Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom magam fel a páromnál ezért ő ideges/nem tetszik neki. Le kell lépnem, nem birok vele aludni, stb.mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idegesítik a szokásaim.

Pl reggel kávé telefon. De ez is abból, hogy nekem ő olyan mint egy idegen valahol. Azaz gőzöm sincs mi mást csinálhatnék nála, reggel a fogmosás stb n kívül.


Nem képes elalvás előtt bújni, ölelni. Képtelen erre valahogy, soha senkit nem is ölelt.

Mivel ettől már gyomoridegem van jóformán(nem tudom megszokni), igy át kell mennem másik szobába elaludni, mindig úgy akarom, hogy amikor már félálomban vagyok visszakúszom hozzá, ami néha sikerül, néha meg a másik szobában ébredek. Ezt nem tartja normálisnak hogy külön alszom, ez is idegesíti. Ezért már többször rám szólt.


Azért is hogy míg alszik vagy reggel gyorsan lelépek(mert engem meg idegesit, hogy őt idegesíti ha kávézom, telo.utálja. gyűlöli. De most üljek magamban es lessek ki a fejemből?


Ha bemegyek a fürdőbe hajmosi stb, soha be nem jön, nem szól hozzám, elvan addig a gépen, teljesen olyan, mintha egyedül lennék nála.


Nincs random puszi semmi ilyesmi.

A szexen kívül valahogy teljesen olyan vele, mintha Barkivel lennék. Egy bnővel, lakótárssal, idegennel kollégával stb. (Vagy ezekkel még az is lehet hogy több lenne lakni..)


Ahhoz is hasonlít, mikor házhoz rendelnek egy pr.stit. a csaj jön, bemegy a fürdőbe esetleg sminket igazitani, egy kis beszélgetés szex, aztán vagy ott alszik vagy megy.


Nem tudom mit csináljak.

Reggel nem kávézhatok telózhatok, de olyan mintha egy idegennel lennék, ha lelépek abból is csak a baj van, éjszaka nem tudok vele elaludni a gyomoridegtől, de ha másik szobában alszom el, abból is csak a baj van.


Most komolyan röhejes lenne ilyenekre rámenni, mert amugy a "fővonalak"minden rendben. Ő komoly srác, en komoly nő, hűek vagyunk egymáshoz, lehetne tervezni is, lehetne jövőkép is, normákban erkölcsökben gondolatokban egyezünk, es ilyenek tesznek be a kapcsolatba hogy nem bírja elviselni ha reggel kávézom telefonozom, meg kényszerből külön alszom, reggel/hajnalban lelépek inkább, meg stb.


Mit csináljak en nála reggel amíg kínlodom félkómában hogy nem ihatok kávét, nem nézhetek a telomra? Hogyan aludjak el mellette gyomorideggel hogy ne kelljen másik szobába átmennem?



2021. okt. 3. 07:39
 101/142 anonim ***** válasza:
97%

Az nem tiszta egyedül, hogy a pasid reagál arra, ahogyan viselkedsz, azaz védekezik ellened az agya (a sztorikban a reakcióit látjuk) vagy már akkor is ilyen zavart volt, amikor összekerültetek, azaz a választás az alapján történt, hogy van egy ilyen személyiségzavara.


Neked biztosan van, ami nem látszik azonnal, de minden viselkedésedet meghatározza. Egész nap toltad ide a zavaros szövegeidet, többnyire nem reagálva semmi érdemire és semmi érdemit. Ha ezt velem megpróbálnád nemigen jöhetnél egynél többször. Nem csodálom a pasidat, hogy próbál koptatni.

2021. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/142 anonim ***** válasza:
100%

Te csak hiszed, hogy érted. Ő azt akarja, hogy minden úgy legyen, ahogy ő akarja, DE ÚGY, hogy te el is hiszed, neked az az egyedüli legjobb, és boldogan vigyorogsz, milyen jó, hogy félti az egészséged, és nem enged kávézni. Neki ezek a kis tinis lázongásaid, a lelépés meg az ellenkezés nem tetszik.

Tök mindegy, hogy mit érzel. Csak kifele vigyorogj, és mondd azt, hogy ő milyen okos, és mennyire igaza van.

Ennyike. Vigyorogjál, bammeg. Azt meg tartsd meg magadnak, hogy te mit akarsz, vagy mi nem tetszik. Őt ez nem érdekli. Úgy se lesz igazad. Majd Ő ELDÖNTI, hogy te mit akarsz és mit érzel. Ne is gondolkodj. Árt a szépségnek.

2021. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/142 A kérdező kommentje:

101 valszoltam érdemben. Javareszt a válaszokban viszont "ellendrukkereket" latok csak, ezert nem könnyű ezt sem kezelnem, a meglevo problemám mellett.(es ugye nem is kell..)


Szemelyiségzavarról nem akarok temát nyitni,nde nemigen látok sehol "tamadhatatlan" embert. Mindenki hozott vmit a gyerekkorábol, mindenkivel megeshetett az hogy negativ tapasztalatot esetleg rosszul dolgoz fel es olyan csatolasok/reflexek alakulnak ki az agyban ami pomt nem jo de viszi tovább minden kapcsolatába, aztán arra még az agy automatikus önigazolásai is rátesznek.

Nem vallom azt hogy 100 bol 100 teljesen ép mentalitasu lenne. Kezdve azzal is akár hogy a csonka csalad mint "minta kép" orszagunkban joformán "alap".


102 ő valóban, ahogy leírtam, azzal ha egy nőnek baja van, abban önvádat lát, amit azonnal cáfol. Mert a szándéka jo viszont.


Ez olyan erzes lehet mikor vki véletlen elut egy macskát. Soha az eletben nem vallaná be azt magának hogy meg kell változnom, mert en macskákat nyirok ki.

Az jön hogy miert pont most szaladt ki minek szaladt ki az utra en nem akartam ezt.


Ez egy automatikus "önvédelem".


Mindenesetre megbeszeltem vele hogy attol ha en bármit elfogadok meg nem jelenti azt hogy engem hülyenek lehet nézni.

Azt mondta hogy nezzem el neki a mostaniakat mert rengeteg a gondja (valo igaz),más dolgokon a fókusz, és nem néz hulyének megérti, ha nekem törődés kell.



Igazábol mindent meg tudunk beszélni.

Csak sajnos mindig ugy hogy nő a feszultség benne bennem, nyelünk, aztán robban és balhé, es a balhe utan ül le az agyában csak meg nekem is a valodi mögöttes tartalom. A lenyege mindennek. Es hogy maga a szándék, az irány az valojában pozitív.

2021. okt. 3. 19:50
 104/142 anonim ***** válasza:
96%
Szomorú, de van akinek nem lehet segíteni! El kell engedni, felesleges bármit írni.
2021. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/142 anonim ***** válasza:
17%
Azt még elképzelhetőnek tartom, hogy a srác enyhén autista, Aspergeres, bár nem vagyok szakember, olvasgattam már a témában egy srác miatt, aki szintén fura volt nekem és nála rá is kérdeztem és teljesen kiakadt, hogy neki nincsen semmi fogyatékossága, hogy gondolom. Pedig nagyon sok furcsasága volt. Van amikor annyira enyhe az autizmus, hogy felnőtt korig sem derül ki, egyszerűen csak ilyen furcsaságokkal mérgezi meg az emberi kapcsolatait, mint amitől te is szenvedsz és amit könnyebben el tudnál viselni, ha lenne egy diagnózis. Az öleléstől való tartózkodás az egyik jel. A másik, hogy nem ért téged, hiába próbál megérteni, nem megy neki automatikusan az empatikus megfejtés és ezért próbálja dekódolni, ésszel feldolgozni a problémádat. Ezért megy neki nehezen, mert nem tud a helyedben érezni és ezt gondolkodva próbálja pótolni. Én azt olvastam, hogy az Aspergeresek is tudnak empatikussk lenni, csak egyszerűen a másik ember érzéseit nem tudják fogni olyan egyszerűen. A srác akiről beszéltem, állandóan az arcomat vizsgálta és azt próbálta kitalálni, mit érzek, mire gondolok. A következő jel, hogy megzavarja őt, ha a napi rutin borul. Az ő rutinjat megzavarod a reggeli saját rutinoddal. Elveszettnek érzik magukat a biztos keretek nélkül. Azt szeretik, ha minden kiszámítható. Nincs esetleg még valami fura tünete? Pl.nem zavarják a zajok extrém módon? Vagy nem túlérzékeny a hőre? Nem érzi a langyost forrónak és nem akar megfagyni 20 fokban? Talán csak az mond ellent a feltételezésemnek, hogy az exit állítólag ezek nem zavarták. Ha Aspergeres, akkor minden exének szenvednie kellett ezektől a dolgaitól.
2021. okt. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/142 anonim ***** válasza:
95%
103# Mindenki megerősített, hogy igen jól látod a helyzetet, érdemes lenne szakítani, ennek ellenére elkezdted védeni. Nem értem miért írtál ki kérdést, ha neked jó vele, sok boldogságot!
2021. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/142 A kérdező kommentje:
102 mondott vmi olyasmit hogy disszes vagy volt. De nem mond egyebet semmit
2021. okt. 4. 06:24
 108/142 A kérdező kommentje:

Nem tudom miket kéne néznem.ablakra is erzékeny.illetve baja van ha kimerem nyitni szelloztetni résnyire is, meg ilyenek.

A zene nem mehet a konyhaban ha nem vagyunk ott. (Hiaba jarkalunk ki be a konyhabol akkor le fel kell kapcsolni)de mindent átmagyaráz hogy az a normalis csak amit ő mond/akar. "Dirigál".

Lecsesz ha tusolás utan vizes marad a kád széle. Stb. Imes minden esetben ideges.

2021. okt. 4. 06:30
 109/142 A kérdező kommentje:
*és minden esetben ideges
2021. okt. 4. 06:30
 110/142 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy akarmi baja van, te mellette tönkre fogsz menni. Hiába próbálod megérteni őt, pár év múlva a levegő vétel is idegesíteni fog, ha vele maradsz.

Miért kell megvárni, amíg belerokkansz? Fogd mar föl, hogy a szerelem csak pár évig tart, utána neked mi fog maradni ebből a kapcsolatból? Gyomorgörcs, idegösszeomlás?

Vannak emberek akik pofonért mennek házhoz.

2021. okt. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!