Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Mennyire elfogadható az, hogy ha egy férfival még csak ismerkedek, de ő már a közös jövőről beszél (hozzám költözne, gyerek...stb.) és közben kiderü, hogy más nőkkel is "ismerkedik"? Amikor rákérdeztem, hogy miért csinálja, azt mondta, hogy ő "ilyen természetű", de ezek szerinte csak ártatlan "barátságok" és engem szeret, de nem fogja abbahagyni az 'ismerkedést'. Mit csinálnátok a helyemben?
2021. dec. 20. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Én a vele való ismerkedést hagynám abba.
2021. dec. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Lehet nem csak veled tervez
2021. dec. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Soha többet nem állnék vele szóba.Ez kb úgy hangzik amúgy, hogy felcsinálna a lakhatásért cserébe, ő meg csajozni jár, amíg lefoglal a gyerek.Semmibe nem néz ő téged, de te sem sokra tartod magad, ezek szerint.
2021. dec. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

"még csak ismerkedek, de ő már a közös jövőről beszél"

na ez gáz. Oka van, hogy ennyire sietteti a dolgokat.


mit ért ő "ismerkedés" alatt?

2021. dec. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4-es!

Ő azt érti ismerkedés alatt,hogy az még nem komoly kapcsolat, tehát még akár mással is ismerkedhet és ne legyen ezért egy szavam sem. De ugyanakkor meg a hozzám költözést emlegeti állandóan.

2021. dec. 20. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
5 Minek állsz szóba egy ilyen hajléktalan lúzerrel?
2021. dec. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ő az a típus, aki ma még rózsát ad és vacsorát főz, holnap meg már fel sem veszi, mert képbe jön valaki a chates barátnők közül... Ne legyen igazam!
2021. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Keress masfajta termeszetut, amelyik nem ilyen.
2021. dec. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!