Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek sose lesz fiúja?

Figyelt kérdés

Nekem még nem barátom. Nem azért, mert a külsőmmel lenne gond, sokan meglepődve kérdezik, hogy egy ilyen lánynak mint én, hogy hogy nem volt még pasija. De úgy érzem sose lesz, mert nem is érdemlem meg, nem tudom elképzelni, hogy nekem egyszer összejön. Most lehet mondjátok, hogy több önbizalom és optimizmus kéne, de minek ha úgyse jön össze és akkor még jobban lejjebb ránt. :(

16/L


2010. aug. 3. 14:34
 81/96 anonim ***** válasza:

aha megvan, és most jó is:D


jó alakod van, viszont a hajaddal kezdj vmit mert az borzalmas:)

2010. aug. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nekem mindig van éppen valaki aki tetszene. Hol a suliban tetszik valaki, hol kresz tanfolyamon :D hol a nyári munkában stb. De mégsem alakul semmi. És mindig kinézek magamnak valakit (persze olyat akinél azért érzem azt, hogy szimpatikus vagyok én is neki) de mégsem kellek. Nem keltem fel az érdeklődésüket. Beszélgetünk, viccelődünk, de ilyen felszínes dolognak marad meg az egész. Még csak barátok sem leszünk, és a "szia hogy vagy, mi újság veled?" szinten marad a dolog....És pont ezért nincs önbizalmam. Mert nem kapok arról visszajelzést, hogy legalább egy kis szikrája lenne annak, hogy jó társaság lennék.
2010. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 A kérdező kommentje:
Nem borzalmas csak azon a képen áll hülyén. :/ xD
2010. aug. 3. 16:18
 84/96 anonim ***** válasza:

16:18

21 éves lány vagyok, ez lemaradt.

De amúgy Szandi :)

2010. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:

ja akkor jó:)de mondom alakra tuti vagy:)


Szandi, ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, mivel személyesen nem ismerlek, az h a kommentjeid alapján jó társaságnak tűnsz az most egy kis része az egésznek:)én am Kristóf

2010. aug. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 A kérdező kommentje:

Ja meg az a kép ráadásul reggel készült és nem nagyon fésülködtem...xD

Ek. ilyen hajat akarok: [link] és akkor már nem fog annyira szét állni :D xD

2010. aug. 3. 16:23
 87/96 anonim ***** válasza:
ilyen seggig érőt akarsz?:D:D:D
2010. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 A kérdező kommentje:
Majdnem. xD Derékig érővel is megleszek elégedve. :D
2010. aug. 3. 16:26
 89/96 anonim ***** válasza:
nem hosszú az egy kicsit?
2010. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 A kérdező kommentje:
De, csak nekem nagyon tetszik. *.* :D
2010. aug. 3. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!