Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Talán kutyák vagyunk mi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Talán kutyák vagyunk mi, hogy csak a lerágott csontokért pitizzünk? "

Figyelt kérdés

Sokat olvastam mostanában a különféle besorolásokról, mint alfa, béta, gamma illetve omegahím. Az eddigi eredményeim alapján szerintem omegahím vagyok.

Soha nem volt alkalmam rá, hogy élvezzem a szerelmet, mert az a kevés kapcsolat, ami összejött nekem, azok is kényszerből születtek.Mindig irigyeltem azokat, akik szerelemből léptek be egy kapcsolatba.

Többen is megmondták nekem, amikor a szép lányok után ácsingóztam, hogy ne is álmodjak róluk, meg nézzek már magamra!

Torkig vagyok ezzel az egésszel! Mi ez az egész egyáltalán, valami kib...tt fajelmélet? Milyen alapon mondja meg bárki is, hogy ki tetszhet és ki nem?

Ha állítólag annyira alsóbbrendű fajba tartozunk, akkor miért volt az, hogy baj esetén, ha el kellett intézni valamit, azonnal megtaláltak? (tanulmányi ügy)Persze segítettem, de most már bánom.Nem lettem tőle népszerűbb, sőt! Amikor ezért később elküldtem az illető lányt a sunyiba, én voltam a bunkó! Túlléptem rajta, de nagyon rosszul esett. Miért csak ilyen alkalmakkor vagyunk mi is emberek és akkor már nem, amikor szeretnénk egy normális párkapcsolatot találni?


2010. okt. 4. 21:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
A probléma gyökere az, hogy Te elvárnád, h téged ne a külsőd alapján kategorizáljanak, míg te a lányoknál nyilván ugyanezt csinálod, ha mindig a felsőkategóriás bigéket nézed ki magadnak.
2010. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész f@szság csak akkor befolyásol bármit is, ha komolyan veszed. Ismerkedj normális emberekkel nem ilyen sablonbráhnerekkel...
2010. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit számít a személyiség, és ezért csak másodrendű, hogy ki hogy néz ki.
2010. okt. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

21.44

Nemcsak a küélsejük volt semleges vagy visszataszító az eddigi barátnőimnek, de volt köztük ápolatlkan is és egyik sem volt egy észkombájn. Ennyire le kellett vinnem a nívót, ha akartam magamnak valakit.

2010. okt. 4. 21:48
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen hülye statisztikák csak annyit érnek amennyit megfogadsz belőlük. Ne foglalkozz velük, ne sorold magad kategóriába, ma már nincs olyan hogy fajelmélet. Elkönyveled mgad rossznak meg csúnyának, ezt megérzik a csajok és menekülnek tőled. Próbáld meg jól érezni magad a bőrödben, legyél segítőkész de soha ne engedd hogy kihasználjanak. Hány éves vagy?

20L

2010. okt. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok. 24 évesen volt először barátnőm, 25 évesen első szex, és most három éve vagyok egyedül.
2010. okt. 4. 21:53
 7/33 anonim ***** válasza:

milyen kocsid van?

(ha érted mire célzok :D)

2010. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam, ne várd, hogy sajnáljalak, neked volt barátnőd, nekem nem, de ettől én még nem vagyok "omega" hím, nem is alfa, de hát azé hülye se vagyok... És igen, ne csak a nagyon jó csajokat nézd meg... Én nekem mondjuk speciel szerencsém van, mert én nem vagyok válogatós.., na jó azé kövér ne legyen, meg nagyon csúnya, de kb ennyi a kikötés. Meg állítólag szar az ízlésem. És az ízléshez visszatérve mindenkinek más az ízlése, lásd csak az én esetem, lehet egyszer, valaki pont olyannak jössz be, aki pont a zsánered, tehát annyit tudok javasolni, ne add lejjebb az elvárásokat, de tartsd nyitva a szemed, és az esélyeseket se zavard el, amig vársz az igazira.
2010. okt. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

első 21.55-ös

Ezres Suzuki. Amúgy a francnak kellene olyan lány, aki a kocsimért van velem.

második 21.55-ös

Rendben, nem kell sajnálnod, de ne is kisfiammoz, ha szabad kérnem , mert nem szeretem. Azért fakadtam így ki, mert már egyszerűen besokalltam ettől az egésztől. Mindig olvasom itt is és látom az utxcán is a boldog párokat, nekem pedig mindig korlátok között ment az életem. Ennyi az egész.

2010. okt. 4. 22:03
 10/33 anonim ***** válasza:
vegyél egy macskát
2010. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!