Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nekem kell átölelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nekem kell átölelni megcsokolni mindig ő meg semmi? 26 n

Figyelt kérdés

Szeret mondta nem egyszer szerelmes kapcsolat neha az elejen meg atolelt alvasnal aztan soha. Mert elvileg o ugy alszik jol ha elfordul.


En olelgetem en adok puszit ha jottem mentem, en ömlengek ha epp szerelmes hangulatban vagyok ő annyit se reagal hogy ő is.


Komolyab az ágyban mar kabalát tarthatnék mellette.


Elfogadnám hogy ő ilyen fa.

Csak epp nekem olyan szeretetéhsésem kezd lenni hogy lassan már erzelmi bántalmazásnak élem meg.


Megoldas?



#faember
2021. ápr. 26. 17:44
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
A kutyáját viszont ölébe veszi meg simogatja es becézi is.
2021. ápr. 27. 09:03
 12/33 anonim ***** válasza:
nem szeret nem kiván.szakitás...
2021. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
Nem vagy számára kívánatos. Nekem is volt ilyen barátnőm, megpróbáltam, szexuálisan, testileg nem vonzott a későbbiekben sem. Hidd el van ilyen!
2021. ápr. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem tőle mikor mondta most is, hogy szeret, hogy és az ilyen?

Ilyen amikor te szeretsz vkit?


Egybol jott azzal hogy nah miben hibás, miert támadom mi nem jo már megint.


Igy ezt ráhagytam. Hogy ah semmirol. Nem te tehetsz arrol ha hianyzol, ez csak bennem van.

Erre reagálta, hogy de hiányzom en is.


Én ennél jobban bele sem megyek a témába.

Még megemlitettem a kutyat hogy de őt öleli.

Mondta találkozzunk...(szex)

Mondtam nem most.


Ez van most.

2021. ápr. 27. 10:52
 15/33 A kérdező kommentje:
Szex az mindig van.
2021. ápr. 27. 10:52
 16/33 anonim ***** válasza:

Ne sértődj meg amiket írok férfiként! Te nagyon gyenge nő vagy, esetleg önbizalom hiányos. Nálatok a pasid ül a magas lovon, te meg könnyes könyörgő szemekkel várod hogy vegyen már észre. Én már előre szólok, hogy ő fog dobni! Szex? Normális vagy??? Folyamatosan alázod magad, majd azon töprengsz, hogy miért nem jó az egész. Sajnos te olyan típus is maradsz, a következő kapcsolatod is ilyen lesz... Én mindig is kerültem az ilyeneket, mert én azt szerettem, ha mindketten adunk, kapunk, amikor udvarolni kellett. Mondom ezt férfiként. Meséld már el, mi a jó neked ebben a kapcsolatban? Olyan dologra vársz, amit sosem fogsz megkapni, de ezt te is tudod. Nem lesz megváltás, ebben biztos lehetsz!


Férfiként kérdezem... Hogy a fenébe tudsz lefeküdni vele? Csak kihasznál! 45 évesen, rengeteg tapasztalattal(saját és baráti, ffi,női) mondom mindezt. Egy jó kapcsolatban ez a fajta probléma fel sem merülne. Meddig akarod ezt tolerálni?

2021. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

A szex vele túl jó.. Ez a vesztem.


Nem egészen tolerálom mert megesik, hogy találkozni sem bírok vele valahogy. Csak amikor vele vagyok. A hormonok

2021. ápr. 27. 15:01
 18/33 A kérdező kommentje:

Szóval kapartatni kellene. Akkor erezné a lángolást meg egyenrangu partnerséget.

"Csodálatos"

Ha a nő kéznél van, az ugy nem jo.


De miert a frigid kell mindig aki nem akar semmit?

2021. ápr. 27. 17:03
 19/33 anonim ***** válasza:
Kezdj velem, ez a megoldás.
2021. ápr. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Pont errol van szo most koztunk hogy en mindig masoktol kapom meg és várom, es szerinte en szétalázom őt ezzel hogy nekem ő nem tudná megadni. Szerinte ugy alázok egy ffit hogy magamat meg észre sem veszem. mert tenyleg ezt csinalom hogy masokkal kontaktolok es habzsolom a bókokat meg bármit.

De mert o tenyleg nem adja meg.



Aztan azzal jon hogy bezzeg amit ő kér azt meg en nem adom meg (szex dolog)

2021. ápr. 27. 20:32
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!