Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom magam fel a páromnál ezért ő ideges/nem tetszik neki. Le kell lépnem, nem birok vele aludni, stb.mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idegesítik a szokásaim.

Pl reggel kávé telefon. De ez is abból, hogy nekem ő olyan mint egy idegen valahol. Azaz gőzöm sincs mi mást csinálhatnék nála, reggel a fogmosás stb n kívül.


Nem képes elalvás előtt bújni, ölelni. Képtelen erre valahogy, soha senkit nem is ölelt.

Mivel ettől már gyomoridegem van jóformán(nem tudom megszokni), igy át kell mennem másik szobába elaludni, mindig úgy akarom, hogy amikor már félálomban vagyok visszakúszom hozzá, ami néha sikerül, néha meg a másik szobában ébredek. Ezt nem tartja normálisnak hogy külön alszom, ez is idegesíti. Ezért már többször rám szólt.


Azért is hogy míg alszik vagy reggel gyorsan lelépek(mert engem meg idegesit, hogy őt idegesíti ha kávézom, telo.utálja. gyűlöli. De most üljek magamban es lessek ki a fejemből?


Ha bemegyek a fürdőbe hajmosi stb, soha be nem jön, nem szól hozzám, elvan addig a gépen, teljesen olyan, mintha egyedül lennék nála.


Nincs random puszi semmi ilyesmi.

A szexen kívül valahogy teljesen olyan vele, mintha Barkivel lennék. Egy bnővel, lakótárssal, idegennel kollégával stb. (Vagy ezekkel még az is lehet hogy több lenne lakni..)


Ahhoz is hasonlít, mikor házhoz rendelnek egy pr.stit. a csaj jön, bemegy a fürdőbe esetleg sminket igazitani, egy kis beszélgetés szex, aztán vagy ott alszik vagy megy.


Nem tudom mit csináljak.

Reggel nem kávézhatok telózhatok, de olyan mintha egy idegennel lennék, ha lelépek abból is csak a baj van, éjszaka nem tudok vele elaludni a gyomoridegtől, de ha másik szobában alszom el, abból is csak a baj van.


Most komolyan röhejes lenne ilyenekre rámenni, mert amugy a "fővonalak"minden rendben. Ő komoly srác, en komoly nő, hűek vagyunk egymáshoz, lehetne tervezni is, lehetne jövőkép is, normákban erkölcsökben gondolatokban egyezünk, es ilyenek tesznek be a kapcsolatba hogy nem bírja elviselni ha reggel kávézom telefonozom, meg kényszerből külön alszom, reggel/hajnalban lelépek inkább, meg stb.


Mit csináljak en nála reggel amíg kínlodom félkómában hogy nem ihatok kávét, nem nézhetek a telomra? Hogyan aludjak el mellette gyomorideggel hogy ne kelljen másik szobába átmennem?



2021. okt. 3. 07:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/142 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a nőm volt ilyen. Este hazaértem, nem jött ki a tévé elől, hogy na mi újság, beszélgessünk kicsit. Nem lehetett együtt főzni vele, kb semmit nem akart velem együtt csinálni. Én végül szakítottam, nem lehet ezt hosszú távon bírni, hiába volt szép nő.
2021. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/142 A kérdező kommentje:

Igen nálunk is kb. Ha mosogatok is, addig is totálisan egyedul vagyok a konyhában.


Es most megint leléptem ugye megint le leszek b.szva, hogy nem normális h vele se alszok, meg lelépek. Szerinte én nem vagyok a normális.persze tenyleg nem is az, de már "rettegek"a reggelektöl is vele.

2021. okt. 3. 07:48
 3/142 anonim ***** válasza:
90%

Mint a dedóban, komolyan. Mennyire kell jól kinézni, hogy a pasi ezt a mühisztit elviselje?

Beszélgetni nem szoktatok? Sokat segítene. Ha nem megy, akkor meg se nagyvonalakban, se sehogy nem passzoltok.

Mondjuk én már öreg vagyok hozzá, hogy ott csináljak problémát, ahol nincs, de én így oldanám meg:

Nem kapok gyomorideget, ha a másik nem összebújva alszik el. Elhelyezkedek kényelmesen, és alszok. Mit kell ezen hisztizni, és dafke ott is hagyni egyedül? Egyszerűbb lenne elmondani, hogy neked este igényed van rá, hogy átkaroljon, bújjon, főleg szex után, neked ez fontos, hiányzik. Te meg elfogadod, hogy ő nem tud aludni, ha egymásra tekeredtek. Van ilyen.

A reggeli mobilozásra meg egyszerűen mond azt, hogy megtarthatja a véleményét. Fogadja el, hogy te így ébredsz reggel. Nem kell neked mindenben kényszeresen megfelelni.

Otthon mit csinálsz egy átlagos reggel? Csináld azt nála is.

Esetleg ha ennyire nem érzed otthon magad, akkor legyetek nálad.

2021. okt. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/142 anonim ***** válasza:
97%

Mióta ismeritek egymást?

Miért nem ihatsz nála kávét?

Mit csináltok a szexen kívül amikor nála vagy?

2021. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/142 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudnék olyannal együtt lenni akit zavar a reggeli rutinom. Egyébként ő mit csinál ez időben, őrmestert játszik? Neki nincs rutinja, csak az hogy téged marjon?
2021. okt. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/142 anonim ***** válasza:
94%
Leírtakből úgy tűnik szexkapcsolatban élsz.
2021. okt. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/142 A kérdező kommentje:

3# már beszéltunk errol.

Marhára nem műhiszti. Fizikai tuneteim vannak az egesztol!

Beszéltunk már.


A bujásra azt mondja pl tv kozben tudna, de elalvás előtt totálisan kizart.(most ez a tv kozben is...marhara nem rv zni akarok a barátommal. Es eldugulva lenni. Nem vagyunk annyit egyutt sem hogy ez beleférjen. En ugy érzem alig vagyunk egyutt es azt az "alig időt" is tv re töltsem el? Igenylem a beszelgeteseket vagy akár poenkodásokat, hancúrt (akár csikizős bármit amit a párok szoktak)vele semmi ilyen nincs.

Tv kozben el kene dugulnom es megint lesni ki a fejembol.


A reggeli mobilozasban figyeli mit csinalok. Azaz csetelni nem is merek. Hanem gyk. Na erre megint utálva vagyok mert szerinte a hülyek gyk znak akiknek eletük sincs meg belenézett pár kérdésbe (pl ilyenek a gyk n, hogy ha rámnezett tetszem neki?)kiakadt az gyk "értelmi szintjén", es ez miatt is utálja hogy mekkora tré lehetek ha nekem a gyk kell.

De bakker.itt már többet "beszélgetunk"reggel, mint én vele..iszonyat "ingerhiányom" van mellette.


4# 1 éve

Ő nem kávézik, egeszségesen reggelizik, étkezik, van egy életmódja. En meg reggel kávé kb nem eszem semmit, meg képes vagyok du 15 16 kor ebédelni csak, de ez nem tesz be mert napkozben ugye munka nem kell "egyritmusban" lenni vele.

4# szexen kívul NÁLA 4 fal közt, korábban én allandoan kimentem pl a konyhába hozzá beszélgetni, vagy addig teát főztem, kiprobáltam az edző dolgait elmesélte mivel hogyan mit kell, mérem a súlyom (nekem nincs mérlegem),sok ilyen apróság. De olyan mintha az egesz házba csak en vinnék életet. Azaz ha en mosogatok ő ki se jön, ha furdok ki se jön, teljesen ugy él ha rajta múlna mintha valami kolitársak lennénk csak, de a hasonlatom se jo mert a koliban is bőven több volt ennél az összes kolistársam is. Átjottek hozzám én sminkeltem mindenkit, a masik csajjal milliot beszélgettunk órákig, fededeztük egymást ha lógtunk, egyutt tanultunk segitettuk egymást, még egy kolitarsammal is több volt az elet 4 fal közt is..

2021. okt. 3. 08:11
 8/142 A kérdező kommentje:

5#fogmosás, reggeli megnézi a híreket (nem a gyk-t), agyal hova kéne menni, mit csinalni(pl reggelizni egy teraszos helyen),komolyan mintha ott se lennék. Ezeket nelkulem is igy csinálja.


6# es nem az. Normalis, felvállalt kapcsolat. Ez..

2021. okt. 3. 08:14
 9/142 anonim ***** válasza:
73%
Nincs semmi baj a pasiddal. Te reagálod túl. Miközben csak el kellene fogadod, hogy nagyon más világban éltek és láthatóan egyikőtök sem hajlandó engedni a magáéból, hogy közös világotok legyen. Pl lehetne hogy ő fejlődik összebújás témában, te meg eltanulod tőle hogy nem csak kávézol reggel hanem együtt reggeliztek. Ha viszont nem megy az ilyen jellegű kompromisszum köztetek, akkor mégse egyeztek annyira mint gondolod.
2021. okt. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/142 anonim ***** válasza:
99%
Ha valakitől gyomorideged van, az nem elég neked, hogy megértsd, hogy nem kéne együtt lennetek? Tényleg random vadidegenek kellenek, hogy ezt megmondják??
2021. okt. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!