Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom magam fel a páromnál ezért ő ideges/nem tetszik neki. Le kell lépnem, nem birok vele aludni, stb.mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idegesítik a szokásaim.

Pl reggel kávé telefon. De ez is abból, hogy nekem ő olyan mint egy idegen valahol. Azaz gőzöm sincs mi mást csinálhatnék nála, reggel a fogmosás stb n kívül.


Nem képes elalvás előtt bújni, ölelni. Képtelen erre valahogy, soha senkit nem is ölelt.

Mivel ettől már gyomoridegem van jóformán(nem tudom megszokni), igy át kell mennem másik szobába elaludni, mindig úgy akarom, hogy amikor már félálomban vagyok visszakúszom hozzá, ami néha sikerül, néha meg a másik szobában ébredek. Ezt nem tartja normálisnak hogy külön alszom, ez is idegesíti. Ezért már többször rám szólt.


Azért is hogy míg alszik vagy reggel gyorsan lelépek(mert engem meg idegesit, hogy őt idegesíti ha kávézom, telo.utálja. gyűlöli. De most üljek magamban es lessek ki a fejemből?


Ha bemegyek a fürdőbe hajmosi stb, soha be nem jön, nem szól hozzám, elvan addig a gépen, teljesen olyan, mintha egyedül lennék nála.


Nincs random puszi semmi ilyesmi.

A szexen kívül valahogy teljesen olyan vele, mintha Barkivel lennék. Egy bnővel, lakótárssal, idegennel kollégával stb. (Vagy ezekkel még az is lehet hogy több lenne lakni..)


Ahhoz is hasonlít, mikor házhoz rendelnek egy pr.stit. a csaj jön, bemegy a fürdőbe esetleg sminket igazitani, egy kis beszélgetés szex, aztán vagy ott alszik vagy megy.


Nem tudom mit csináljak.

Reggel nem kávézhatok telózhatok, de olyan mintha egy idegennel lennék, ha lelépek abból is csak a baj van, éjszaka nem tudok vele elaludni a gyomoridegtől, de ha másik szobában alszom el, abból is csak a baj van.


Most komolyan röhejes lenne ilyenekre rámenni, mert amugy a "fővonalak"minden rendben. Ő komoly srác, en komoly nő, hűek vagyunk egymáshoz, lehetne tervezni is, lehetne jövőkép is, normákban erkölcsökben gondolatokban egyezünk, es ilyenek tesznek be a kapcsolatba hogy nem bírja elviselni ha reggel kávézom telefonozom, meg kényszerből külön alszom, reggel/hajnalban lelépek inkább, meg stb.


Mit csináljak en nála reggel amíg kínlodom félkómában hogy nem ihatok kávét, nem nézhetek a telomra? Hogyan aludjak el mellette gyomorideggel hogy ne kelljen másik szobába átmennem?



2021. okt. 3. 07:39
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/142 A kérdező kommentje:
Nem volt nős soha.sőt évekig nem volt komoly kapcsolata elottem.igen ő 40 feletti.
2021. okt. 3. 12:48
 52/142 A kérdező kommentje:

"

Elnézést kérdező. Talán nem csak off a válaszom. A magányod volt ismerős, amikor ültem a folyosón a kutyákkal a szivacson és nem találtam a helyem a saját házamban"


Ilyesmi igen.

2021. okt. 3. 12:49
 53/142 anonim ***** válasza:
100%

Jó, hát akkor nincs itt probléma, neked ez így megfelel. Húzd szépen meg magad, maradj csöndben, magyarázd magadnak aktívan, hogy a palid szeretetből terrorizál, és igazából az egész a te hibád, mert mi az, hogy vannak saját szokásaid, hogy merészeled?? Éld az életedet gyomorgörccsel, szorongva, meg se merj nyikkanni a saját házadban. Ez normális, azért van így, mert szeret.

Azért egyszer remélem, felteszed magadnak a kérdést, hogy jó-e az a kapcsolat, amiben így kell élni.

2021. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/142 A kérdező kommentje:

Sztem van vkije. Ez ugy valahogy erősödik bennem.

Ugyanis reggel foglalt volt utana online. Lebeszelt valakivel vmit 11 re azota online sincs...

2021. okt. 3. 13:03
 55/142 A kérdező kommentje:
Az egész kapcsolat valszeg egy jo nagy kam volt...
2021. okt. 3. 13:03
 56/142 anonim ***** válasza:
83%

Eddig azt mondtad, hogy amúgy minden rendben van, csak ez az alvási, kávézási probléma áll fenn!?

Szerinted már van valakije!

Hát akkor itt valami nagyon nincs rendben!

Amúgy lehet.

Rendkívüli módon hasonlít a viselkedése az egyik ismerősömre!

Ő egy egyetemet végzett, vezető beosztású ember, és kontrollmániás, irányító típus!

Amúgy nagyon okos, intelligens és jóképű, de ő 50+.

Nem azt írtad hogy egy éve vagytok együtt?

Akkor miért írod, hogy az egész kapcsolat egy jó nagy kamu volt?

2021. okt. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/142 A kérdező kommentje:
Azert mert sztem nem ignoralunk vkit ha nem lenne mas.
2021. okt. 3. 13:20
 58/142 A kérdező kommentje:

56#azert gondolom mert akinek ilyen esetben van kit gyorsan felhivnia es azzal talalkozni es az miatt a párját netet mindent teljesen ignoralni, az a kapcsolathoz sem ugy all ahogy kellene.



Plusz beszeltem az exszemmel aki kepes kivágni nőket mint macskát sz.rni. kerdeztem amikor mesélt egy exérol hogy az eljárkal valahova es őt idegesitette akkor ugye azert nem dobta ki csak balhék voltak? Es ő azt mondta igen, olyanokert ha egy nő kiszamithatatlanul lelépked nem tudja hova, azert ennyiért még nem vágja ki.



Nem tartom valahogy fernek hogy ignoral. Ugy erzem ennek a hattere nemcsupan annyi h leleptem reggel.

2021. okt. 3. 13:24
 59/142 anonim ***** válasza:
100%
57# De, bünteve vagy folyamatosan! Csak te nem látod.
2021. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/142 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, ha jót akarsz magadnak keress egy Pszichológust. Totál rottyon van az agyad!
2021. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!