Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok fordított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok fordított helyzetben?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 13 éve vagyunk házasok. 3 csodálatos gyermekünk született. A tegnapi napig végig azt hittem minden rendben van közöttünk. Mint együttlét, mint pár, mint barát alapon. Otthon felejtette a telefont, tudom mindenkinek van magánélete stb nem illik bele nézni. De engem csak furdalt a kíváncsiság. Messenger megnyitása megtörtént majd ekkor vettem észre van egy kamu Facebook profilja amin több férfivel is írogat kb 6 hónapja. Nyilván nem kell ecsetelni miket. Eddig nem hoztam szóba, de már nagyon érik. Kalandozásra vágyna? Más pasival is lenne? Az egészben az komoly, hogy tőle jóval idősebb emberek. Így valahogy ez a bizalom dolog megtörtént. Mi hogyan reagálnátok le? Vagy egyáltalán miképp kezdjek neki? Nem akarom, hogy a gyerekek sérüljenek. Úgy érzem kezd emészteni a dolog egyre jobban.

2023. máj. 8. 20:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
Magyarazattol fuggetlenul itt most nalad pattog a labda. A feleseged tullepte a kapcsolat kereteit ez nyilvanvalo. Aztan majd mond is okot ra, biztos van az is. A kerdes, hogy te mit szeretnel? Azt kell eldontened, mielott barmibe is belemesz. O fel van keszulve, hiszen az egeszet szepen kitalalta es mukodteti. Ha akarod borithatsz mindent, ha akarod tehetsz egy probat, hogy megmentsetek a dolgot. Az eselyek a folytatas ellen vannak, szoval nagyon komolyan gondold at hideg fejjel, hogy mit valasztasz celnak, es dominald le az erzelmeid, hogy ne vigyenek felre. Mert felkavaro lesz az biztos. De, hogy valami javaslat is legyen, en a ketto koze pozicionalnam magam. Tehat felejtse el, hogy ossze vagytok nove, ennek annyi. A tettest is tudjuk nem kell megnevezni. Ellenben nem is a szakitasra tennem a hangsulyt. Valahogy ugy tudnam megfogalmazni, hogy reboot. Visszavagni a szalakat odaig, hogy ket felnott ember talalkozik, szimpatikusak egymasnak ezert elkezdenek ujra randizni, de kotottsegek nelkul. Ha latod a masikon a tuzet, akkor lesz belole valami, ha nem, akkor byebye, keresel mast. Nyilvan a 3 gyerek egy komoly kotelek, de a valas is az. Most ezt kell megoldanotok. A lenyeg, hogy a randi az az randi. Barmikor donthetsz ugy, hogy inkabb egy masik szokevel akarsz kapcsolatot. Ferfi vagy, neked kell ezeket a donteseket meghoznod es iranyitani a szituaciokat, mert ez a ferfi szerep. Anyuka pedig vagy egyuttmukodik, vagy nem. Kitartast hozza.
2023. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elolvastad amiket írogattak, abból csak meg lehet állapítani hogy találkozik is velük vagy sem.
2023. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is írj rá a másik profilra egy kamu profilból, aztán majd meglátod mit és hogyan akar - hazugság nélkül.

Mert, ha csak leülnél dumálgatni, kimagyarázná, hazudna és ferdítene.

2023. máj. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
71%

12 éve vagyok kapcsolatban.


1. Ha 13 év után hamarabb eszedbe jut játszmázni, mint beszélni a pároddal, akkor te álomvilágban éltél eddig, hogy eddig minden jó volt.


2. Ha 13 év után nem vágod le, hogy a másik igazat mond-e vagy ferdít, akkor megintcsak te kvára nem voltál jelen az elmúlt jópár évben.


Persze, folytathatod ezt az ámítgatást meg játszmázást, elvégre úgy néz ki az elmúlt 13 évben is ilyesmi lehetett a megoldás problémákra, de akkor felmerül a kérdés, hgoy mi a francnak vagytok együtt...


Azok meg, akik csak hírből ismerik a nőket jó lenne, ha nem adnának tanácsokat hosszú párkapcsolatokra. Eleve túl sok helyük nics ebben a kategóriában, dehát sajnos nincs lehetőség a laikusok kiszűrésére...

2023. máj. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%

milyen visszafogott válaszok. valamit nem adtál meg neki, valamire nem figyeltél, a te hibád, hogy totál hülyére vesz a házastársad, bla-bla

ha nő írt volna ki ugyanilyet a kedves férjéről, most kórusban harsogná mindenki, hogy amint lehet, válj el ettől a gerinctelen féregtől, mert jobbat érdemelsz nála.

2023. máj. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
1%

Hosszabb tapasztalat alapján fogadd el ezt a tanácsot:

" Jó kapcsolat alapja többek között a rossz memória is !"

2023. máj. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

És még valami,hidd el,nem olyan sokk ez,mintha a harmincas,jóképű,értelmes férjed egy kimondottan ronda,dagi öreg pasinak lenne a "barátnője". És erre olyanok hívják fel a figyelmed,akik kollégái és régebben ismerik.

Legalább hasonló korúval hancúrozna a felesége háta mögött, ne egy apja korabeli gusztustalannal.De neki is érik, amit megérdemel.

#16

2023. máj. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
34%
Az 50-60 evesekre az lehet a magyarázat hogy nem túl jó nő a feleséged és csak nekik kelti fel az érdeklődésüket. Akiknek már mindegy csak pna legyen.
2023. máj. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
32%
Hiába próbálnál vele beszélni erről nyiltan. Ha eddig megtudta ezt veled tenni,szerinted most nem hazudna a szemedbe? Ha tudni szeretnéd az igazat,akkor irj rá egy álprofilról. Nem szép dolog,de így legalább tisztában leszel a helyzettel.
2023. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
80%

15, nem azért, de sztem a válaszok nagyrésze nem erről szól amit te "idéztél":D Értem én, hogy a nők felé való frusztráltságod felülír mindent, de azért ez a hőbörgés kissé túlzás:D


Az őszintétlenség csak őszintétlenséget szül. Kivéve, ha valakinek van elég ereje és megtöri a kört.

Ő őszintétlen volt veled. Lehet az a válaszod, hogy te is elkezdesz álprofilokkal bohóckodni, azaz lényegében éppúgy hazug játszmázni... de ez csak további hazugságokat fog generálni.

VAGY megtöröd a kört és te elkezdesz őszintén játszani.

Mert egyébként az őszinteség is őszinteséget szül, éppúgy ahogy a hazugság hazugságot.


A labda most nálad van, a te döntésed milyen irányba menjen ez az ügy.

2023. máj. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!