Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek sose lesz fiúja?

Figyelt kérdés

Nekem még nem barátom. Nem azért, mert a külsőmmel lenne gond, sokan meglepődve kérdezik, hogy egy ilyen lánynak mint én, hogy hogy nem volt még pasija. De úgy érzem sose lesz, mert nem is érdemlem meg, nem tudom elképzelni, hogy nekem egyszer összejön. Most lehet mondjátok, hogy több önbizalom és optimizmus kéne, de minek ha úgyse jön össze és akkor még jobban lejjebb ránt. :(

16/L


2010. aug. 3. 14:34
 11/96 anonim ***** válasza:
Én meg 19 múltam,és még nekem se volt fiúm.De nekem eszembe se jutna,hogy sose lesz...Túl optimista lennék?:D Szerintem inkább realista vagyok :-) Nézz körül,minden jöttment hülyének van pasija/csaja,még a rondáknak is,meg minden...Én meg még ronda se vagyok ;D
2010. aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
én 18/L vagyok és nem volt még barátom....kissé ciki számomra
2010. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 A kérdező kommentje:
Most így olvasva, hogy mennyinek nem volt még barátja, kicsit megnyugtató, hogy akkor nem csak én vagyok így lemaradva. x)
2010. aug. 3. 14:49
 14/96 anonim ***** válasza:

21 vagyok és nekem sem volt még. :D Eddig én vezetek...

És én sem gondolom azt, hogy valaha is lesz majd. Önbizalmam nulla, egy szerencsétlenségnek érzem magam akinek soha sem jön össze a dolog.

2010. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
Igen, de akkor most miért is nem ismerkedsz össze a 18 körüli magányos pasikkal?
2010. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet:/ szinte minden ismerősömnek volt(vagy van)pasija. És nem a külsőmmel van gond az biztos mert az utcán megnéznek, rám dudálnak..és mégis..
2010. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:

nagyon rossz lehet nektek h némelyikőtöknek még huszonévesen se volt párkapcsolata:S, de kitartás! engem meg az frusztrál h még szűz vagyok, pedig volt már nemegy barátnőm, de alapból én nem az első jöttmenttel akarom az elsőt, de úgy látszik h ezzel a problémámmal én itt elbújhatok:D

18/F

egyébként ki milyen megyéből van?:D

2010. aug. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 A kérdező kommentje:

14:51-es: detto. Néha azt hiszem talán épp ez miatt nem kezdeményeznek, mert azt hiszik egyből visszautasítok mindenkit...:/


Én Csongrád megyéből vagyok. :D

2010. aug. 3. 14:55
 19/96 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem vagy lemaradva.

Másrészt nekem meg épp nincs csajom.

F/27

2010. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 A kérdező kommentje:

Hát van aki mondta már, hogy eléggé le vagyok maradva... -_-

Itt a gyakorin meg valamelyik eszes szerint csak azért nem volt még pasim, mert ronda vagyok...

2010. aug. 3. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!