Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom magam fel a páromnál ezért ő ideges/nem tetszik neki. Le kell lépnem, nem birok vele aludni, stb.mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idegesítik a szokásaim.

Pl reggel kávé telefon. De ez is abból, hogy nekem ő olyan mint egy idegen valahol. Azaz gőzöm sincs mi mást csinálhatnék nála, reggel a fogmosás stb n kívül.


Nem képes elalvás előtt bújni, ölelni. Képtelen erre valahogy, soha senkit nem is ölelt.

Mivel ettől már gyomoridegem van jóformán(nem tudom megszokni), igy át kell mennem másik szobába elaludni, mindig úgy akarom, hogy amikor már félálomban vagyok visszakúszom hozzá, ami néha sikerül, néha meg a másik szobában ébredek. Ezt nem tartja normálisnak hogy külön alszom, ez is idegesíti. Ezért már többször rám szólt.


Azért is hogy míg alszik vagy reggel gyorsan lelépek(mert engem meg idegesit, hogy őt idegesíti ha kávézom, telo.utálja. gyűlöli. De most üljek magamban es lessek ki a fejemből?


Ha bemegyek a fürdőbe hajmosi stb, soha be nem jön, nem szól hozzám, elvan addig a gépen, teljesen olyan, mintha egyedül lennék nála.


Nincs random puszi semmi ilyesmi.

A szexen kívül valahogy teljesen olyan vele, mintha Barkivel lennék. Egy bnővel, lakótárssal, idegennel kollégával stb. (Vagy ezekkel még az is lehet hogy több lenne lakni..)


Ahhoz is hasonlít, mikor házhoz rendelnek egy pr.stit. a csaj jön, bemegy a fürdőbe esetleg sminket igazitani, egy kis beszélgetés szex, aztán vagy ott alszik vagy megy.


Nem tudom mit csináljak.

Reggel nem kávézhatok telózhatok, de olyan mintha egy idegennel lennék, ha lelépek abból is csak a baj van, éjszaka nem tudok vele elaludni a gyomoridegtől, de ha másik szobában alszom el, abból is csak a baj van.


Most komolyan röhejes lenne ilyenekre rámenni, mert amugy a "fővonalak"minden rendben. Ő komoly srác, en komoly nő, hűek vagyunk egymáshoz, lehetne tervezni is, lehetne jövőkép is, normákban erkölcsökben gondolatokban egyezünk, es ilyenek tesznek be a kapcsolatba hogy nem bírja elviselni ha reggel kávézom telefonozom, meg kényszerből külön alszom, reggel/hajnalban lelépek inkább, meg stb.


Mit csináljak en nála reggel amíg kínlodom félkómában hogy nem ihatok kávét, nem nézhetek a telomra? Hogyan aludjak el mellette gyomorideggel hogy ne kelljen másik szobába átmennem?



2021. okt. 3. 07:39
 131/142 A kérdező kommentje:

Ja meg probaltam vele megbeszélni a reggelt is. Hogy el kell mennem kávézni. Es amiert ő ettol ideges igy ezt nem akarom h lassa. (:D)csak mert nem hianyzik az ideg a nyakamba.


Erre visszakérdezett hogy te tőlem függően csinalsz/nem cainalsz vmit en irányitalak??


(Köze nincs ehhez a dolognak, nekem ez a visszakerdezése error...)


Es aztán azt taglalta miert ideges attol ha en kavezom.

(Most nekem ezt meg kéne értenem...?)

Meg "fenyegetett" azzal hogy biztos olyan illene hozzam aki szinten kávézik.

(Mert akik nem kávéznak emberek azok mind utálják azt, aki kavézik es szoval így kell párt keresni, vagy mi..hogy csak akkor irj ha kávézol..?)



Párszor próbáltam érvelni ugyan, de az érveim halottnak a csók. Azaz igen reggelente lelépek csak kamukkal.

2021. okt. 4. 17:17
 132/142 A kérdező kommentje:

Meg a masik.

Melltartóban voltam ill alig semmiben. Es laza jokedvű boldog.

Parázsvita alakult ki. (Miert is ne, má'megint)

Ezért kezdtem magam kicsit "pőrén","elanyátlanodva"is érezni, plusz, nem is akartam "szexi nőként" "csábítóan" venni részt ebben, (dac bennem).

Szoval felöltöztem.

Ezen is kiakadt hogy miért.


Mondhattam én hogy kellemetlenul ereztem magam igy a vita hevében es hogy ő ideges.


Ebbol megint az lett hogy tőlem függ az hogy te miben vagy? Felőle ha ezres a vérnyomasa is, attol még én lehetek meztelen is.

Miért tőle függ nekem az hogy feloltozom e vagy nem.


Magyarázhattam en arrol hogy nem éreztem ugy jol magam. Meg a "pőreségről" meg hadoválhattam én összevissza, .., ertette? Nem.

2021. okt. 4. 18:34
 133/142 anonim ***** válasza:
100%

Most mindentől eltekintve, miért jó neked egy olyan kapcsolat, ahol napi többször vita van meg rossz közérzet?

Analizálhatod őt, próbálhatod megérteni, de attól még szarul érzed magad mellette meg feszengsz egyfolytában.

2021. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/142 anonim ***** válasza:
100%

Én abszolút nem értelek... Egyrészt nem válaszoltál, hogy hány éves vagy, pedig nem elhanyagolható a témában. Másrészt egyik kommentedben felhozod, hogy azzal kéne a bíróságra menni a válással, hogy "nem mersz kávézni". Most akkor házasok vagytok, vagy mi? Kb egy év után úgy, hogy együtt sem éltek?

Egyébként magadban kéne rendbe tenned, hogy attól, hogy valami zavarja, nem fog utálni, csak van egy szokásod, amivel nem ért egyet. Másrészt ez a görcsölés, hogy "jajj nem ölel meg alvás előtt" te meg elbőgöd magad ettől... Már bocsánat, de felnőtt ember nem csinál ilyet. Tini koromban voltam utoljára ennyire zakkant, de felnőtt fejjel már ég az emlékétől is a bőr az arcomon. Pedig szeretek a másikhoz bújva aludni, de nem mindig kényelmes. Bőgni meg tuti nem fogok tőle.

Elképzelni nem tudom, mi a fene jó neked ebben a kapcsolatban. De ha meg akarod menteni, akkor párterápiára kéne mennetek. Ami egy egy éves kapcsolatban szerintem ultragáz, mert azt jelzi, hogy már az elején sem működik. Hol van egy év 10-20-30 évhez képest? De továbbra is, ha működtetni akarod, akkor szakember, párterápia. Egyikőtök viselkedése sem normális a leírtak alapján.

2021. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/142 anonim ***** válasza:
97%
Már szívemből kívánom hogy találja meg ezt a kérdést és rúgjon ki, vagy fel,vagy le, csak történjen már valami abban az apadt agyadban.
2021. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/142 A kérdező kommentje:

Szakitással en nem azt érzem h megkönnyebbülnék és letettem vmi "súlyt" és repkedhetnék örömömben és soha vissza mégcsak nem is nézek.

Különben az ölelése se hiányozna alvásnál.

2021. okt. 4. 20:03
 137/142 anonim ***** válasza:
92%

135# Ezen most besírtam 😂😂😂

Szerintem egy unatkozó pszichológus egy esetleírással szórakoztat minket.

Nem hiszem hogy ilyen retardált létezik.

2021. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/142 A kérdező kommentje:

135 minderről már rég beszéltünk.

Tisztában van vele, miert nem birok mellette elaludni. Mindennel tisztában van.

2021. okt. 4. 20:07
 139/142 anonim ***** válasza:
97%

Én jelentettem a kérdést. Ilyen álmatag spiné a föld hátán nincs, szóval ez csak provokáció.

Vagy ütöttek,vertek,erőszakoltak gyerekként?

2021. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/142 anonim ***** válasza:
139# Szívemből szóltál.
2021. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!