Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok fordított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok fordított helyzetben?

Figyelt kérdés
Feleségemmel 13 éve vagyunk házasok. 3 csodálatos gyermekünk született. A tegnapi napig végig azt hittem minden rendben van közöttünk. Mint együttlét, mint pár, mint barát alapon. Otthon felejtette a telefont, tudom mindenkinek van magánélete stb nem illik bele nézni. De engem csak furdalt a kíváncsiság. Messenger megnyitása megtörtént majd ekkor vettem észre van egy kamu Facebook profilja amin több férfivel is írogat kb 6 hónapja. Nyilván nem kell ecsetelni miket. Eddig nem hoztam szóba, de már nagyon érik. Kalandozásra vágyna? Más pasival is lenne? Az egészben az komoly, hogy tőle jóval idősebb emberek. Így valahogy ez a bizalom dolog megtörtént. Mi hogyan reagálnátok le? Vagy egyáltalán miképp kezdjek neki? Nem akarom, hogy a gyerekek sérüljenek. Úgy érzem kezd emészteni a dolog egyre jobban.

2023. máj. 8. 20:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%

"nem azért, de sztem a válaszok nagyrésze nem erről szól amit te "idéztél":D Értem én, hogy a nők felé való frusztráltságod felülír mindent, de azért ez a hőbörgés kissé túlzás:"

most én is írhatnám, hogy a férfiak felé való frusztráltságod felülír mindent, de ehelyett inkább hasonlítsd össze a válaszokat mondjuk ennek a közelmúltbeli kérdésnek a válaszaival:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

hányan hozzák fel a válaszadónak, hogy biztos hiányolt valamit a férje? hányan biztatják, hogy szépen üljenek le megbeszélni a dolgot? a nagy többség az egyetlen értelmes lehetőséget javasolja: bizonyosodj meg róla, hogy valóban megcsal-e, és ha igen, akkor válj el, mert olyan emberrel felesleges bármit is megbeszélni és helyreállítani, aki hosszú idő óta páros lábbal tapossa a párkapcsolat korlátait.

2023. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%

21, a kettő eset eléggé különbözik, tekintve, hogy az általad linkeltben már megvolt a kommunikációs rész.


És amúgy miért lenne frusztráltságom a férfiak felé? Saját magamat frusztrálom saját magammal, vagy mi?:D


És ahelyett, hogy arról riportálnál, hogy milyen statisztikával ki mit válaszol, inkább a kérdésre kellene válaszolni.

Perse... a kateógiában válaszolgatók egy jelentős részének egyltalán semmilyen tapasztalata nincs komolyabb párkapcoslatok terén... És sajnos gyakran ők a leghangosabbak. Igazán rossz kombó, ha valaki segítséget kér..

2023. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%

Őszinteség? Itt?

Most valahogy elképzelem,hogy leülnek beszélgetni őszintén. A nő biztos az lesz,ha fél éven keresztül hazudott. Ja.

Arra van esély,hogy azt talán elmondja őszintén,hogy miért csinálta.

2023. máj. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
59%

"Arra van esély,hogy azt talán elmondja őszintén,hogy miért csinálta."


Öhm, igen, erre is van szükség első körben.


De most miért, szerinted ha a Kérdező is belemegy egy hazugságspirálba, akkor jobb lesz minden?:D

A párkapcsolatban nem egymás ellenségei vagyunk. Ha gond van, az is közös gond, akkor is, ha csak az egyik fél generálta.

Ez az egész szitu egyáltalán nem olyan bonyolult vagy bűnös, hogy ne lehetne simán megoldani mindössze kommunikációval.

De persze ehhez az is kell, hogy ne ellenségként nézzünk a másik félre. Ha azt feltételezzük, hogy a másik csak hazudik meg árt, akkor igazából pont annyira nem vagyunk már benne a kapcsolatban, mint amennyire feltételezzük, hogy a másik sem.

2023. máj. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!