Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még ő van megsértődve. Minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ő van megsértődve. Minden nő ilyen erkölcstelen? Mit csinálnátok a helyemben? (lenn bővebb)

Figyelt kérdés

A barátnőmmel kb. 1 hónapja ismerkedtünk meg. Eddig eljutottunk a csókig. Tegnap este moziból hazavittem kocsival, adtam neki búcsúcsókot, de ő egyre hevesebb lett, szinte átült az ölembe, a nyakamat csókolgatta, a kezemet rávezette a melleire. Erre én mondtam, ne kéjelegj. Azt hitte viccből mondom, poénkodott, nevetett, tovább folytatta... Erre megfogtam elég határozottan a kezeit, h. állj le, nekem tisztességes nő kell, ne csinálj úgy, mint egy ribanc. Egy igazi nő nem viselkedik ilyen kihívóan. NA mintha áramütés érte volna, visszamászott a helyére, de nem szólt semmit, csak annyit viszlát. Mondom megsértődtél, becsapja az ajtót, azóta a mobilját nem veszi fel. A fene egye meg, mi van ezzel a nővel? Én azt hittem csak elszégyelte magát, de lehet haragszik? Én nem akartam vele összeveszni, mert rendes lány ezt kivéve, s még alakíthatnám talán, hogy ne ribiskedjen. Vagy mondjak le róla?

28/F


2010. okt. 12. 11:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként Te meddig vártál volna a szexszel? Ne haragudj, de szerintem egy kicsit maradi a gondolkodásod. Kár, hogy nem tisztáztad hamarabb a barátnőddel a "játékszabályokat". Mostmár hagyd a fenébe, hadd legyen boldog azzal, aki elfogadja a közeledését.
2010. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
94%

12:34


Értem én: hülye vagy. Az még oké, hogy ha nem szerted ha a nő kezdeményez, de ezt úgyis a tudtára lehet adni, hogy nem sérted meg. Csak azért mert egy nő megkívánja a a barátját még nem ribanc.

2010. okt. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
88%
26 évesen nem szűz?? Úristen! Te szűz vagy még(mondjuk a kérdésed alapján...)? 1 hónap után csók? Hol élsz te "ember"? Szegény lányt sajnálni tudom, hogy egy ilyen szánalmas sarral hozta össze a sors. Tegyél egy szívességet a világnak, és egyél egy kis ciánt.
2010. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 12:55-ös részeben igazad van, viszont szerintem a kérdező amennyire kocka módon gondolkozik, szerintem a későbbi párkapcsolat során is lennének gondok. Akkor is r*banc lenne a kedves nej, ha házasságon belül szexet kezdeményez, akkor is, ha kielégülésre vágyna, akkor is ha a misszionárius pózon kívül másra is kíváncsi lenne, akkor is ha felnyögne szex közben, mert "milyen k*rvás má', hogy egy nő élvezi a szexet". Ezt két okból feltétlezem, az egyik az az, hogy egy hónap járás után ennyire túlreagálta egy felnőtt nő (nem 16 éves csitri!) szexuális kezdeményezését, másrészt meg, a hozzászólásaiból nekem az jön le, hogy úgy általában nem tiszteli a nőket.
2010. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
12%
én sem vagyok csitri, de az első együtt létet nem kezdeményeztem volna mozi után a kocsiban, ha egy hónap ha nem egy hónap.
2010. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem viszon jól tette. Így derült ki, hogy semmi keresnivalójuk egymás mellett. Ha a kérdezőre várt volna, akkor még több időt pazarolnak egymásra, hiszen totál nem illenek össze.
2010. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
8%
én megkérdezném tőle sms-ben, hogy az a bajod hogy nem ránthattál le? :)))))
2010. okt. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim válasza:
94%
Még ő beszél erkölcstelenségtől, amikor meg akarja fekteteni a csajt, aztán dobni... Muhaha... Nézz már tükörbe, ember!
2010. okt. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
85%

Elöször el kéne felejteni ezeket a hüje szokásokat miszerint férfi ezt a nönek pedig azt"illik"!

Ez baromság,hogy a férfi kell hogy kezdeményezzen!Nagyon hüje szokás,mert ugyis mindig akkor van szex,ha nönek van kedve,akkor lesz kapcsolat ha nö akar téged!

2010. okt. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
9%
a nő azzal hogy nem válaszol a maréknyi büszkeségét akarja megtartani, amit előtted csúnyán eljátszott ez a muhaha :)
2010. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!