Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire okés, ha bő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire okés, ha bő egy hétre a szüleimmel megyek el utazni, s nem a párommal?

Figyelt kérdés
Párommal 1 éve vagyunk együtt, és sajnos jelenleg nem engedheti meg az utazást, meg a szüleimmel sincs jó viszonya. Mi viszont évek óta elutazunk valahova, idén se lesz másképp, 10 napra. Szerintetek probléma ez, vagy ti meg tudnátok beszélni?

tegnap 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Már miért lenne probléma? Azért mert van barátod még elutazhatsz családdal vagy barátokkal is.
tegnap 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, csak egy ideje van bennem egy kis lelkiismeret-furdalás, hogy én apámmal milyen klassz helyekre jutok majd el, de a párom nem lesz ott.
tegnap 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Döntsd el akkor, hogy mekkora az a lelkiismeret-furdalás, mennyire szeretnéd, hogy vele is legyél. Amúgy se előremutató szerintem, ha a családoddal nem jön ki jól, ez jó alkalom lenne ennek a javítására.

Szóval. Ha úgy álltok, akár kifizetheted neki is az utat. Ha neki sincs ellenére, és szívesen menne.


Egyébként pedig 1-essel értek egyet, alapvetően nem gáz csak a családdal utazni.

ma 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy erre nem tud jönni, de majd szeretnék menni vele is valahova.
ma 00:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért nem a párodat kérdezed meg?

Nem vagy vele beszélő viszonyban?

ma 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!