Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek tényleg igényük van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg igényük van önkielégítésre egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A pasiknál ez más, ha feláll, akkor ez a legegyszerűbb megoldás. De a párommal már együtt élünk, tehát általában mindig együtt vagyunk, szóval ő nyilván tudja ezt.

Viszont múltkor barátokkal voltam este, és nyilván ő meg egyedül volt otthon, pedig mondtam, hogy menjen el ő is barátnőzni, de erősködött, hogy jól fog neki esni egy egyedüli este. Ez akkor még nem is volt furcsa, de mikor hazaértem, meztelenül aludt, ami csak akkor szokott így lenni, ha lefekvés előtt volt szex. Utána összeraktam, hogy nem főzött, hanem kaját rendelt, de csak egy személyre, ami jó. Azt is visszafejtettem, hogy fürdött, és olvasott. Szóval ezek alapján nem volt itt pasi. Szóval az egyetlen megoldás, hogy maszturbált, amit nem értek. Nagyon nehezen tudtam elaludni, és azóta is rosszul esik ez, de nem akartam rákérdezni. Mivel után reggel sem mesélte el, de csak nem is említette. Szerintetek miért csinálta? 24F



máj. 30. 11:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
97%

Persze. Nekem is van, mindnekinek. Főleg, ha stressz miatt nincs szex. Semmi közöd hozzá, ahogy neki se ahhoz, te mikor csinálod.


N

máj. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem lehet ezen érteni? A nőknek is vannak szexuális vágyaik, és a nőknek is jól tud esni magukban élvezkedni. A maszturbáció egy szexuális én-idő.
máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Vagy beléd nevelte valami egyházi iskola, hogy a szexuális vágyak, az a tesztoszteron miatt menthetetlen férfi nem állatias késztetése, a szent angyali nőknél meg legfeljebb csak mélyszerelmes érzelmek testi kifejeződése lehet?
máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehetséges véletlenül, hogy rád várt meztelenül és elaludt közben? Vagy azt várta, hogy felkelted szexre?
máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

#4 mondtam neki, hogy ne várjon meg, mert nem tudom előre megmondani mikor érek haza.


Szóval nők, szerintetek teljesen normális, hogy egy ilyen este része a maszti, és nem mondjátok el a párotoknak?

máj. 30. 11:20
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert te elmondod neki mennyiszer és kire elégíted ki magad?
máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Te minden recskáról jelentést írsz neki?
máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
87%

Miért kene mindenrol beszámolnia? Baromi gyorsan hagyd abba ezt a kontrollalo viselkedést azt javaslom, mert nagyon gyorsan az ajtó tulfelén találod magad. Komolyan számonkéred, hogy masztizik? És nem mondja el? Azt is jelentse be innentől, ha kakilni megy? Ugyanúgy szükséglet basszus.

Én is szoktam, három eve együtt vagyunk, sosem volt belőle ügy csinálva és elszamoltatva sem lettem…


25N

máj. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
37%
Miért nem kezdted el kinyalni neki amikor hazaértél? Lehet jólesett volna neki és csak erre várt.
máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
81%
A pasikkal a szex nem orgazmusról szól általaban a nőknek. Igy marad a maszti.
máj. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!