Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem mintha az apja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem mintha az apja lennék, nem pedig a párja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, de nem érzem azt hogy partnerek lennénk. Tulajdonképpen még azzal is számolnom kell, hogyha én nem keltem fel reggel, akkor nem indul el dolgozni. Elképesztően értetlen, százszor mondok el neki valamit

És nem képes megjegyezni . Szomorú hogy ezt érzem, nagyon aranyos , kedved emberről beszélek. De egyszerűen párkapcsolatban kezdem úgy érezni hogy nem jó vele.:/ mit tegyek? Hagyjam el?

Próbáljam megjavítani ?



#párkapcsolat #apa kapcsolat
ma 05:40
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Senkit nem lehet megjavítani, megváltoztatni. Elfogadod vagy továbblépsz? De kérdés, egyáltalán miért költöztél össze egy ilyen életre képtelen nővel? Kizárt, hogy előtte soha nem voltatok együtt napokig, hogy ne vedd észre.

Én tuti nem ébresztgetném reggel. Állítson ébresztőt, ha megszólal keljen fel. Ha nem, akkor így járt. Vagy tanul belőle, vagy nem. Előtte persze figyelmeztetném, tudjon róla, hogy nem fogom felkelteni.

Ezt nőként írom.

ma 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nem jon be a feeling ,h az apja vagy? Nem eleg nagy a korkulonbseg hozza? Az elejen nem tunt fel,h ezt a szereposztast igenyli?
ma 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy idősek vagyunk, az elején máshogy láttam sajnos.
ma 06:29
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mért 8 évessel jöttél össze?
ma 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Előtted is képes volt felkelni reggel és dolgozni, biztos lehetsz benne, hogy ez se változott. Ettől függetlenül ha nem érzed jól magad a kapcsolatban és nem akartok mindketten változtatni rajta, akkor ez ennyi.


Egyébként remélem szexelni se szexeltek, ha már ugye az apjának érzed magad.

ma 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Adventurer1 ***** válasza:
Valamennyit lehet csiszolni a párodon, ha fiatalok vagytok, de teljesen megváltoztatni nem lehet. Az én párom is túl laza volt, mikor megismerkedtünk. Egyetemre járt és nem ment el vizsgázni, mert "úgysem sikerül" és hasonlók. Én az ellenkezője voltam. Sokat változott az évek alatt, aminek ő is örül. Szerintem beszélj vele, mond el neki, hogy jó lenne, ha kicsit változtatna.
ma 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire nem felel meg neked, akkor egyértelmű, hogy mit kell tenned.Növessz tököt, mert az nincs.
ma 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kiábrándultál belőle szóval inkább szakíts mint magyarázgasd az életet neki.
ma 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, csak elhagyta az ereje, ebben az esős vacak időben nem csoda, adj neki több kávét, és jobban lesz. :)

Ha aranyos, kedves, vigyázni kell rá.

ma 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!