlére teszed. Sztem. XD

Szegény lány! Nemtom, hogy ereszkedhetett le hozzád...:S

2010. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim válasza:
95%

Először is kedves kérdező, van néhány alapvető problémád a fogalmakkal mint pl. tisztességes nő, ri**nc, igazi nő, kihívó,erkölcstelen,rib*skedni. Kihívó lehet pl egy ruha ami rajta van. Kihívóan is viselkedhet vki. Tisztességes nő az én szememben mki, aki kapcsolaton belül rendezi a szexuális igényeit. - a lányt ugyebár Te barátnődként nevezted meg. Igazi nő milyet nem csinál? nem akar ágyba bújni a párjával? xD (még akkor is ha adott esetben az autóban voltatok)vicces vagy, kérlek mondd, hogy ezt Te is belátod. :)R***c=k***a=aki pénzért v bmilyen cél elérése érdekében szexel vkivel. Erkölcsösnek ma már nagyon kevés dolog számít, de szerintem az számít erkölcstelennek pl amikor egy pasi x nőt meghúz és akkor ő egy f***a csávó a többi szemében az enyémben viszont (most figyelj) erkölcstelen! :) ez persze nőkre is értendő. Ribiskedésbe beletartozik az előbb említett dolog vagy bulikban fél vagy egészen részeg állapotban smárolgatni.


A lényeg, hogy ez a lány = a Te barátnőd. Egy hónapja jártok együtt és vannak lányok akik sokkal hamarabb megdőlnek. Te csókoltad meg egy randi után, miért ne fejezhette volna ki, hogy ő most többet is eltud képzelni? Te pedig fat*kű vagy, és nem azért mert leállítottad, ha szerinted még nem jött el az ideje (bár ez is vicces elvégre felnőtt emberek vagytok nem 18 évesek) hanem mert így állítodtad le, hogy közben szó szerint ler****coztad. Csodálkozol, hogy egy p*h*pcsű s***f*jnek tart? :) Mert én nem. Ha van egy kis esze soha az életbe többé nem veszi fel a telefont, ha nincs,nos ebben az esetben elég sokat jelentessz neki és megbocsátja,hogy ilyen béna és nemcsakhogy régimódi, de korlátolt is vagy.


Mit tanácsolnék? Gondold át a nőkről és a férfiakról kialakított erkölcsrendedet, mert ezzel a felfogással hosszú és komoly kapcsolatot a mai világban soha nem fogsz tudni kialakítani, hacsak nem találsz véletlenül tényleg valakit, aki hasonlóan korlátolt gondolkodású, mint Te. Amúgy 26 évesen miért is lenne szűz? xD az lenne gond, ha igen. Ha szűz lány kell, akkor mostanában a 14 éves korosztályban keresgélj, ami megintcsak rossz döntés, mert megbüntetnek érte. :D


Remélem vágod azért, hogy mit próbálunk itt sokan mondani. - mégis attól tartok, hogy nem. Ha fordítva történik és te akarod leteperni szegény lányt, ő meg ilyen durván elutasít, Te mit éreztél volna? Szóval aha, MÉG ő van megsétődve. Miből gondolod, hogy ez a szituáció Téged sért? :D Ja és ha találsz egy rendes lányt, akkor ne próbáld meg megváltoztatni,fogadd el olyannak amilyen, ha pedig ez nem megy akkor jobb,ha különvállnak az útjaitok, mert egyikőtök sem lesz boldog soha.

Valamint amit a párodra/exedre mondassz (erkölcstelen, r***c stb.) azzal saját magadat is minősíted, elvégre azt/őt választottad.

Ja és próbálj meg a szexre természetes dologként gondolni.


Üdvözlöm a lányt.

2010. okt. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
11%

a lényeg, hogy párkapcsolaton belül már másnap lefeküdhet mindenki a párjával, és csak csajoknak van joguk húzni az időt, hogy még ne

és az első szeretkezés minőségével nem foglalkozik senki

2010. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
Ugyan már, hányan szoktak belenézni egy kocsiba.
2010. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
100%
A reakciód alapján azt hittem, hogy legalábbis az utca közepén elkezdte kigombolni a nadrágodat.
2010. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen szűz vagy? Írd meg forgatókönyvben, egy rakás pénzt kereshetnél vele, aztán pénzért kaphatnál nőket, akinek a kivillanó bokájára kiverheted :D
2010. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, h. szűz vagyok. Olyan sok idióta van, istenem. És ha az lennék? Én nem tartom se szégyennek, se erénynek.
2010. okt. 12. 21:44
 59/85 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartod szégyennek se és erénynek sem, akkor miért baj, hogy 26 évesen nem szűz?
2010. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim válasza:
92%

Nem veszi fel a mobilját? Szegééény...

Én még egy pofont is lekevertem volna, ha ezt mondja a barátom!

2010. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!