Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Talán kutyák vagyunk mi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Talán kutyák vagyunk mi, hogy csak a lerágott csontokért pitizzünk? "

Figyelt kérdés

Sokat olvastam mostanában a különféle besorolásokról, mint alfa, béta, gamma illetve omegahím. Az eddigi eredményeim alapján szerintem omegahím vagyok.

Soha nem volt alkalmam rá, hogy élvezzem a szerelmet, mert az a kevés kapcsolat, ami összejött nekem, azok is kényszerből születtek.Mindig irigyeltem azokat, akik szerelemből léptek be egy kapcsolatba.

Többen is megmondták nekem, amikor a szép lányok után ácsingóztam, hogy ne is álmodjak róluk, meg nézzek már magamra!

Torkig vagyok ezzel az egésszel! Mi ez az egész egyáltalán, valami kib...tt fajelmélet? Milyen alapon mondja meg bárki is, hogy ki tetszhet és ki nem?

Ha állítólag annyira alsóbbrendű fajba tartozunk, akkor miért volt az, hogy baj esetén, ha el kellett intézni valamit, azonnal megtaláltak? (tanulmányi ügy)Persze segítettem, de most már bánom.Nem lettem tőle népszerűbb, sőt! Amikor ezért később elküldtem az illető lányt a sunyiba, én voltam a bunkó! Túlléptem rajta, de nagyon rosszul esett. Miért csak ilyen alkalmakkor vagyunk mi is emberek és akkor már nem, amikor szeretnénk egy normális párkapcsolatot találni?


2010. okt. 4. 21:42
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

na jó... inkább rokon lélekre van szükséged... kutyát vegyél...

egyébként meg ha már úgy is le lesz értékelve a válaszom, mond már el nekem, hogy miért nincs benned annyi tartás, hogy ne add le a szintet? ha ennyi idős vagy hát ennyi... van hozzád illő lány aki szeretni tud, és te is szeretni tudod őt...

2010. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
vannak nők (bocs k..vák) akiknek az ezres suzuki is jó :DD
2010. okt. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy kényszerből születtek a korábbi kapcsolataid?

Adj magadra, legyél optimista, járj társaságba, és majd alakul.

20L

2010. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

22.08

Azért kellet leadnom a szintet a béka hátsó testrésze alá, mert egyszerűen muszáj volt barátnőt találnom! Ha még ennyi se lett volna, már a föld alatt lennék.

2010. okt. 4. 22:13
 15/33 anonim ***** válasza:
Milyen jogon háborodsz fel, ha te is csak a külsővel vagy elfoglalva?
2010. okt. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Nem olvastad az előzőeket?
2010. okt. 4. 22:18
 17/33 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Szia Kérdező,


Átérzem a problémádat. Én egy 25 éves lány vagyok, és soha nem volt barátom, illetve még szűz is vagyok. Nem vagyok kövér vagy ápolatlan (tehát ami tőlem telhető, azt megteszem az esztétikumomért), viszont meg vagyok róla győződve, hogy nagyon csúnya vagyok, sajnos, és kiskoromban is sokat csúfoltak az osztálytársaim, ezért már 15 évesen letettem róla, hogy nekem valaha párom legyen. Egyrészt nagyon csúnyának tartom magam, és nem várhatom el, hogy egy férfi elviselje a látványomat, másrészt pedig kompromisszumlány sem akarok lenni azoknak, akik csak azért lennének velem, mert épp nincs jobb, és hát ugye szamárnak megfelelek ló hiányában. Tehát ezt megalázónak érezném, ezért letettem arról, hogy valaha is párkapcsolatom legyen.


Ezeket azért írtam le, hogy tudd, hogy nemcsak könnyen pofázom ezekről a dolgokról. A problémád evolúcióspszichológiára vezethető vissza. A nőknek és a férfiaknak is az általuk elérhető legjobb egyed kell a lehető legjobb genetikai állományú utód létrehozása céljából, és ezt a férfiaknál a dominancia, magasság, jóképűség és státusz bizonyítja egy nőnek. Tehát az a nő, aki választhat, az ezek alapján a legjobb pasit fogja választani, pusztán ösztönös és evolúciós okokból, pont úgy, ahogyan a férfiaknak a szép alakú, szép arcú nő kell szaporodás szempontjából, ha választhatnak. Erre nem lehet haragudni, hiszen ez évtízezrek óta van belénk kódolva, nem tehetünk róla. Ez nem pusztán állatiasság, hanem a legfontosabb kód, ami a lehető legegészségesebb utódokat biztosítja egy embernek.

Nyilván minél alacsonyabb szexuális értékű egy ember, annál alacsonyabb értékűekkel kell beérnie (lásd, hogy csak kövér vagy ápolatlan vagy ostoba vagy öreg nők közül választhat egy csúnya / alacsony srác.)


Persze ez a helyzet változik, amikor egy nőnek 30 körül már van egy-két gyereke, anyagilag ki van szolgáltatva, a szexuális értéke csökkent stb... ekkor jöhetnek az omegahímek, akik anyagi biztonságot adnak és felnevelik a nő gyerekét, akik többnyire az alfahímektől származnak. Ezt az állatvilágban is megfigyelték egyébként, hogy az utódok többségét domináns alfahímek nemzik, viszont miután ezek továbbállnak, akkor a nők ugyanezen gyerekeket az omegahímekkel neveltetik fel. Tehát ezeknél a nőknél még lehet esélyed.


25 / L

2010. okt. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

kedves utolsó! írnál nekem egy privit? csak mert nekem a gyengéim a hozzád hasonló intelligens nők... ismerkedhetnénk :) az sem érdekel ha csúnyának érzed magad! :)


22F

2010. okt. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
öcsém látod kemény világ ez, minden "nőért" meg kell küzdeni, én inkább beállok ufónak :D
2010. okt. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!