Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőknek hogy lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőknek hogy lehet hogy olyan pasija van aki nem hagyja el, nekem meg miért csak az utóbbiak jutnak?

Figyelt kérdés

Más nők megélhetik egy kapcsolat biztonságát, tudják azt hogy a párjukkal fognak kelni másnap is és a karácsonyt is hogy megint együtt töltik, teljesen tudnak a másikra a pasira alapozni.


Én meg állandoan örülhetek ha MÉG nem lépett le a párom, de holnap már kitudja, fél évekre előre pl karácsony (vagy télen a nyaralást)tervezni se tudok soha merthát lehet addigra lelép ugyis mert látszik rajta hogy nem kötődik csak en. Bizonytalan az egész kapcsolat.


Ellenben más nő (szomszéd, bnők, női rokonok, bárki)"felszed" egy palit, az hozzá jár d.gni (pl a szomszéd esete), de már 2 éve se lép le tőle, már egyutt terveznek házat venni.


Nekem ha lesz egy pasim azzal max a szakítás tervezhető csak meg.


Más nőktől miért nem lépnek le, mikor nem is különbek? Ugyanolyanok kb vagy még csúnyábbak is, vagy életképtelenebbek, vagy ordítozó nárcik, határozott karakán nők, vagy van pl a kisebbség is fogak nélkül ápolatlanul is.


Minden más nő mellett viszont van egy pasi évtizedekre is.



jún. 11. 19:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%

A) Mert sokkal különbek mint te már csak azért mert nem olyan beképzeltek és nem futnak a farok után hanem az utánuk.


B) A pasik velük gyerek, hitel, pénz miatt marad, de nem biztos, hogy örökké.


C) Ugyanolyan igénytelenek mint a nők.


D) Szerelmesek, szeretik a párjukat hiába fogatlan, szegény vagy karakán.

jún. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg lennének ilyen pasik, csak hát ők meg neked nem tetszenének... Én férfi vagyok és folyton hisztiztem tinédzser koromban amiért a lányok mindig visszautasítanak, irigy, depressziós, felszínes kis pöts voltam, olyannyira, hogy hajlamos voltam elfelejteni azt, hogy én magam is jópár igencsak kedves és jószívű lányt elutasítottam magam mellől, mert külsőre nem voltak annyira vonzóak nekem (bár nem voltak egyáltalán csúnyák, csak egyszerűek). Félreértés ne essék, igenis számít a külső, csak én kicsit későn tanultam meg, hogy ha egy lány egyszerű, visszahúzódó és nem hibátlan a külseje, attól még lehet, hogy 5000x boldogabbá tud tenni, mint egy hibátlan külsejű, nagyképű ribizli.
jún. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehetséges, hogy te választassz rosszul? Nem bántásból kérdezem. Mik az igényeid egy pasinál? Mi alapján választassz?
jún. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

Nálad van valami nagy gebasz.

Dolgozz magadon, fejleszd a szellemi szintedet, ha már olyan szinten leszel mint én, már nem lesznek kérdéseid. F

jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi lennék miként ismerkedsz és mit veszel figyelembe a kiszemeltednél.
jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Általában a pasik választanak engem. Én nem válogatok vagy választok. Ezt nem is értem.


Rabökhetek én akárkire hogy na nekem az kéne, mire megyek vele ha annak meg nem kellek?

Csak azokkal tudok foglalkozni akik rámnyomulnak tapadnak akarnak, azoknak el is hiszem hogy kellek, azokkal meg nem tudok mit kezdeni akiket választanék de ő meg engem nem.


Marad az a réteg tehát aki rámnyomul. Ezek közül tudok csak szűrni. Tetszik is életképes is okos is monogám is, normális is, szeretek is vele lenni is mert élni is jó vele a tásasága is tetszik, megértjük egymást nagyon jó a kommunikáció, élményekkel szerelemmel vagyok tele.

Csak aztán elrontják az egészet, "beleköpnek a levesbe".

Egyik másik pl elkezd féltékenykedni. Én csak pislogok hogy bakker eddig azt hittem szerelmesek vagyunk egymásba mint vmi titanic, meg mindenféle melodráma, mikor szaladunk egymás felé felkap nevet átölel, hogy jön ide a féltékenység...?

Ez nekem már redflag, hogy a másik nem is azon a lángon ég mint én.

Én pl izgatottan várom a nyarat hogy hu mennyi minden vár ránk medencés partyk, haverok, rokonkk családi partyk, aztán meglátom a másik fejét hogy ő viszont puffog, kattog, mérges ideges. Wtf?

Rájövök hogy ő nem a nyarat tervezi várja, hanem tegnap én ránéztem egy pasira, mi is volt az?


Aztán ugy azthiszem ez csak átmeneti heppje. De nem.

Ez a lejtő kezdete. Mindez átmegy veszekedésekbe terrorba.


Ezek az A tipusu pasik. Mondjuk így.


Aztán a B tipusok. Akik elvegetálnak velem, nyugalom béke van, minden jó. Csak épp házassági szintre nem emelik. Lebegnek elvannak, szívatnak a házassággal, aztán pár év és beintenek. Ezek mondhatni bőven aljasabbak.


C típusok akik nem akarnak komolyat lassan már ez fekszik nekem is, akkor éljünk a vakvilágba céltalan,(merthát másnak se volt értelme eddig sem) de azok meg kevesek nagyon. Ez a hébe hóba találka meg cset ez nekem nullahúsz.


Minden más nőnek aki körülöttem van meg betonbiztos kapcsolata van de még a leszázalékolt kissé bolond nyugger néninek is az alkesz nyugger bácsival a szomszédban. A fogatlanoknaj is igényteleneknek is, a trágár mindenkit naponta szidó meg ő aztán megver mindenkit tipusu kisebbségiszomszédnőnek is, elvált anyukáknak is, de még anyámnak is, munkahelyen a klimaxos idősödő nőknek is, de akkor ott vannak a diákok is, vagy az összes eladócsaj is akikkel személyesebb már a kapcsolatom, egyik másik most szült, stb.


És itt a nyár, az izzás, az élet, én meg parlagon.

jún. 11. 20:02
 7/17 anonim ***** válasza:
25%
Házasság? Össze sem jönnek olyankor nővel aki házasodni akar, a házasság a legnagyobb facepalm amit egy ember adhat magának, annyira átlátszó, giccs az egész, egy papír, meg két gyűrű, egy templomban, erre vagy annyira nagyra, neked ez a nagy beteljesülés...szánalmas....nem kellenél ingyen sem.
jún. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Amikor a kapcsolazban elkezdik ezt hogy amugy te hol voltál? Kivel beszéltél? Na gondolatban én már ott vetek keresztet az egészre hogy na eddig tartott a szerelmes boldogság meg köd. Készülhetek a szakításra, vagy nekem jön később, vagy keres mást nyalogatni a sebeit a vélt sérelmei miatt. Megcsal lelép, vagy akármi. Kapálozhatok én, hiába, a forgatokönyv az A tipusúakkal mindig ugyanaz. Kapa.
jún. 11. 20:07
 9/17 A kérdező kommentje:

7#

Évekig éltunk egyutt. Nyilván ugy volt hogy majd lesz család gyerek házasság. Es nem egy ponton ragadunk le 80 éves korig.

Amugy a féltékenyek meg pont házasságpártiak. Azok aztán nem egy kérte már meg a kezem. Miközben terrorizáltak. Ezt mondjuk nem is értem. Nyakán kidagadva az erek vörös fej féltékeny idegbeteg, de be akar rángatni gyűrűt venni. A másik is nem győz zaklatni még mai napig is.

jún. 11. 20:10
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Totál elmebetegeket fogtál ki. Érdemes elgondolkodnod, hogy miért ezeket vonzod, pl én is hasonló vagyok mint te, de én már nem várok el semmit, mert tudom, hogy olyat úgysem kapok amilyen én vagyok. Fogadd el, változik a világ, ez van, értéket nehéz találni ma, mert nincs, sem nőben, sem férfiban. F
jún. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!