Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

4 eve vagyunk egyutt.

Eleg sokat veszekedtunk mostanaban.

Belelatok a messangerebe es ma is beleneztem.

Egy talit beszelt meg az exevel "kavezás" szintjen de hozza tette hogy regi szep időket idezzük fel, illetve a csaj lakasara beszeltek meg talit. Egyertelmu hogy nem kavezni akarnak....

A csaj cimet sajnos nem tudom, nyilvan az lenne a legkomolyabb ha az adott idopontban becsengetnek de sajnos nem tudom a címét.

Mit tennétek?

Screenshotoljam ki a beszelgetest es szembesitsem vele?

Mit tennétek?


máj. 29. 14:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakitanek.
máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat már halott, egyrészt mert teljesen eltűnt a bizalom, másrészt pedig mert a hűtlenség is jelen van.

Hogy én mit tennék? Szakítanék. Az már más kérdés, hogy elmondod-e neki, amit láttál, mert nagyjából gyanítható, hogy mi lesz a reakció: ahelyett, hogy beismerné, hogy hibázott, majd neked esik, hogy belenéztél a beszélgetéseibe.

máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mit??

Szakíts vele..

Együtt laktok?

máj. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Jaj istenem 🫣 nem az a kerdes szakitanek e vele vagy maradok ebbe a szarkupacba hanem hogy hogyan tudassam vele ezt?! Nyilvan indokolnom kell ennyi ev utan hogy miert lesz vege.

Mit mondjak?

Igen az a baj hogyha elarulom hogy lattam amit lattam akkor nekem esik hogy hogy mertem belenezni. Es valahol igaza is lesz. Neki ennyi fog csak leesni nem is az hogy ő csalt meg. Neki nagyobb gondja lesz hogy en mit tettem.

máj. 29. 14:58
 5/24 Laylah ***** válasza:
95%

"Igen az a baj hogyha elarulom hogy lattam amit lattam akkor nekem esik hogy hogy mertem belenezni."


Ha szakítotok úgyis, nem mindegy?

máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudsz mit tenni.

Bizonyítékot szerezz, szembesítsd vele, ha van gerince bevallja, de mivel nincs neki olyan, jön az amit írtál.

Szóval sehogysem jó. 😂

Még te leszel a patkány, hogy belenézel a magán dolgaiba. Pl a nők ezért vannak úgy, hogy nem nézet bele a pasi a telefonjukba, mert hát az magán, igen krva nagy magán dolog olyat látni amit te is láttál.

Fordított felállásban is ugyanez.


Szóval így jártál kérdező. Amúgy mi a fszert nem szakítasz csak úgy vele.

máj. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mármint félsz, hogy fizikailag bánt vagy miről van most szó?
máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
De hát nem kell elmondani, hogy belenéztél a telóba, mondd azt, hogy már nem szereted, vagy nem vagy boldog mert sok a veszekedés és szakítani akarsz.
máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

De miért magyarázkodnál? Nem akarod folytatni vele, mert így érzed jónak. Vannak érzéseid és kételyeid, és így nincs értelme folytatni.

Ha faggat, akkor mondd el, hogy például nem tudod, mi zavar jobban, hogy bele kellett nézned bizalmatlanság miatt a telefonjába, vagy az, amit ott olvastál az exével kávézásról. Innentől meg kezdheti a mondókát, de nem kell meghallgatnod.

máj. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvan indokolnom kell ennyi ev utan


Neki kéne indokolnia, hogy miért randizgat az exével.


Még neki állna feljebb, hogy belenéztél a telójába? De nem hiába, apukám! Viszlát!

máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!