Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a pasitokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a pasitoknak nem lenne motivációja?

Figyelt kérdés

Dolgozik, 380-at keres. Nem tud félrerakni a közös lakásunkra, de már 3 éve húzza a munkahely váltást, nem tudom mire vár. Azt mondja, hogy gondolkozik mihez kezdjen, de soha nem jut semmire. Most már kezd zavarni, mert én tervezném a lakáshitelt, de olyan mintha semmi sem érdekelné, csak vár..


Ettől függetlenül nagyon jól megvagyunk, csak így a tervezgetés (azon kívül hogy tudom, nem akarunk szétmenni) nem nagyon jön össze.


28N, 4 éve vagyunk együtt.



tegnap 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Én kezdeményeznék vele egy mély, közös őszinte beszélgetést.


Mik a távlati céljai, neked mik azok - összeegyeztethetőek-e, vagy sem


Ha megegyeznek, akkor reálisak-e azok a célok a jelenlegi helyzetben.


Mik a félelmei, szorongásai, hogy megértsem a halogatás okát. Talán attól fél, hogy nem talál még ilyet se, és akkor aztán semmilyen munkája selesz, nemhogy jobb, vagy ilyen.


És még sorolhatnám.

tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, lehet igazad van. Neki így is elég ciki, hogy nem sokra vitte, nem is szeret róla beszélni, a fiatalkora is szörnyű volt, a családja kihasználta. Ő mindig mondja, hogy velem tervez, csak nem látom, hogy próbálkozna. Erőszakos sem akarok lenni, de már tényleg nem tudom, mi legyen. Nem akarok egyedül tervezni és egyedül beleadni az anyagiakba, mert ilyen-olyan (valamennyire jogos) okból másra kell neki a pénz. Viszont mondom, nagyon jól megvagyunk, ennyi idő után is. Feleségül se akar venni, de tudom, hogy sokan olyanok, hogy nem fontos nekik a házasság, ezt elfogadom, mert nem sokat változtatna amúgysem a kapcsolatunkon. A motiváció hiányt viszont nehezen..
tegnap 23:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Te akarsz vele tervezni, ő nem akar veled. Ez itt a probléma.

Egyébként meg minek tervezgetni, ha most sem jó?

tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Együtt éltek? Ha igen, akkor az anyagiaknak már rég terítékre kellett volna kerülni. Ilyen nincs, hogy "nem tud" félrerakni. Üljetek le közösen, számolgassatok. Beszéljétek meg a céljaitokat, és hogy mit fogtok érte tenni. Időintervallumok megjelölésével! Másképp nincs értelme, a majdokból sosem lesz semmi.
ma 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!