Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom magam fel a páromnál ezért ő ideges/nem tetszik neki. Le kell lépnem, nem birok vele aludni, stb.mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idegesítik a szokásaim.

Pl reggel kávé telefon. De ez is abból, hogy nekem ő olyan mint egy idegen valahol. Azaz gőzöm sincs mi mást csinálhatnék nála, reggel a fogmosás stb n kívül.


Nem képes elalvás előtt bújni, ölelni. Képtelen erre valahogy, soha senkit nem is ölelt.

Mivel ettől már gyomoridegem van jóformán(nem tudom megszokni), igy át kell mennem másik szobába elaludni, mindig úgy akarom, hogy amikor már félálomban vagyok visszakúszom hozzá, ami néha sikerül, néha meg a másik szobában ébredek. Ezt nem tartja normálisnak hogy külön alszom, ez is idegesíti. Ezért már többször rám szólt.


Azért is hogy míg alszik vagy reggel gyorsan lelépek(mert engem meg idegesit, hogy őt idegesíti ha kávézom, telo.utálja. gyűlöli. De most üljek magamban es lessek ki a fejemből?


Ha bemegyek a fürdőbe hajmosi stb, soha be nem jön, nem szól hozzám, elvan addig a gépen, teljesen olyan, mintha egyedül lennék nála.


Nincs random puszi semmi ilyesmi.

A szexen kívül valahogy teljesen olyan vele, mintha Barkivel lennék. Egy bnővel, lakótárssal, idegennel kollégával stb. (Vagy ezekkel még az is lehet hogy több lenne lakni..)


Ahhoz is hasonlít, mikor házhoz rendelnek egy pr.stit. a csaj jön, bemegy a fürdőbe esetleg sminket igazitani, egy kis beszélgetés szex, aztán vagy ott alszik vagy megy.


Nem tudom mit csináljak.

Reggel nem kávézhatok telózhatok, de olyan mintha egy idegennel lennék, ha lelépek abból is csak a baj van, éjszaka nem tudok vele elaludni a gyomoridegtől, de ha másik szobában alszom el, abból is csak a baj van.


Most komolyan röhejes lenne ilyenekre rámenni, mert amugy a "fővonalak"minden rendben. Ő komoly srác, en komoly nő, hűek vagyunk egymáshoz, lehetne tervezni is, lehetne jövőkép is, normákban erkölcsökben gondolatokban egyezünk, es ilyenek tesznek be a kapcsolatba hogy nem bírja elviselni ha reggel kávézom telefonozom, meg kényszerből külön alszom, reggel/hajnalban lelépek inkább, meg stb.


Mit csináljak en nála reggel amíg kínlodom félkómában hogy nem ihatok kávét, nem nézhetek a telomra? Hogyan aludjak el mellette gyomorideggel hogy ne kelljen másik szobába átmennem?



2021. okt. 3. 07:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/142 anonim ***** válasza:
100%

Pedig már megakartam kérdezni, hogy exemmel vagy-e, de ő csaj volt:D

Kb ugyan ez volt, bár apró eltérések voltak. Nálunk ő nyomta a telefont reggel és reggel békén kellett hagyni. Összebújni se lehetett kb, mert őt zavarta alvásnál. Telóval simán elvolt ha ott voltam, ha nem.

Puszi, csók stb stb a részéről nem igazán volt és ezek csak a felszín megkapargatásai voltak.


Én leléptem és őszintén boldogabb voltam/vagyok mint ebben a kapcsolatban. Szenvedjen vele más.

2021. okt. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/142 A kérdező kommentje:

Utolsó de én próbáltam.

Reggel kihagytam a kavét telot már, mentunk reggelizni, én aki eleteben nem reggelizik(nem is kívánom, utálom taszít is a kaja gondolata is), de én reggelizem vele, rábizom az irányitast megyunk oda ahova szeretne, vegighallgatom az eszmefuttatását hazakrol ingatlanpiacrol meg stb, es jönnek belém ezek a görcsök hogy mindjárt elalszom nem káveztam..aztán jön megint a menekülő érzésem, hogy vigyél már haza...

Ezek belső ingerek amik elvannak bennem nyomva, de egyre erősödnek, egészen addig, hogy en szabályosan kezdek ideges lenni..


Kibírtam nem egyszer hogy elnézem azt hogy hátat fordít nekem es ugy alszik el. Beleégett a kép az agyamba.. Az elalvás nekem kb mint a "megmentő halált" jelentette már, hogy tudatomat veszítem, es akkor már jobb lesz. Akkor már nem látom a képet, akkor már nem érzem a hiányt, akkor már nem fog "fájni", csak el kell aludni es megszűnik.

Bakker mellette en így alszom el...

Ez ment egy darabog de aztán már ott tartok, hogy nekem át kell mennem a másik szobába..



Nemsoká ébred. Nekem annyi. Hogy megint nem vagyok ott. Nagyon félek, hogy megint orrolni fog. Félek.

2021. okt. 3. 08:33
 13/142 A kérdező kommentje:
10 nem tőle van gyomoridegem! Hanem az elalvastol reggelektol!
2021. okt. 3. 08:34
 14/142 anonim ***** válasza:
98%
Miért....vagy.....vele????
2021. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/142 A kérdező kommentje:
12.kommentem 9 re ment
2021. okt. 3. 08:35
 16/142 A kérdező kommentje:
14# amugy minden happy!!tetszik szeretem. De nem a jo dolgokat jottem ide ecsetelni!
2021. okt. 3. 08:35
 17/142 anonim ***** válasza:
100%

Úgy éltek, mint két lepukkant hatvanas, akik azért nem válnak, mert ennyi idősen jobb úgyse jön, egyedül meg már nem akarnak lenni.


Igazából a szexelésen kívül semmi közöset nem csináltok, még csak nem is érzitek jól magatokat egymás társaságában.


A karantén után sokan váltak, sokan meg összekovácsolódtak. Komolyan mondom, hogy én kötelezővé tenném házasság előtt. Összezárni őket 10 napra, 30 nm-en, egyből kiderülne, mennyire illenek össze. Sok kapcsolat csak addig működik, amíg vannak programok, meg csak szexelni járnak össze. Aztán a kisbabás időben beszorulnak a lakásba, összezárva töltenek egy hónapot, és rohannak válni.


Te mit tippelsz, mi lenne, ha 14 nap karanténban lennétek, mondjuk nála, a lakásban? Tévé, internet, telefon, könyv, online rendelés,stb van, de 0-24 egy légtér és nem mehettek sehova.

2021. okt. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/142 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mióta fojtod el az érzéseidet? Miért kényszeríted magad egy olyan kapcsolatba, ahol fizikai tüneteid vannak?

Egy ember nem egy gyurma, sem Te sem Ő. Olyat akarsz formálni magadból, aki elviseli ezt az érzelem mentes férfit. Vagy őt gyúrod, hogy kicsikarj belőle emberi viselkedést.

Küzdesz, mint a malac a jégen. Ő nem a párod! Ti ketten egy házban társas magányban éltek.

2021. okt. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/142 anonim ***** válasza:
98%

16# "amúgy minden happy" 😂

Persze ... anyám meg salakmotorozik, én meg fűcsomó vagyok.

2021. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/142 anonim ***** válasza:
95%
Minden happy.. nincs több kérdésem azon kivül h akk a fnak jössz ide vinnyogni?!
2021. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!