Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a felvin beadtam a jelentke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a felvin beadtam a jelentkezésem az orvosira, onnantól mondhatom a nőknek hogy orvos vagyok?

Figyelt kérdés
Hiszen ugye az csak kifogás egy férfi részéről, hogy évekbe telik mire el is végzi azt amit elkezdett. Véletlen se az alapján ítélik meg, hogy most mi van, és hogy épp hol tart. Hanem úgy hogy amit elkezdett, az már instant késznek minősül.

#végzettség #Hogy tekint rá #Menyit ér egy férfi #Egy férfi értéke
ma 12:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak tanulsz, ez is elég szerintem.
ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem. Ez hazugság. Az is jól hangzik, hogy "orvosnak tanulok". És mondjuk jobb, ha értelmes, nem díszp...a nőknél próbálkozik. De ha Kecskés Enikő, Gelencsér Timi, Zimány Linda fiatalabban, Kulcsár Edina a beugró szint, vagy az aktuális legtrendibb insta liba Ámerikából, akkor nyilván csak pénzzel lehet őket megkaparintani.
ma 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Nagyon jól hangzik 5 évig egy forintom nem lesz, alig lesz időm rád, mert látástól mikulásig tanulok. Valahogy nem hiszem, hogy a nők erre vágynak.0
ma 12:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Arra lesz időd, amire akarod. Azért az orvosin sem 24/7 tanul az ember, van több orvosis ismerősöm meg laborban gyakorlatozó TTK-s is, akinek volt kapcsolata. Legjobb, ha a szakon ismerkedik, akkor a párja is tisztában van mindezzel, tudnak szabadidőt kanyarítani maguknak, és nem az aranyásókra kell menni, akkor azért ösztöndíjba belefér havi 1 olcsóbb program meg rengeteg ingyenes vagy nagyon költségkímélő elfoglaltság is van.
ma 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem egy lottószelvényt. Hétvégén leaz a húzás.

Mondhatom a nőknek, hogy milliárdos vagyok?

ma 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondod, hogy orvos vagy, akkor tuti lesz pár kérdésem (érdekes téma az orvostudomány), és hamar ki fog derülni hogy mi az ábra. Jól kiröhögnélek :D


Olyan lennél, mint a fizikatanárom, akinek a férje ledoktorált. A nő nem, de átvette a dr. előtagot tőle

ma 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem véletlen, hogy az orvosok között nagy a belterjesség, rengeteg orvosnak orvos lesz a párja is. Pont azért, mert ez eg ykülön életfajta.


Persze amit a kérdésben vázoltál az úgy f*đzság ahogy van, de ezt te is tudod, csak gondoltad spamelsz.

ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7. Gondoltam amit megkaptam érvként, azt letesztelem, és láss csodát, mindenki szerint butaság.
ma 12:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Öhm... és hol és kitől kaptad meg érvként?

és annyi saját ogndolatod nem volt, hogy önállóan mis meg tudd határozni, hogy butaság?:D

ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9. Volt annyi, csak felb@szott a dolog.
ma 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!