Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nekem kell átölelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nekem kell átölelni megcsokolni mindig ő meg semmi? 26 n

Figyelt kérdés

Szeret mondta nem egyszer szerelmes kapcsolat neha az elejen meg atolelt alvasnal aztan soha. Mert elvileg o ugy alszik jol ha elfordul.


En olelgetem en adok puszit ha jottem mentem, en ömlengek ha epp szerelmes hangulatban vagyok ő annyit se reagal hogy ő is.


Komolyab az ágyban mar kabalát tarthatnék mellette.


Elfogadnám hogy ő ilyen fa.

Csak epp nekem olyan szeretetéhsésem kezd lenni hogy lassan már erzelmi bántalmazásnak élem meg.


Megoldas?



#faember
2021. ápr. 26. 17:44
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Akkor kapd meg másoktól, teljesen, full szervízben.
2021. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Nem veszed észre? Csak szexre kellesz neki, de úgy adja elő, hogy érzelmileg zsarol, egyébként mg be van sz*rva hogy mi lenne vele egyedül. Higyj már nekem, közel 30 év tapasztalattal írok. Én ismerem az összes trükköt, mivel én is eljátszottam már az összeset. A létező összes variációban voltam már, amikor én pörögtem a nőért, amikor egy nő pörgött értem, amikor én voltam szerelmes, amikor fordítva, amikor mindekettem. Voltam már szerető, volt amikor nekem volt szeretőm. Volt 20 évvel idősebb nőm, volt 20 évvel fiatalabb. Az érzelmi hullámvasút minden pontján áthaladtam már.


Ez a csávó téged csak tart, érzelmileg meg nem téged szeret, hanem önmagát félti. Ugyanis jelenleg van egy nője fix dugásra, ami melengeti a lelkecskéjét. Te pörögsz, te kapaszkodsz belé, ezzel maximálisan tisztában van. Csak annyira van nagy szája, amivel még tudja hogy maga mellett tud. Szerinted én hány ilyen nőt használtam ki, pontosan ugyanígy? Ma már inkább a nőket világosítom fel, hogy ne legyenek már ekkora lúzerek. Nagyon szégyellem és megbántam a múltam, teljesen megváltozott az életem már 11 éve. Figyelj, én segítő szándékkal mondtam amit, te döntesz. Annyi még, hogy te leszel akit kidobnak, és neked fog fájni nem neki. A szex miatt ne add már fel önmagad, inkább használj egy vibbrátort vagy léghullámos csiklóizgatót. De komolyan, a szex sosem ér annyit hogy megalázd magad!!! Ha van kérdésed írj privátot. Vagy ne... :)

2021. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Ő is idősebb. Tapasztalt.

Lehet ő érzelmileg már ki van égve?

A huszonévesek meg szerelmesek tudnak lenni de az addig is tart csak náluk.

Szóval ez akkor a részéről csak szexkapcsolat.

A szexfüggőségről Vele, egyelőre nem tudok lejönni. Ezt használja ki.

Probálok másokat keresni, de csak unintelligens barmokat, vagy vihogó idiótákat, vagy távkapcsolatosokat, vagy foglaltakat stb találok eddig a neten, akik mégcsak jól sem néznek ki. Meg vagyok "fogva" ezzel.ill vele.

Probálom megélni ugy hogy lehet ez csak egy életszakasz, de legalább Férfi van az életemben a szó szoros értelmében, aki viszont a legjobb szexben.


Egyelőre képtelen vagyok arra hogy inkább az érzelmek es normális kapcsolat de rossz szex.

Inkább az érzelmi kielégülést adom fel, mint a szexuálisat. Én ezért nem tudok leválni. Nekem nagyon fontos a szex. Fontosabb, mint az érzelmek. Érzelmileg szenvedek ettől tény és való de könnyebb mint testileg szenvedni igazi Férfi nélkül. Korábban a vibri volt. Az nekem nagyon kevés egy ffihez képest.ég es föld a különbség. Nekem.

2021. ápr. 29. 04:04
 24/33 A kérdező kommentje:

A szakítás logikátlan. Azzal csak azt érném el hogy nemhogy érzelmileg nem kapnék semmit de testileg sem.

Aztán majd valahonnan kínomban már összeszedek egy nyomit akinek se EQ ja se IQ ja de far.ka sincs.


Hát szóval..

2021. ápr. 29. 04:16
 25/33 anonim ***** válasza:

Elég nagy tévképzetben élsz, úgyhogy röhögni jó ez a poszt.


Nem égett ki, és az idősek is tudnak szeretni. Ennyire tart, csak még ezt is b.szik megmondani, innen kell megtudnod.


Ha igazán akarnál mást keresni, akkor találnál. Egyre inkább tűnik ez a szokásos rinyának álcázott büszkélkedésnek: látjátok micsoda hím, hogy milyen domináns?

2021. ápr. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Ellenben ő azt mondja komolyan gondolja velem. Csak kicsit tart hogy félrelépnék, nem teljesen bízik bennem. Nem akar csalodni.


Stb

2021. ápr. 29. 20:49
 27/33 A kérdező kommentje:
Hu de "rosszlány" vagyok ;) :D
2021. máj. 1. 07:10
 28/33 A kérdező kommentje:
Törölve amire reagáltam 27 ben..
2021. máj. 1. 07:45
 29/33 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés vagy a probléma? Van egy hapsi, akitől függő vagy. Tök mindegy mit csinálsz, neked kizárólag ő kell. A szex mindenek felett áll neked, ezért akár a lábtörlő szerepét is be fogod vállalni. A pasid pontosan érzi mindezt, ő is a szexért tart. Feladtad a női büszkeséged, alárendelted magad. Nem akarod elfogadni hogy szívből nem szeret a szexpartnered. Ő nem fog ezen változtatni, mert nem érez irántad többet. Mindketten hazudtok egymásnak és önmagatoknak. Neked kell a szex, neki kell a fix szex.


Ezek után mi a kérdés? Komolyan kérdezem!!!

2021. máj. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Már változott a helyzet. Fordult a kocka.

Tényleg szerelmes.

Köszi azert

2021. máj. 1. 10:17
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!