Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom magam fel a páromnál ezért ő ideges/nem tetszik neki. Le kell lépnem, nem birok vele aludni, stb.mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idegesítik a szokásaim.

Pl reggel kávé telefon. De ez is abból, hogy nekem ő olyan mint egy idegen valahol. Azaz gőzöm sincs mi mást csinálhatnék nála, reggel a fogmosás stb n kívül.


Nem képes elalvás előtt bújni, ölelni. Képtelen erre valahogy, soha senkit nem is ölelt.

Mivel ettől már gyomoridegem van jóformán(nem tudom megszokni), igy át kell mennem másik szobába elaludni, mindig úgy akarom, hogy amikor már félálomban vagyok visszakúszom hozzá, ami néha sikerül, néha meg a másik szobában ébredek. Ezt nem tartja normálisnak hogy külön alszom, ez is idegesíti. Ezért már többször rám szólt.


Azért is hogy míg alszik vagy reggel gyorsan lelépek(mert engem meg idegesit, hogy őt idegesíti ha kávézom, telo.utálja. gyűlöli. De most üljek magamban es lessek ki a fejemből?


Ha bemegyek a fürdőbe hajmosi stb, soha be nem jön, nem szól hozzám, elvan addig a gépen, teljesen olyan, mintha egyedül lennék nála.


Nincs random puszi semmi ilyesmi.

A szexen kívül valahogy teljesen olyan vele, mintha Barkivel lennék. Egy bnővel, lakótárssal, idegennel kollégával stb. (Vagy ezekkel még az is lehet hogy több lenne lakni..)


Ahhoz is hasonlít, mikor házhoz rendelnek egy pr.stit. a csaj jön, bemegy a fürdőbe esetleg sminket igazitani, egy kis beszélgetés szex, aztán vagy ott alszik vagy megy.


Nem tudom mit csináljak.

Reggel nem kávézhatok telózhatok, de olyan mintha egy idegennel lennék, ha lelépek abból is csak a baj van, éjszaka nem tudok vele elaludni a gyomoridegtől, de ha másik szobában alszom el, abból is csak a baj van.


Most komolyan röhejes lenne ilyenekre rámenni, mert amugy a "fővonalak"minden rendben. Ő komoly srác, en komoly nő, hűek vagyunk egymáshoz, lehetne tervezni is, lehetne jövőkép is, normákban erkölcsökben gondolatokban egyezünk, es ilyenek tesznek be a kapcsolatba hogy nem bírja elviselni ha reggel kávézom telefonozom, meg kényszerből külön alszom, reggel/hajnalban lelépek inkább, meg stb.


Mit csináljak en nála reggel amíg kínlodom félkómában hogy nem ihatok kávét, nem nézhetek a telomra? Hogyan aludjak el mellette gyomorideggel hogy ne kelljen másik szobába átmennem?



2021. okt. 3. 07:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/142 anonim ***** válasza:
98%
A hajmosi kifejezés el is döntötte a dilemmát.
2021. okt. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/142 anonim ***** válasza:
98%

Huuu, de happy vagyok.

Vasárnap reggel, kicsivel fél nyolc után fosok 2km betűt,hogy mi nem happy. 😂😂

Ébresztő, a reggeli kávézás mellé, készíts egy tervet, hogy kezdesz új életet, nyugodt, békés álmokat, reggeleket... csak rajtad múlik!

2021. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/142 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik nekem, hogy sok értelmesnek tűnő ember él olyan világban, amibe senki nem fér be és emiatt a kifelé értelmesnek tűnő élet valójában egy horror sztorit generál.
2021. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/142 A kérdező kommentje:

17 ő nagyon jól bírná!

A 0-24 tv-t.

En nem tudom, még nem próbáltam.

18#kapcsolat elején még pezsegtem, nekem ez az egesz fel se tünt. Lazán bementem hozzá a fürdőbe, konyhába, "csicseregtem", stb.

Legelsőként az volt fura ha tv zik, nem maszírozhattam, nem csikizhetem, nem igényel beszélgetest. Nem is nyujtja.Talán ez volt az első, hogy "falba"ütközöm.


Aztán ha en megérkeztem ugye puszi, beszélgetes.

Csak epp ő nem ad magátol..

Mindig en kezdeményezem. Ez is kezdett úgy kitisztulni.

Plusz egyszer mindent beolvasott.hogy gyűlöli hogy kávezom telozom reggel.

Akkor ugy nagyon meglepett hogy alapvető szokásaim őt idegesítik?? Azaz én a szemelyem idegesitené??

Szeret ő?

Itt elmagyarázta hogy ne vonatkoztassam magamra. Nem a szemelyem, nem en idegesitem. Szeret nagyon. ((Aztán ettol is ideges volt hogy miert vetítem en azt át arra ha idegesiti hogy kavezom hogy ne szeretne? Hogy gondolkozom en? Nem. Attol ő szeret. Peldalozott egy gyerekkel random. Ha merges haragos duhos a gyerekére, attol még a gyereke es szereti!(na ezt is igy sikerult csak megbeszélni.))


Igy szép apránként fokozatosan alakult csak ki a mostani állapot.


19# a kerdésem Kiragadott Részlet az életunkből!

Nem kell az egész kapcsolatra ráhúzni. Nagyon sokminden masrol is szol. Nem a tobbi, más, vagy jó dolgok miatt irtam ki kérdést.

2021. okt. 3. 09:07
 25/142 A kérdező kommentje:

22# most arra készítek tervet, hogyan simítsam most azt el, hogy felkel es nem vagyok ott. Nagyon be lesz/vagy már be van rágva. Ez holtbiztos.


Amikor eljöttem (megint),ugy ereztem nem lenne szabad, tilos, be kene hozzá bújnom, ez lenne a helyes, es mintha nem en irányitanám magam. Öltöztem, mennem KELL. Most meg "rettegek",hogy mit fogok "kapni"ezért megint.


A továbbiakrol a terv hogyan oldjam meg ezeket, az még kérdés.

2021. okt. 3. 09:14
 26/142 anonim ***** válasza:
98%

Az ilyen nem bírom a kvzásod sztorik szoktak válásba fordulni.


Ismerek egy párt, akik azért mentek szét, mert sose akart sehova menni az egyik fél. Ott mindig annyi volt a sztori, hogyha felmerült, hogy el kéne valahova menni, akkor az aki sose akart menni megkérdezte a gyereket, hogy ő akar-e, aki vagy habozott vagy nemet mondott, így sose mentek sehova. Aztán ebből lettek olyan problémák, aminek a vége válás lett. Most az egyik mindig otthon ül, a másik mindig utazik, a gyerek meg hol itt hol ott van.

2021. okt. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/142 anonim ***** válasza:
100%

Ha azon kell agyalni, hogyan simítsd el a reggeli ellógásod az nem a hosszú kapcsolat titka. Az se, ha folyamatosan idegzsábában vagy, ha nála vagy.


A direkt és őszinte kommunikációnak itt lenne jelentősége, nem akkor, amikor a naiv nő azt próbálja kideríteni, hogy másra veri-e a párja.

2021. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/142 anonim ***** válasza:
98%
Van egy rossz hírem, rajtad nem lehet segíteni! Teljesen mindegy ki mit ír, egyszerűen nem hallod meg.
2021. okt. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/142 anonim ***** válasza:
98%

Nem baj, majd írsz ki a többiről is.

Gondolom, te is az az elnyomható rongy vagy, akinek fel se tűnt, hogy a pasija lealázza, alsórendű lényként kezeli, és most próbálja megnevelni. Mint egy rossz kutyát, aki nem tudja, hol a helye, meg ne ugráljon fel a gazdira. Vagy szépen besimulsz, és úgy viselkedsz, ahogy elvárja, vagy fogsz te még ösdzeszoritott se99el várni, hogy mikor kel fel, meg mikor ér haza, és minden patent legyen, különben kapsz a fejedre. Először persze verbálisan, mert ááá, ő sose emelne rád kezet.

Utálja a szokásaid. De téged szeret. Tehát most szépen úgy fogsz viselkedni, ahogy ő mondja. Akkor szeret. Jó kutya, nesze itt egy simi. Nem fogadsz szót? Mersz mobilozni? Meg online beszélgetni másokkal? Meg úgy eleve beszélgetni másokkal? Nincs simi. Rossz kutya.


Hát nézd, ha téged ez tesz boldoggá, akkor csináld csendben, és fogadj szót. Csernust nem szeretem, sokban hülyeséget beszél, de erre a tipusra nagyon illik a szeretetku.rva kifejezés.

2021. okt. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/142 anonim ***** válasza:
85%

Ebben a kapcsolatban a férfi irányít mindent!

Ez nem lenne baj, ha te is jól éreznéd magad, de ugye nem!

Hány évesek vagytok?

Minél idősebb valaki, annál kevésbé tud változtatni a megszokott rutinokon!

Ha két ember igazán szereti egymást, akkor tudnak egymáshoz idomulni!

Nekem az fent leírtak alapján ez úgy tűnik, mintha te elmehetnél hozzá szexelni, de ha egy mód van rá, ne zavard meg, az ő jól megszokott életét!

Az a bajotok szerintem, hogy nem egyforma a "szeretetnyelvetek"!

Vannak erről szóló könyvek!

Itt minden úgy történik, ahogy a pasi akarja, csak te már belebetegszel!

Jó ez neked?

Szeretnétek összeköltözni? Ezek alapján nem igazán lenne működőképes!

Lakva ismerjük meg igazán a másikat!

Egyébként én sem tudok idegen helyen jót aludni, nem vagy egyedül!

Kompromisszumkészség, egymás tolerálása, érdemi kommunikáció, és az igazi szeretet nincs meg ebben a kapcsolatban, szerintem!

2021. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!