Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Talán kutyák vagyunk mi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Talán kutyák vagyunk mi, hogy csak a lerágott csontokért pitizzünk? "

Figyelt kérdés

Sokat olvastam mostanában a különféle besorolásokról, mint alfa, béta, gamma illetve omegahím. Az eddigi eredményeim alapján szerintem omegahím vagyok.

Soha nem volt alkalmam rá, hogy élvezzem a szerelmet, mert az a kevés kapcsolat, ami összejött nekem, azok is kényszerből születtek.Mindig irigyeltem azokat, akik szerelemből léptek be egy kapcsolatba.

Többen is megmondták nekem, amikor a szép lányok után ácsingóztam, hogy ne is álmodjak róluk, meg nézzek már magamra!

Torkig vagyok ezzel az egésszel! Mi ez az egész egyáltalán, valami kib...tt fajelmélet? Milyen alapon mondja meg bárki is, hogy ki tetszhet és ki nem?

Ha állítólag annyira alsóbbrendű fajba tartozunk, akkor miért volt az, hogy baj esetén, ha el kellett intézni valamit, azonnal megtaláltak? (tanulmányi ügy)Persze segítettem, de most már bánom.Nem lettem tőle népszerűbb, sőt! Amikor ezért később elküldtem az illető lányt a sunyiba, én voltam a bunkó! Túlléptem rajta, de nagyon rosszul esett. Miért csak ilyen alkalmakkor vagyunk mi is emberek és akkor már nem, amikor szeretnénk egy normális párkapcsolatot találni?


2010. okt. 4. 21:42
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

egyébként jól írta a 25 éves hölgy az előbb.

ha belegondolsz, kérdező, te sem valami fensőbb "fajelmélet" miatt akarsz szép nőt, hanem mert biológiailag arra áll fel a farkad, ennyi. ezt az emberek nem befolyásolják, nem áll semmiféle ideológia a dolog mögött, egyszerűen mindenki a számára legjobbat akarja megszerezni. így áll fel a sorrend - szép a széppel, csúnya a csúnyával, mert nekik nem jutott jobb.

2010. okt. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Sz@r az élet barátom.
2010. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

01.33

Valamit még nem mondtam. Én nem a külsőm miatt lettem omega. 180 vagyok, 84 kg, a fizimiskám is rendben van.

Én belül vagyok omega és ez ki is sugárzik. A környezetem totálkárosra vágta az önbizalmamat. Ha messziről rendben is lennék, amint beszélni kezdek valakivel, azonnal megérzi.A másik, hogy sokan nem is találják meg velem a közös hangot és ezért esek ki nekik a körből.

2010. okt. 5. 14:28
 24/33 A kérdező kommentje:

[link]

Igazából ez a cikk tett be nekem véglegesen. Egy másik topicban találtam és amikor elolvastam, azt hittem, a szemem kettéáll. Ez az írás egyenesen undorító.

2010. okt. 5. 14:45
 25/33 anonim ***** válasza:
Kb már 4x írtad le azt a szót, hogy omega, nagyon szomorúvá tettél engem vele :((
2010. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Miért undorító? Szerintem teljesen igaz dolgokat ír le a cikk szerzője. A gyűlölködő omegahím valóban így viselkedik, és valóban ő se jobb a többi pasinál, őt is ugyanúgy a csaj külseje érdekli, csak égő lenne bevallani, mert akkor el kéne fogadnia, hogy bizony a nők is dominancia alapján választanak.
2010. okt. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
Horcsog, ne haragudj! Nem akartalak megbántani.
2010. okt. 5. 21:30
 28/33 A kérdező kommentje:

20.57

És mibőúl is áll az a bizonyos dominancia? Abból, hogy kinek van mocskosabb és nagyobb pofája? Mert bizony manapság ez nagyon soakt számít. A másik pedig, hogy milyen házba születünk, mert ez is lényeges. Manapság, ha valaki mondjuk egyszerű középosztálybeli szülők gyereke és hímnemű, akkor nem sok jóra számíthat.A legjobb barátom most vasárnap hagyta el az országot, mert nem jutott egyről a kettőre sem munka, sem barátnő terén.

Egyébként elnézést kérek mindenkitől, hogy itt nyavalygok, de néha jólesik kibeszélni a magunk baját. Én is szoktam tanácsokat írni másoknak.

2010. okt. 5. 21:35
 29/33 anonim ***** válasza:
77%

Semmi gáz, nem veled van a baj, hanem a magyar nőállománnyal, amiért irreális, elrugaszkodott elvárásokkal várják a megváltást még 35 évesen is - még az ocsmány, ostoba, átlag alatti libák is a gazdag, magas, jóképű, sikeres, mindemellett persze kedves és intelligens herceget várják, Ferrarival. És ez értelmiségi nők között is jellemző, nemcsak falusi kislibákra. Ja, és lányként írom mindezt.

Én munkámból kifolyólag diplomás, ún. értelmiségi nőkkel vagyok körülvéve, és ne tudd meg, mekkora szellemi nyomor van. Aki már 80 kg alatti, az királynőnek képzeli magát, és 30 évesen is várja a herceget fehér lovon... a másik variáció, akin már végigment a város összes macsója, gyereket is szült, a jópasi persze otthagyta, és állítása szerint "most már tényleg csak a tökéletessel éri be"... és persze ott vannak a pörgős szinglik, akiknek 27 évesen is a legkedveltebb programjuk külföldi farkakat szopni pesti szórakozóhelyeken, és előadni magukat felvilágosult, pörgős független nőként. Mindez megspékelve affektálással, ostoba magazindumákkal és flegmasággal.

Nem tudok neked biztatót mondani, a 0,00001% kivétel megtalálásához sok szerencsét... külföldre költözött ismerőseim sokkal jobb tapasztalatokról számoltak be nő és családalapítás szempontjából, talán te is megpróbálhatnád a kinti életet, ha végleg nincs remény.


26 / L

2010. okt. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Kérdező te pedig agyilag tök normálisnak tűnsz. És ha a külsőddel sincs baj...akkor mi lehet a baj? Hány éves is vagy? (bocsi tudom hogy leírtad csak nincs kedvem újra visszaolvasni)
2010. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!