Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Párommal 1 éve összeköltöztünk egy kis albérletbe,ő előtte kertes lakásban lakott és azt mondta nem bírja ezt a bezártságot és vissza megy a szüleihez. De nem akar elhagyni és szeret. Viszont mióta elment én nagyon rosszul érzem magam,üres a lakás nélküle,alig látjuk egymást,egyedül alszok és nyilván nagyon rossz. Nincs aki megöleljen.

Valamiért eszembe jutott a szakítás,egy kertes albérletet 300+rezsiért nem engedhetünk meg magunknak de a szüleihez sem költözhetünk(túl kicsi a lakás hogy kényelmesen meglegyünk)és amúgysem szeretnék oda menni,nekem nincsenek szüleim.

mit csinálnátok? Próbáltam vele megbeszélni de nem akar ide vissza jönni. A szakításon gondolkozom….



szept. 15. 18:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Szakítsm
szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Költözzetek olyan helyre, ahonnan könnyen, gyorsan ki lehet mozdulni a természetbe, v. esetleg olyan lakást vegyetek ki, amihez van kertkapcsolat.
szept. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Tehat kivettetek ketten egy lakast es aztan o otthagyott, azzal, hogy o hazamegy te meg fizesd tovabb az albit ? Es alig talalkoztok? Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez a ferfi nem szeret teged, csak kellett neki valami kifogas, amivel elhagyhat.
szept. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy te olyan fontos lennél neki.
szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Anno mikor igazán együtt akartam lenni valakivel, örültem, hogy van egy 6nm-es szoba erre, amit be tudok zárni..
szept. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Elhagyott téged, vége van köztetek.
szept. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem megcsal
szept. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ő addig nem akar veled élni, amíg nem lesz saját házatok? Ennek így nincs jövője. Elhiszem, hogy neki nagyon kényelmes a szüleivel élni, de ha igazán szeretne és komolyan gondolná veled, akkor hajlandó lenne kompromisszumra, hogy veled lehessen. De őt az se érdekli, hogy alig találkoztok így és te is rosszul érzed magad, a lényeg, hogy neki kényelmes legyen a kertes házukban. Így, hogy már beszéltetek róla és nem hajlandó veled lakni egy lakásban, szakítanék. Csak időhúzás vele maradni.
szept. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az anyagiakba ugyan úgy beszáll ezt mondta is,hogy nem hagyná hogy egyedül fizessem. Reggel 8-17ig melózik én van hogy este 10ig. Ez miatt tudunk alig találkozni,felajánlotta hogy melóból hazavisz stb. A hétvégét töltjük együtt általában
szept. 15. 19:16
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de hiába száll be a költségbe, ha nem akar veled ott élni és neked ez hiányzik. Ha 20 év múlva lesz saját házatok, akkor addig külön fogtok élni? Ha ezt nem tudjátok megbeszélni és nincs olyan megoldás, ami mindkettőtöknek jó, akkor nincs értelme vele maradnod.
szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!