Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek sose lesz fiúja?

Figyelt kérdés

Nekem még nem barátom. Nem azért, mert a külsőmmel lenne gond, sokan meglepődve kérdezik, hogy egy ilyen lánynak mint én, hogy hogy nem volt még pasija. De úgy érzem sose lesz, mert nem is érdemlem meg, nem tudom elképzelni, hogy nekem egyszer összejön. Most lehet mondjátok, hogy több önbizalom és optimizmus kéne, de minek ha úgyse jön össze és akkor még jobban lejjebb ránt. :(

16/L


2010. aug. 3. 14:34
 21/96 anonim válasza:
az igazán szép lányoktól tény, hogy félnek a pasik. nem magamra célzok :D :( az, hogy 21 évesen nem volt barátod, nem jelent semmit, emiatt ne légy magad alatt :) kérdező, te meg 16 évesen pláne ne :)
2010. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
Nekem se volt barátnőm de nem vagyok le maradva:D am pont melletem laksz kérdező:DDD
2010. aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 A kérdező kommentje:
:D
2010. aug. 3. 15:02
 24/96 anonim ***** válasza:

már bocs h kötözködök barbie91 de azért 21 évesen úgy lenni, h még egy barátnője sem volt...hát... szerintem elég nehezen megvalósítható h ne legyen maga alatt...

18/f

2010. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
mégcsak 16 éves vagy....
2010. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim válasza:
Igen, ez a hozzáállás nem túl jó, de hidd el minnél többet vársz, annál nagyobb lesz a szerelem =) csak nyugi ;) Tudom h. össze fog jönni =)
2010. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim válasza:

kedves cfc!


miért, 21éves korára már kiöregedett szerinted, vagy mit gondolsz? :D gondolom még tanul, esetleg főiskolás, akkor még bőven ráér azzal foglalkozni...

2010. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:

Nna, azért ne legyenenek illúzióitok. Akik ide beírnak, azoknak tipikusan nem azért nem volt pasijuk, mert túl szépek, vagy túl rusnyák, máshol van a gond. Csak a miheztartás végett.


Kérdező: egy kép belinkelése megoldaná ezt a problémát, legfeljebb utólag törlöd. Vagy küldheted privátban is. Ennél objektívebben senki sem fogja elmondani, hogy milyen is vagy.


Még valami!


Jó pár olyan csaj van az ismerettségi körömben, akik 23 évesen szüzek még, pasijuk sem volt.


Nem rondák, de nem is gyönyörűek. Átlagosak. Simán lehetne partnerük, DE olyan szinten befordultak / depresszívek lettek a kapcsolat hiányától, hogy emiatt nem kellenek senkinek. A kisugárzás, humor, vidámság, intellektus legalább olyan fontos egy nőben, mint a külső.


Ilyen hozzáállással tényleg nem lesz senkid. Legyen benned vér, legyen élet, légy vidám, járj el társaságba, tudd, hogy mi kell pasiknak. Az ismerőseim nem tudják, ezért nyomják a csajos estéket, bulikat, és közben magányosan bőgnek a kispárnájuknak, mert nincs akit szerethetnének... tragédia.


22/F

2010. aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:

barbie!


nem, nem arra gondolok h kiöregedett. csak azért milyen lehet már h a ,,fiatalkora''(nem mintha most öreg lenne csak úgy a tizenéves részre gondolok) során egy barátnő se jött össze neki?most már nem tudja megtenni azt amit akkor tehetett volna, nem tud olyan fesztelenül csinálni dolgokat, hisz már vagy főiskolás/egyetemista, v már dolgozik, és ez azért behatárolja a mozgásterét.

de csak összejön neki is egy boldog párkapcsolat minél hamarabb:). de ettől függetlenül elég szar lehet neki most így

2010. aug. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:

15:15!


ott a pont

2010. aug. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!