Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ő van megsértődve. Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ő van megsértődve. Minden nő ilyen erkölcstelen? Mit csinálnátok a helyemben? (lenn bővebb)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb. 1 hónapja ismerkedtünk meg. Eddig eljutottunk a csókig. Tegnap este moziból hazavittem kocsival, adtam neki búcsúcsókot, de ő egyre hevesebb lett, szinte átült az ölembe, a nyakamat csókolgatta, a kezemet rávezette a melleire. Erre én mondtam, ne kéjelegj. Azt hitte viccből mondom, poénkodott, nevetett, tovább folytatta... Erre megfogtam elég határozottan a kezeit, h. állj le, nekem tisztességes nő kell, ne csinálj úgy, mint egy ribanc. Egy igazi nő nem viselkedik ilyen kihívóan. NA mintha áramütés érte volna, visszamászott a helyére, de nem szólt semmit, csak annyit viszlát. Mondom megsértődtél, becsapja az ajtót, azóta a mobilját nem veszi fel. A fene egye meg, mi van ezzel a nővel? Én azt hittem csak elszégyelte magát, de lehet haragszik? Én nem akartam vele összeveszni, mert rendes lány ezt kivéve, s még alakíthatnám talán, hogy ne ribiskedjen. Vagy mondjak le róla?

28/F


2010. okt. 12. 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
87%
Akkor keress a templomban facsatos budmiltáskás farmerszoknyás csajokat... Tuti jó lesz... 28 évesen... Ez már a prüdéria határait súrolja.
2010. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
25%

"A) Most vagy mindenki hülye, vagy én vagyok helikopter."


Nem VAGY, hanem ÉS. :D

2010. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
lol
2010. okt. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
97%
Mit vártál? Visszautasítottad, nem kell neked. Megaláztad. Hát tovább állt.
2010. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
10%

hát lehet hogy egyedül vagyok vele, de az én barátom is utálja, ha egy nő rámászik a pasira

nem érzi úgy magát férfinak,nincs mit hódítani, a nőben meg csak ribancot lát és amiért én nem vagyok ilyen, engem nagyon de nagyon megbecsül

örülök, hogy vannak még ilyen srácok, akiknek nem az kell, hogy lesz*pják egy kocsiban

2010. okt. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
85%

lemegyek hidba..:O

szerencsétlen lányt igy leoltani.Ettöl nem lett volna ribanc.érezte mit akar amit te nem engedtél neki.

22/L

2010. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
97%

"örülök, hogy vannak még ilyen srácok, akiknek nem az kell, hogy lesz*pják egy kocsiban"


Pedig drága, minden srác imádja a szexet. Amelyik nem, az defektes. Ugyanakkor ennek semmi köze a ribancsághoz. Egy nő sem lesz attól ribanc, hogy egy kapcsolaton szexet belül kezdeményez.

2010. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
92%
Helyesen: *kapcsolaton belül szexet kezdeményez.
2010. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
98%
válaszolhattál volna neki másképp ez a ribanc még szép hogy sértő volt számára, meg aztán így is várt egy hónapot, tehát ha csak nem szűz(amit kétlek)akkor elég időt adott a romantikának:D prűd egy hapsi vagy te, miért nem felelted azt inkább egy szebb és romantikusabb helyen valamikor máskor?!
2010. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 A kérdező kommentje:
Itt nem én vagyok a hülye. Nem azt mondom, hogy apáca legyen, de tutira úgy viselkedett, mint aki már sokat tapasztalt, egyébként 26 éves és tuti nem szűz. Nem akarok olyan nőt, akinek a fél város meg volt. 1 hónap után ne viselkedjen kihívóan. NE ő másszon rám, hanem én rá. Remélem értitek. LEhet mégis le kéne feküdnöm vele, aztán dobom, ha ilyen kva*.
2010. okt. 12. 12:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!