Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

4 eve vagyunk egyutt.

Eleg sokat veszekedtunk mostanaban.

Belelatok a messangerebe es ma is beleneztem.

Egy talit beszelt meg az exevel "kavezás" szintjen de hozza tette hogy regi szep időket idezzük fel, illetve a csaj lakasara beszeltek meg talit. Egyertelmu hogy nem kavezni akarnak....

A csaj cimet sajnos nem tudom, nyilvan az lenne a legkomolyabb ha az adott idopontban becsengetnek de sajnos nem tudom a címét.

Mit tennétek?

Screenshotoljam ki a beszelgetest es szembesitsem vele?

Mit tennétek?


máj. 29. 14:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Lapát. Inkább neki kellene magyarázkodnia, nem gondolod?
máj. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Had menjen. Aztán mire hazaér, te már nem lennél ott, vagy a cucca lenne összepakolva.
máj. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy úgy érzed ez a kapcsolat már kihült, felesleges egymást szivatnotok. Egyébként is azt csiripelik a városban hogy együtt látták az exével, és te hiszel ezeknek a pletykáknak.
máj. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Én szimplán megmondanám, hogy láttam a telefonban a beszélgetést ezért viszlát. Gondoljon amit akar, biztos nem magyarázkonék, hogy belenéztem. Le van szarva a magánszférája ha egyszer a hátam mögött kavar. Mehet az exhez, annak hazudozzon.
máj. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ez mibd szep es oke valaszok nyilvan en is igy tennék. De agressziv. Ezert nem kene neki emlegetni hogy beleneztem a telefonjaba
máj. 30. 07:53
 16/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha agresszív akkor meg végképp nem értem minek vagy vele, a megcsalás nélkül is szakítóok. Kalap, kabát!
máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Költözz el, mikor nincs otthon! Vagy a tiédben éltek?
máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Albi. Amit ő rakott le marmint kaukcio.
máj. 31. 06:34
 19/24 anonim ***** válasza:

Akkor te simán tovább tudsz állni

Hagysz egy levelet

De ne kockaztass!

máj. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Koszi.... 2gyerekkel...csak ugy siman megy ez ugy gondolod?
máj. 31. 09:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!