Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt a párommal. 20 éves korában született egy lánya ki most 15 éves. Nagyon jó viszonyban vagyok a nevelt lányommal is már a megismerkedésünk óta. Párom tegnap éjszakás volt, ketten voltunk otthon és néztünk egy filmet. Először hozzám bújt csak ami nem is volt annyira fura, de utána hirtelen benyúlt a pólóm alá és simogatott, és a nyakamat kezdte puszilgatni, akkor már elnyomtam magamtól finoman és rákérdeztem hogy mit csinál. Azt mondta nem tudja, nem bírt ellenállni, sírt, könyörgött, hogy ne szóljak az anyjának.

Ha szólok neki biztosan számon fogja kérni a lányát. Nem hiszem, de az is megfordult a fejemben, hogy rám is foghatja, hogy én kezdtem ki vele de ahogy ismerem ezt nem hiszem de ki tudja. Az biztos, hogy ha elmondom akkor már a kapcsolatunk nem lesz olyan mint eddig.

Arra is gondoltam, hogy még 1x elbeszélgetek a lánnyal ilyet ne próbáljon meg többet, és a páromnak pedig nem szólok.

Nem tudom melyik lenne a helyes döntés?


ma 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Arra is gondoltam, hogy még 1x elbeszélgetek a lánnyal ilyet ne próbáljon meg többet, és a páromnak pedig nem szólok."


Ezt tartanám helyes döntésnek, de kizárólag úgy, hogy a telefonodon bekapcsolod a hangrögzítőt, ugyanis ha utólag kiderül a dolog és tényleg azt fogja mondani az anyjának, hogy nem igaz a sztori vagy netán rád fogja, akkor legyen a kezedben bizonyíték, amivel az anyja elé tudsz állni.

ma 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább romoljon meg a kapcsolatod az egyikkel, minthogy mindkettővel, én azt mondom. Amit írsz sajnos könnyen lehet, hogy ő félelemből az anyjához fordul és behazudik mindenfélét. Most lehet azt írogatni, hogy fiatal még és próbálgatja a szexualitását, csak azt nem rajtad kellene és ezt neki is tudnia kellene ezt. Ennyi nem kifogás erre, neked itt nemcsak a párkapcsolatod forog kockán, hanem a reputációd is.
ma 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tiniként dúlnak benne a hormonok és feltehetően beindult.

A lánynak van egy kis apakomplexusa, és te nem vagy az apja. A helyzet és a közelség, sokszor kihoz olyan dolgokat az emberből, ami nem racionális.

Én nem mondanám el az anyjának, de beszélnék vele, hogy ilyet ne csináljon többet, mert kénytelen leszel elmondani az anyjának…

Feltehetően nincsen barátja és te mit férfi, izgalomba hoztad.

ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez előbb-utóbb úgyis kiderül, én sokkal jobbnak tartanám, ha azonnal elmondanád az anyjának. Ha most nem szólsz és később valahogy kiderül ez az egész, akkor rögtön azt fogja kérdezni tőled, hogy miért nem szóltál? Anyaként én biztosan tudni akarnék erről. Persze, ehhez kell a párod intelligenciája is, hogy ne rögtön téged hibáztasson.
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen mondd el az anyjának.

Legyél őszinte.

ma 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha sírt, könyörgött, akkor ne mond el. Hamarosan bepasizik a kispajtásai között, és levezeti az ilyen irányú energiáit. Felejtsd el, amíg nem próbálkozik újra. Akkor érdemes beszélgetni az anyukával.
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal szólj. Mi van akkor, ha ő mondja el először x idő után és, hogy te másztál rá?
ma 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7: Ha elmondja az anyjának, és azt válaszolja, hogy igazából a kérdező simogatta, és bosszúból hazudik róla, akkor mi van? Eben guba.
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!