Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Talán kutyák vagyunk mi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Talán kutyák vagyunk mi, hogy csak a lerágott csontokért pitizzünk? "

Figyelt kérdés

Sokat olvastam mostanában a különféle besorolásokról, mint alfa, béta, gamma illetve omegahím. Az eddigi eredményeim alapján szerintem omegahím vagyok.

Soha nem volt alkalmam rá, hogy élvezzem a szerelmet, mert az a kevés kapcsolat, ami összejött nekem, azok is kényszerből születtek.Mindig irigyeltem azokat, akik szerelemből léptek be egy kapcsolatba.

Többen is megmondták nekem, amikor a szép lányok után ácsingóztam, hogy ne is álmodjak róluk, meg nézzek már magamra!

Torkig vagyok ezzel az egésszel! Mi ez az egész egyáltalán, valami kib...tt fajelmélet? Milyen alapon mondja meg bárki is, hogy ki tetszhet és ki nem?

Ha állítólag annyira alsóbbrendű fajba tartozunk, akkor miért volt az, hogy baj esetén, ha el kellett intézni valamit, azonnal megtaláltak? (tanulmányi ügy)Persze segítettem, de most már bánom.Nem lettem tőle népszerűbb, sőt! Amikor ezért később elküldtem az illető lányt a sunyiba, én voltam a bunkó! Túlléptem rajta, de nagyon rosszul esett. Miért csak ilyen alkalmakkor vagyunk mi is emberek és akkor már nem, amikor szeretnénk egy normális párkapcsolatot találni?


2010. okt. 4. 21:42
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Kedves 26 éves lány!

Szívből köszönöm! :))

2010. okt. 6. 18:22
 32/33 A kérdező kommentje:

15.43

Jó kérdés! Nem tudom. Egyszerűen nem megy és nem tudok rajta változtatni, bárhogy is erőlködök. Lassan már ott tartok, hogy nem érdekel, ki mit szól hozzá, de örömlányokhoz fogok járni. Szerelmet nem fogok tőlük kapni, de azt talán igen, hogy életemben először végre jó szexben legyen részem, egy kívánatos nővel.

2010. okt. 6. 18:29
 33/33 A kérdező kommentje:

15.43

Majdnem elfelejtettem. Harminc éves vagyok jelenleg.

2010. okt. 6. 19:08
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!