Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek tényleg igényük van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg igényük van önkielégítésre egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A pasiknál ez más, ha feláll, akkor ez a legegyszerűbb megoldás. De a párommal már együtt élünk, tehát általában mindig együtt vagyunk, szóval ő nyilván tudja ezt.

Viszont múltkor barátokkal voltam este, és nyilván ő meg egyedül volt otthon, pedig mondtam, hogy menjen el ő is barátnőzni, de erősködött, hogy jól fog neki esni egy egyedüli este. Ez akkor még nem is volt furcsa, de mikor hazaértem, meztelenül aludt, ami csak akkor szokott így lenni, ha lefekvés előtt volt szex. Utána összeraktam, hogy nem főzött, hanem kaját rendelt, de csak egy személyre, ami jó. Azt is visszafejtettem, hogy fürdött, és olvasott. Szóval ezek alapján nem volt itt pasi. Szóval az egyetlen megoldás, hogy maszturbált, amit nem értek. Nagyon nehezen tudtam elaludni, és azóta is rosszul esik ez, de nem akartam rákérdezni. Mivel után reggel sem mesélte el, de csak nem is említette. Szerintetek miért csinálta? 24F



máj. 30. 11:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
11%
Ha én meztelenül találnám az asszonyt amikor hazaérek ha alszik ha nem tuti rámászok.
máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
59%
Mennyi ember bevallja magától, hogy nemi erőszakoló.
máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
A nőknek és a férfiaknak is van igénye a maszturbálásra, hiszen teljesen más érzést ad, mint a szex és jól esik az embernek, ha néha magával is tud foglalkozni. Amíg nem megy a közös szexuális élet rovására (ami láthatóan itt nem áll fenn), akkor még jó is.
máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
86%

Igen, igényem van a maszturbálásra, mert baromi jó úgy szexelni, hogy:


- nem kell arra gondolnom, hogy nézek ki

- nem kell olyat csinálnom, amit nem akarok

- garantált az orgazmus (többszörös, igazából addig tolom, míg meg nem unom)

- nem kell szoronganom, hogy teherbe esek

- nem leszek... khm, összekenve

máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 10-essel ellentétben a szex az orgazmusról is szól (mivel hüvelyi orgazmusra nem nagyon vagyok képes az előjáték általában addig tart, míg el nem élvezek, utána már mehet a menet, férjemnek sem azon kell görcsölnie, hogy elmentem-e már), de ettől függetlenül rendszeresen végzek önkielégítést. Az teljesen másról szól, mint a szex a férjemmel. És de, a nőknél is simán lehet úgy, mint a pasiknál, hogy "feláll" (= benedvesedek és felizgulok) és az a legegyszerűbb megoldás, hogy megoldom magamnak.
máj. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges, hogy már maszturbálni sem lehet anélkül, hogy be kelljen róla számolni... És neked ez rosszul esik 🤦🏻‍♀️ Remélem egy tamponcsere is rosszul esik az érzékeny lelkednek... Vagy azt te csinálod, nehogy magához nyúljon?
máj. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Tudtommal nem használ tampont, de ne nézzetek betegnek, csak meglepődtem. Azt mondta, hogy “kényeztetős” estéje lesz, azt hittem csak fürdik gyertyafényben, meg ilyen cuccok, de már értem mi volt itt a lényeg… ezért akart ő egyedül maradni.
máj. 31. 00:39
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Hol itt a probléma?
máj. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Oldfire ***** válasza:
40%
Szép mese.
máj. 31. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez nem komoly? Miért ne csinálhatná magának és miért kellene erről közelezően beszámolni?

Igen, egészséges szexualitással rendelkező nőknek igényük van erre rendszeres szexuális élet mellett is

Ez más mint mikor veled van. Ahogy TE csinálod ugyanúgy neki is joga van hozzá.

Én is heti többször szoktam, pedig kielégítő szexuális életünk van a férjemmel. Nem jelentem be , de tudja ő is, ahogy én is ttudom hogy ő csinálja. Teljesen természetes, és egyikünket sem zavarja.

máj. 31. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!