Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek mostanában semmibő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek mostanában semmiből dühkitörései lesznek, és ilyenkor gyakran le is krv@nyáz,amit elég nehezen viselek. Mondtam neki, hogy ezt nagyon gyorsan fejezze be, mert ez számomra teljesen elfogadhatatlan, és ott fogom hagyni. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A válasza mindig az, hogy ne vegyem őt komolyan mikor ezt mondja, nem úgy gondolja, és, hogy így szeret, úgy szeret. Lassan két vagyunk együtt de ezzel a viselkedéssel kiöl belőlem mindent.
aug. 5. 15:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Én otthagynám, nem csak mondanám.
aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
Én azt elhiszem, hogy valami mentális dolog lehet a háttérben, és nem direkt csinálja, de amikor lenyugszik, akkor nem jut eszébe, hogy sürgősen szakemberhez kellene fordulnia? Csak abban az esetben maradnék vele, ha azonnal szakemberhez fordulna, és látnám, hogy komolyan dolgozik magán. A "ne vegyél komolyan" az nem elég. Ha ennyivel elintézi, akkor maradjon egyedül, aztán k.rvaanyázza magát kedvére.
aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezt érzem most én is. Volt jó pár nő az életemben de soha nem mondtak ilyet...
aug. 5. 15:30
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Szegény srác...
aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
44%
Hagyd el! Az még hagyján lenne, hogy téged ócsárolna, de anyukádat bántani nincs joga! Ha hagyod, hogy anyukádat sértegesse akkor nem vagy normális.
aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azok a kapcsolatok! :O
aug. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
13%
Szegény srác? Eszi, amit főzött.
aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
7. Természetesen a srác a hibás, sőt a csaj csak elszenvedője ennek a durva brutalitásnak amit lerendez a kérdező! :D
aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 retektorta ***** válasza:
100%
Volt ilyen nőm, bár krvaanyázás éppen nem volt, de sok minden más igen. Nem részletezném, de a lényeg, hogy már nem vagyunk együtt. Neked is azt javaslom, menekülj, amíg nem késő.
aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

8, nézd, ha nő lenne a kérdező, azt kapta volna válasznak, amit írtam. Vagy azt, hogy "ki milyen virágot szakít...". Vagy hogy "te választottad". Vagy hogy "mert ugye a vékony széparcú kellett, bezzeg a kövér ronda megbecsült volna".


De nem, ha a férfi a rossz a kapcsolatban, akkor a nő szűrt rosszul, ha a nő a rossz a kapcsolatban, akkor a nő a rossz, szegény srác. Férfinak soha nem kell felelősséget vállalnia.

aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!