Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találom magam fel a páromnál ezért ő ideges/nem tetszik neki. Le kell lépnem, nem birok vele aludni, stb.mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idegesítik a szokásaim.

Pl reggel kávé telefon. De ez is abból, hogy nekem ő olyan mint egy idegen valahol. Azaz gőzöm sincs mi mást csinálhatnék nála, reggel a fogmosás stb n kívül.


Nem képes elalvás előtt bújni, ölelni. Képtelen erre valahogy, soha senkit nem is ölelt.

Mivel ettől már gyomoridegem van jóformán(nem tudom megszokni), igy át kell mennem másik szobába elaludni, mindig úgy akarom, hogy amikor már félálomban vagyok visszakúszom hozzá, ami néha sikerül, néha meg a másik szobában ébredek. Ezt nem tartja normálisnak hogy külön alszom, ez is idegesíti. Ezért már többször rám szólt.


Azért is hogy míg alszik vagy reggel gyorsan lelépek(mert engem meg idegesit, hogy őt idegesíti ha kávézom, telo.utálja. gyűlöli. De most üljek magamban es lessek ki a fejemből?


Ha bemegyek a fürdőbe hajmosi stb, soha be nem jön, nem szól hozzám, elvan addig a gépen, teljesen olyan, mintha egyedül lennék nála.


Nincs random puszi semmi ilyesmi.

A szexen kívül valahogy teljesen olyan vele, mintha Barkivel lennék. Egy bnővel, lakótárssal, idegennel kollégával stb. (Vagy ezekkel még az is lehet hogy több lenne lakni..)


Ahhoz is hasonlít, mikor házhoz rendelnek egy pr.stit. a csaj jön, bemegy a fürdőbe esetleg sminket igazitani, egy kis beszélgetés szex, aztán vagy ott alszik vagy megy.


Nem tudom mit csináljak.

Reggel nem kávézhatok telózhatok, de olyan mintha egy idegennel lennék, ha lelépek abból is csak a baj van, éjszaka nem tudok vele elaludni a gyomoridegtől, de ha másik szobában alszom el, abból is csak a baj van.


Most komolyan röhejes lenne ilyenekre rámenni, mert amugy a "fővonalak"minden rendben. Ő komoly srác, en komoly nő, hűek vagyunk egymáshoz, lehetne tervezni is, lehetne jövőkép is, normákban erkölcsökben gondolatokban egyezünk, es ilyenek tesznek be a kapcsolatba hogy nem bírja elviselni ha reggel kávézom telefonozom, meg kényszerből külön alszom, reggel/hajnalban lelépek inkább, meg stb.


Mit csináljak en nála reggel amíg kínlodom félkómában hogy nem ihatok kávét, nem nézhetek a telomra? Hogyan aludjak el mellette gyomorideggel hogy ne kelljen másik szobába átmennem?



2021. okt. 3. 07:39
 111/142 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,

Apukáddal, anyukáddal tartod a kapcsolatot? Tesók? Barátnőid, barátaid vannak? Mi a hobbyd? Mit dolgozol? Sportolsz?

2021. okt. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/142 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig, az elejéből meg a végéből olvastam, de nekem ez tiszta sor, hogy a pasid kattant, vagy túlságosan introvertált, te meg pincsikutya módjára próbálsz hozzáidomulni, hogy ne legyen belőle szakítás.

Most szólok, hogy ebből az lesz, hiába állsz a tű fokán a sarokban...


Nem elviselhetetlenebb egyedül lenni és keresni a megfelelő társat, mint egy mérgező kapcsolatban létezni és rettegni minden nap.


Nem tudom hány éves vagy pontosan, de feltételezem fiatal, az írásodból és a makacsságodból ítélve.

Ne pazarold erre az emberre a legszebb éveid!

Én is elkövettem ezt a hibát, és nagyon is megbántam.

Szedd össze magad és szakíts vele, mert ez csak rosszabb lesz! Ha hiszed, ha nem.

2021. okt. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/142 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, azt mérlegeld, hogy tudsz/akarsz e így élni mellette 5/10/20 évig?

Szereted, oké. De attól még baromira idegesítenek a dolgai, ez van és ha elmúlik a rózsaszín köd, ez sokkal rosszabb lesz.

10 éve voltam hasonlóban. Bár ott az intimitás rendben volt, tudtunk beszélgetni stb, de voltak olyan dolgai, amiktől lejöttem az életről.

Nő létemre engem nem zavar egy kis rendetlenség, nálam szombat délelőtti progi a takarítás, nem vagyok hajlandó naponta felmosni stb.

Na, ő ilyen rögeszmés volt, de azt a szintet képzeld el, hogy van külön terasz, előszoba, háló, nappali papucs. Szobáról szobára váltani kellett nála a papucsot.

Morzsa nem lehetett, reggeliztünk, ő befejezte hamarabb és körbeporszívózott a morzsa porszívóval mielőtt még befejeztem. Az ágyat szállodákban nem vetik így be ahogy ő, ha megcsináltam újracsinálta, mert az úgy nem jó.

Így utolág viccesen hangzik, először én is csak megmosolyogtam, igyekeztem megfelelni, de ha te nem ilyen vagy, nem tudsz egy életet így leélni, szép lassan meg fogod őt utálni és rájössz, hogy éveket vesztegettél feleslegesen, sz is idegesíteni fog a végén ahogy veszi a levegőt. Tapasztalat.

2021. okt. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/142 anonim ***** válasza:
77%
Ennyiből már elég egyértelmű nekem, hogy a pasit tényleg nem te idegesited, hanem ha felborul a rutinja, pl.kinyitnak egy ablakot. Szerintem ez betegség. Ha szereted, annyit megér, hogy elmész egy jó pszichológushoz, lehetőleg olyanhoz, aki képes felismerni az Asperger szindrómát. Mondjuk nem kéne szájába adni a diagnózist, csak elmondani amit itt is. Aztán ha ő is azt mondja, nyilván fel tudja vazolni, mire szamits a jövőben, hogyan lehet kezelni a változástól való rettegésüket, a kommunikációs akadályokat. És akkor majd eldöntöd, akarod-e ezt csinálni.
2021. okt. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/142 anonim ***** válasza:
94%

114#

Azért, így látatlanban diagnosztizálni meredek dolog.

Nem is értem, miért a pasiját analizálod. Nem ő írta ki a kérdést.

Láthatóan a kérdezőnek vannak mentális gondjai, ha egy ilyen férfi mellett megerőszakolja magát nap mint nap! Ez nem egy nyamvad reggeli kávéról szól.

2021. okt. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/142 A kérdező kommentje:

Pont nem nekem vannak utolso.

Senkivek eddig ilyen bajaim nem voltak soha.

Ha ez eddig nem jött volna le abbol amiket nemton hanyszor irtam

2021. okt. 4. 12:03
 117/142 A kérdező kommentje:
Senki nem aludt még nekem hátat forditva, senki be nem szolt azert hogy kinyitom e az ablakot. Meg higy uristen kávézom reggel.
2021. okt. 4. 12:04
 118/142 anonim ***** válasza:
67%
115-ös, én feltételezem a diagnózist és azért javasoltam a szakembert, hogy majd ő eldönti nem látatlanban. Én is azt gondolom, nem egy reggeli kávéról van itt szó. Azt nem nagyon hiszem, hogy a kérdező párja elmegy orvoshoz, legalábbis nem első körben, így marad az, hogy a kérdező megy el, aztán ha az orvos megerősíti, akkor rá lehet vezetni a hapsit egy kivizsgálásra. Gondolom gyógyítani nem lehet, de én is egész másként állnék hozzá, ha azt gondolom, hogy én idegesítem, mintha tudom, hogy nála egy betegség van, ami miatt képtelen merev rendszerek nélkül létezni. Azért nem mindegy, hogy azért nem engedi becsukni az ablakot, mert idegesíti már a lélegzetvételem is, vagy azért, mert nem fér bele a napi rutinjába a betegsége miatt. Aztán majd én eldöntöm, hogy vállalom-e őt a betegségével együtt vagy nem. A minden szobában másik papucsos esetet nem tudnám vállalni, a legnagyobb szerelem ellenére sem, mert baromi rendetlen vagyok és képtelen lennék megszokni azt az életformát. Egy Aspergeressel élni borzasztó nehéz dolog, az édesanyák is sokat szenvednek attól, hogy a gyerekükhöz nem olyan egyszerű úgy közel kerülni, mint egy egészséges gyerekhez, ettől még a többség nem dobja el a gyermekét. A szeretet nem egyenlő a boldogsággal. Nyilván más a helyzet, ha a pasi nem szereti a kérdezőt, mint ha szereti, de beteg. Ettől még minden hülyeségét ugyanúgy el kell viselni, de legalább könnyebb egy fokkal. És ahhoz is teljes joga van a kérdezőnek, hogy azt mondja, ő ezt így nem vállalja.
2021. okt. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/142 A kérdező kommentje:

113 sok mindenben hasonlo:D

Nálunk is az ágy szállodákat mul felül:) mindenféle díszpárna meghatározott szögben es minden nap. De a nappaliban is:D😂

2021. okt. 4. 13:56
 120/142 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy a párodnak milyen kényszeres dolgai vannak.

Az a lényeg, hogy ne őt akard megváltoztatni.

Olyan mintha a 38-as lábadat belekényszerítenéd egy 36-osba.

Tudod hasonló,mikor egy alkoholistát a párja akar meggyógyítani.

Csak magadat tudod megváltoztatni. Ahhoz meg képzett terapeuta kell.

Te nem látod miben vagy, mert benne élsz,nincs rálátásod, ehhez mindig egy kívülálló kell.

2021. okt. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!