Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más nőknek hogy lehet hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőknek hogy lehet hogy olyan pasija van aki nem hagyja el, nekem meg miért csak az utóbbiak jutnak?

Figyelt kérdés

Más nők megélhetik egy kapcsolat biztonságát, tudják azt hogy a párjukkal fognak kelni másnap is és a karácsonyt is hogy megint együtt töltik, teljesen tudnak a másikra a pasira alapozni.


Én meg állandoan örülhetek ha MÉG nem lépett le a párom, de holnap már kitudja, fél évekre előre pl karácsony (vagy télen a nyaralást)tervezni se tudok soha merthát lehet addigra lelép ugyis mert látszik rajta hogy nem kötődik csak en. Bizonytalan az egész kapcsolat.


Ellenben más nő (szomszéd, bnők, női rokonok, bárki)"felszed" egy palit, az hozzá jár d.gni (pl a szomszéd esete), de már 2 éve se lép le tőle, már egyutt terveznek házat venni.


Nekem ha lesz egy pasim azzal max a szakítás tervezhető csak meg.


Más nőktől miért nem lépnek le, mikor nem is különbek? Ugyanolyanok kb vagy még csúnyábbak is, vagy életképtelenebbek, vagy ordítozó nárcik, határozott karakán nők, vagy van pl a kisebbség is fogak nélkül ápolatlanul is.


Minden más nő mellett viszont van egy pasi évtizedekre is.



jún. 11. 19:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ja ha ideköltözik a szomszédba egy elmebeteg pasi aki rámnyomulna azt mi denképp én vonzodtam be.

Vagy ha felvesznek új pasikollegákat akik debilek, és nálam kezdeményeznek azt is én vonzottam be.


Hogyan kell a szomszedba munkahelyre vagy netre vonzani?

jún. 11. 20:39
 12/17 A kérdező kommentje:
Kkírjam a házra hogy csak normális pasik költözhetnek ide? Szóljak az iginek hogy válogassa már meg a pasi munkaerőt? Vagy akár a taxitársaságnak hogy jópasikat küldjenek már ki jó kocsival habtaxit hívok? Vagy ezt hogy?
jún. 11. 20:41
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne másokkal foglalkozz, hanem magaddal! A vágyakozás egy dolog, de amit én látok, az már irigység. Az pedig soha nem lesz vonzó. Értem én, hogy vágysz a jóra, de másoktól ne sajnáld azt!


2. Prioritások. Félre ne értsd, nem azt mondom, hogy más téren ne legyenek elvárásaid, de legyen egy ésszerű sorrend! Mondjuk az első helyen a hűség, megbízhatóság, és érzelmi fejlettség.


3. Legyen egy határozott, de józan elvárásod afelől, hogy a másik milyen legyen! És ha ennek nem felel meg, akkor egyszerűen nem pazarlod rá az idődet. Mert ha tényleg olyan, amilyennek mondod, hogy láthatóan csak időt húzni vannak veled, akkor tök felesleges hónapokat időzni vele.



Aztán persze azt is azért érdemes átgondolni, hogy vajon tényleg mindent reálisan látsz-e? Vagy esetleg már a keserűség és irigység teljesen elvakított? Sőt, igazából 100%, hogy nem látsz mindent tisztán, ez egyértelműen lerí a szövegedből. Rémesen kisarkítva, és szélsőségesen látod a világot.

A helyzet az, hogy a párkapcsolat bizonyos mértékben szerencse kérdése is. Az baromi ritka, hogy valakinek elsőre minden sikerül. Csak a legtöbb ember kesergés helyett tudomásul veszi, és ahelyett, hogy fél évig még erőltetné, ami nem működik, inkább keres egy megfelelőbb társat.

Azt se felejtsük el, hogy a párkapcsolat nem egy statikus dolog. Ez nem úgy működik, hogy meglátjátok egymást, aztán 100%ra garantált, hogy a következő 50 évet egymás mellett töltitek el. Ennek van egy kialakulási folyamata. Érdemes elgondolkodnod, hogy vajon nálad ez a folyamat miért megy mindig csődbe?


"Más nőktől miért nem lépnek le"

De, másoktól is lelépnek, másoknak sem sikerül semmi, csak ugye ha ezt belátnád, nem tudnád sajnáltatni magad...


"mikor nem is különbek?"

De.

Nem irigyek, nem rosszindulatúak, és nem felületesek.

Az irigység, és a rosszindulat pedig rémesen taszító.

jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Pont rám szoktak irigykedni nem én.

Ez forditva szokott lenni.

A munkahelyen az is bajuk ha engem megdicsérnek.

Más utánoz és szid.

Ha pasim van lek-znak egyből.

Stb.

Mások frusztráltak nagyonsokan.


Engem ez nem terhel. Bennem nem ilyenek vannak.


Hanem pl akikkel most ismerkedem csetelgetek hát bizonytalan vagyok velük sajnos nagyon. Nincs meg bennük az a plusz valahogy.


Aztán meg ha lesz is olyan akiben van valami, hát már nem tervezek inkább.

Nincsenek nagy elvárásaim. Csak tetszen, jó legyen vele lenni, legyen értelmes életrevaló, monogám, legyen eq-ja meg ilyenek.


Ede eddig is ilyenekkel jártam..de minek..

jún. 11. 23:19
 15/17 A kérdező kommentje:
* de eddig is
jún. 11. 23:36
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
Pedig nem ártana magadba nézned, és egy kis önvizsgálatot tartanod.
jún. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Még nekem..

Mikor leírtam az exeket is.

Nem velem volt a baj, hanem velük nekem.

jún. 12. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!