Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ő van megsértődve. Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ő van megsértődve. Minden nő ilyen erkölcstelen? Mit csinálnátok a helyemben? (lenn bővebb)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb. 1 hónapja ismerkedtünk meg. Eddig eljutottunk a csókig. Tegnap este moziból hazavittem kocsival, adtam neki búcsúcsókot, de ő egyre hevesebb lett, szinte átült az ölembe, a nyakamat csókolgatta, a kezemet rávezette a melleire. Erre én mondtam, ne kéjelegj. Azt hitte viccből mondom, poénkodott, nevetett, tovább folytatta... Erre megfogtam elég határozottan a kezeit, h. állj le, nekem tisztességes nő kell, ne csinálj úgy, mint egy ribanc. Egy igazi nő nem viselkedik ilyen kihívóan. NA mintha áramütés érte volna, visszamászott a helyére, de nem szólt semmit, csak annyit viszlát. Mondom megsértődtél, becsapja az ajtót, azóta a mobilját nem veszi fel. A fene egye meg, mi van ezzel a nővel? Én azt hittem csak elszégyelte magát, de lehet haragszik? Én nem akartam vele összeveszni, mert rendes lány ezt kivéve, s még alakíthatnám talán, hogy ne ribiskedjen. Vagy mondjak le róla?

28/F


2010. okt. 12. 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
23%

általában minden pasi nyomul

a nők ezt természetesnek tarják

az, hogy te nem vagy nyomulós, számukra hihetetlen

olyan nőkben van leginkább tartás, akik már tényleg nagyon-nagyon komoly kapcsolatot keresnek.és óvatosak.

2010. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyen pancsereknek hogy jutnak nők?
2010. okt. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
87%

Neked nem való csaj.

Vegyél guminőt,az majd mindent úgy csinál ahogy te akarod.

Szánalmas vagy. :D

2010. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
94%
Vhogy igazatb kell adnom a többi válaszolonak ! Kedves kérdező mégis mire számitottál hogy 1 honap után mi lesz gondolom felnőtt nő vannak igényei szexuálisan most aszt hogy, őkezdeményezet lehet szerencsétlen nő már azt hitte hogy vele van a baj. És nem azért a ribanckodás nem ott kezdődik hogy, vki 1 honap után már együtt akar lenni a barátjával főleg hogy az illető felnőtt nő.
2010. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
94%
hát én megdugtam volna úgy hogy befosik :)
2010. okt. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim válasza:
83%

Haver..Te szánalom vagy.Egy párkapcsolatban mi az, hogy egy nő ne kezdeményezzen?Ha neki dughatnékja van akkor miért ne?

A ribancoskodás az azt jelenti, hogy fűvel-fával kuratja magát..


ui.:Hülye vagy baszod..Egy autós szexet elhalasztottál.

2010. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 bibliana ***** válasza:
94%
Dobbenetes, eppen ettem, ki is esett a kaja a szambol.. Hat, mostmar tudom, en is ribanc vagyok, meg az osszes no akit ismerek. Azon gondolkodtam, hogy proballak valahogyan ertelmesen meggyozni par dologrol, amit szerintem hibasan latsz, de a te esetedben ez teljesen remenytelen. Himsoviniszta vagy, akinek egy szuz no kell es hangtalanul vonaglik alattad, templomba jar, muvelt es a sexet a fajfenntartas eszkozenek tekinti, nem pedig oromforrasnak, hiszen egy kejtol vonaglo no amint eppen nedvesedik es karmolja a hatad mikozben a mehe ossze-vissza rangat orgazmusa kozben, nos ennel erkolcstelenebbet mar csak akkor latok, amikor valaki rajtam izzad es epilepszias rohamnak megfelelo gorcsok kozott lovell ki belem, raadasul nem is azert, hogy gyerekunk legyen. De en mar csak egy ribanc vagyok. Te meg egy korlatolt himnemu puha pocs.
2010. okt. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
100%
Kár ezt túlragozni, nem illetek össze és kész. Neked vasárnap reggel a templomba kell menned ismerkedni, talán ott találsz olyan nőt, aki megfelel az elképzeléseidnek. Ezt most nem bántás képpen mondom, szimplán ez a véleményem. Szerintem az nem ribanc, aki közeledik a pasijához szexuálisan. Lehet, hogy Te valami ultrakonzervatív családból származol, és onnan hozod azt a nézeted, hogy csak a férfi irányíthat. De végbement egy folyamat, amit úgy hívnak, emancipáció. Ami azt jelenti, hogy a hölgyek ugyanolyan jogokkal bírnak, mint a férfiak. Mind a közéletben, mint a magánéletben. Ezt ennyire nem tudod elfogadni?
2010. okt. 18. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
100%
Tuti hogy valami irodalmár a lelkem, azok ilyen homárok... xD SZERENCSÉTLEN!! Szerintem nem gondolta volna, hogy övé a gyakorikérdéseken a legtöbbet kapott válasz szám :D Ennyire pancser hogy lehet valaki? :D GRAT!
2010. nov. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj kisfiam, te mindent megtettél, gyere haza és majd együtt imádkozunk egy nagyot, és utána keresünk neked rendes férjet.

Üdv Anya

2010. nov. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!