Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok fordított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok fordított helyzetben?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 13 éve vagyunk házasok. 3 csodálatos gyermekünk született. A tegnapi napig végig azt hittem minden rendben van közöttünk. Mint együttlét, mint pár, mint barát alapon. Otthon felejtette a telefont, tudom mindenkinek van magánélete stb nem illik bele nézni. De engem csak furdalt a kíváncsiság. Messenger megnyitása megtörtént majd ekkor vettem észre van egy kamu Facebook profilja amin több férfivel is írogat kb 6 hónapja. Nyilván nem kell ecsetelni miket. Eddig nem hoztam szóba, de már nagyon érik. Kalandozásra vágyna? Más pasival is lenne? Az egészben az komoly, hogy tőle jóval idősebb emberek. Így valahogy ez a bizalom dolog megtörtént. Mi hogyan reagálnátok le? Vagy egyáltalán miképp kezdjek neki? Nem akarom, hogy a gyerekek sérüljenek. Úgy érzem kezd emészteni a dolog egyre jobban.

2023. máj. 8. 20:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
13 év után nyilván vágyik valami izgalomra. Nem lepődöm meg. Ha tisztán akarod látni a dolgot akkor írj rá te is kamu fiókkal. De csak ha erős az idegrendszered. Meg fogsz lepődni milyen is az az ember akivel 13 éve élsz.
2023. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen, erre nem is gondoltam. Valószínűleg ki fogom próbálni ezt így én is.
2023. máj. 8. 20:31
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
Ülj le vele beszélni és kérdezd meg, hogy hiányzik-e neked veled kapcsolatban, boldog-e. Ha hazudik, hogy minden oké, akkor áruld el, hogy mit találtál és kérdezz rá ismét harag nélkül mi oka volt rá. Szerintem nem adtál meg neki valamit logikusan, vagy szex terén, vagy amúgy, esetleg mindkettő. Ellsposodhatott a házasság, lehet nem érzi magát nőnek melletted, csak úgy ok nélkül nem lép félre online ez biztos. Ha akarja és te is persze, akkor helyre lehet hozni, természetesen rossz érzés, amit tett, de jobb is lehet a házasság, ha tesztek érte.
2023. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Inkább beszéld meg vele. A jatszmazasnak és kontofalazasnak, amit az egyes ír, semmi értene nincs.
2023. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Első körben mindenkinek köszönöm a hozzászólásokat.

Csak nekem az a fura, hogy mind 50-60 éves kategória. Együttlét téren sem tapasztaltam más dolgokat, minden rendben van szerintem és kölcsönösen nem pedig egy oldalúan, ezidáig. Mikor felmerült a hármas dolog ő óckodva kerülte a dolgot.( Nem vagyunk besültek vagy ilyesmi. ) Éppen ezért nem értem.

2023. máj. 8. 20:42
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Nem érted, hogy nem (csak) a szexről van szó? Elég, hogy szerinte elhanyagolod más téren.
2023. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Beszélgetek vele ha kell órákat, meghallgatom. Mindenben segítek, egyedül a főzésben nem. Nem járok kocsmába, nem maradozok ki esténként, mindenből ki veszem a részem. Én ezért nem értem. De az éremnek kettő oldala van ezt is tudom.
2023. máj. 8. 20:46
 8/24 anonim ***** válasza:
80%
Most írjam, hogy, akkor te nem vagy számára férfi? Nem tudom, beszélgetni illene erről. Ennyit tudok csak.
2023. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
46%

#4-esnek.. Ha leülsz vele beszélgetni hogy mégis mi ez akkor garantálom hogy az alábbiak lesznek:

-Nem az enyém hanem a barátnőmé csak itt is látszik. (vagy valami hasonló baromság)

-Csak szórakozás, soha nem csalnálak meg

-fogalmam sincs hogy került ez ide

-Fogadtunk a barátnőmmel

-Igen, vágytam egy kis izgalomra de nem találkoztam senkivel


És természetesen bűnbánó cicaszemekkel mondaná el mennyire szeret téged és soha de soha nem csalna meg senkivel. És természetesen semmi baj sincs a kapcsolattal.

🤦🐑

2023. máj. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Pont így képzelem el ahogy írtad 9-es. Ezért rágódom rajta.
2023. máj. 8. 21:05
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!