Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nekem kell átölelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nekem kell átölelni megcsokolni mindig ő meg semmi? 26 n

Figyelt kérdés

Szeret mondta nem egyszer szerelmes kapcsolat neha az elejen meg atolelt alvasnal aztan soha. Mert elvileg o ugy alszik jol ha elfordul.


En olelgetem en adok puszit ha jottem mentem, en ömlengek ha epp szerelmes hangulatban vagyok ő annyit se reagal hogy ő is.


Komolyab az ágyban mar kabalát tarthatnék mellette.


Elfogadnám hogy ő ilyen fa.

Csak epp nekem olyan szeretetéhsésem kezd lenni hogy lassan már erzelmi bántalmazásnak élem meg.


Megoldas?



#faember
2021. ápr. 26. 17:44
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
:D :D :D Akkor happy end-del zárult ez a csodálatos eposz!
2021. máj. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Annyiban nem, hogy a gyk n nem kapok ezek szerint megoldasra válaszokat.



Fentebb irtam pedig hogy ez szerelmes kapcsolat. Mint tényt.


De csak arrol győzködnek hogy nem az. Holott a kerdes arrol szolt hogy nekem hianyzik az intimitás tőle. Ami szeretet kifejezést jelent ez esetben.


De.azota tortent ugyanez pont forditva. Hogy szerinte en kezelem őt le meg ugy erzi mindig elrohanok tole meg nekem elég neha pár ora is vele meg zavarja hogy soha nem megyek at hozzá random sot inkabb talalkozni akarok vele es max egyutt menni vele hozzá. Meg millio baja van velem amibol itélve megbizhatatlannak is tart.



Rajottem, hogy a szeretetnyelvünk kulonbozik valojában.

2021. máj. 1. 10:30
 33/33 anonim ***** válasza:
aha :DDDD
2021. máj. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!