Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nekem kell átölelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nekem kell átölelni megcsokolni mindig ő meg semmi? 26 n

Figyelt kérdés

Szeret mondta nem egyszer szerelmes kapcsolat neha az elejen meg atolelt alvasnal aztan soha. Mert elvileg o ugy alszik jol ha elfordul.


En olelgetem en adok puszit ha jottem mentem, en ömlengek ha epp szerelmes hangulatban vagyok ő annyit se reagal hogy ő is.


Komolyab az ágyban mar kabalát tarthatnék mellette.


Elfogadnám hogy ő ilyen fa.

Csak epp nekem olyan szeretetéhsésem kezd lenni hogy lassan már erzelmi bántalmazásnak élem meg.


Megoldas?



#faember
2021. ápr. 26. 17:44
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Szex kozben is keruli a simogatást csókot
2021. ápr. 26. 17:44
 2/33 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, nem változtat
2021. ápr. 26. 17:45
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, ő ilyen típus. Csak akkor viszont várhatsz te az ölelésre, simogatására csókokra nem fogja magától kezdeményezni.

Mióta vagytok együtt?

Az a kérdés hogy te így boldog leszel-e mellette, szeretetéhesen?

2021. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Ez igen, ez a ridegség egyfajta érzelmi bántalmazás, hiszen ignorálja az igényeidet. Nem is lenne ezzel baj,csak ha becsületes elmondja, hogy mert nem szeret viszont.

Hidd el ezen a bolygón mindenki vágyik ölelésre attól, akit szeret.

Sajnálom.

Ne fogadd el és soha ne légy megalkuvó szerelem terén. Olyat szeress aki viszontszeret

Ha egy ilyenhez kötöd az életed, garantáltan jönni fog egy olyan, aki megadja azt az érzelmi töltetet, amit ő nem. És még igen az elején vagytok és már így érzel. Szóval ne akard hogy pont ilyen embertől ne tudj válni és szeretőkkel bújkálj

2021. ápr. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Bukó kapcsolat! Amelyik fél jobban akarja a másikat, az mindig pórul jár. Tök mindegy mi az ok, ha nem kielégítő a kapcsolat, csak idő kérdése meddig fog tartani. Vagy lehet szenvedni.
2021. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
19%
Vannak ilyen típusú férfiak, vagyishát tapasztalataim szerint a többség ilyen.
2021. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
67%
Valószínüleg nem tetszel neki, csak azért van veled, mert nem tud jobb nőhöz jutni.
2021. ápr. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
En még most vagyok életemben először ilyennel.
2021. ápr. 26. 19:21
 9/33 anonim ***** válasza:
Más a szeretetnyelve, ő ezt nem igényli.
2021. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
9-es. Duma, duma, duma. Mindenkinek van olyan nő/férfi típus, akivel nagyon odaadó tudna lenni. 30+ nőm volt, a feléhez úgy álltam, mint a kérdező barátja. A szeretet nyelvem pedig ugyanolyan mint volt. Annyi a dolog lényege, hogy voltak nők, akik nem ütötték meg azt a szintet hogy oda meg vissza lettem volna tőlük. Lehet nem elhinni meg tagadni, de a kapcsolatok minimum fele az nem arról szól hogy valaki megtalálta az igazit, hanem hogy éppen nem volt más. Itt meg nem elvárható hogy nagy legyen a rajongás. Önámítás hogy imád és szeret a párom, csak nem tudja kimutatni. Persze valamilyen szinten biztos szeret, vagy valamiért(szex, nincs egyedül), de az minden csak nem szerelem. Én is szeretem az autóm mert tök jó, de nem vagyok bele szerelmes.
2021. ápr. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!