Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek sose lesz fiúja?

Figyelt kérdés

Nekem még nem barátom. Nem azért, mert a külsőmmel lenne gond, sokan meglepődve kérdezik, hogy egy ilyen lánynak mint én, hogy hogy nem volt még pasija. De úgy érzem sose lesz, mert nem is érdemlem meg, nem tudom elképzelni, hogy nekem egyszer összejön. Most lehet mondjátok, hogy több önbizalom és optimizmus kéne, de minek ha úgyse jön össze és akkor még jobban lejjebb ránt. :(

16/L


2010. aug. 3. 14:34
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:

Jól van, tudom hogy így nem lehet rólam véleményt alkotni. :)


Szandi

2010. aug. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
esetleg ha van kedved még erről témázgatni írhatsz privit, v ha csak ki akarod beszélni magad:)
2010. aug. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim válasza:

A 24 évemmel azt hiszem eddig vezetem a lányos listát! :D

Most 24 és fél éves, és úgy tűnik, alakul valami. :)

2010. aug. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim ***** válasza:

16 évesen bőven ráérsz még. Én 19 éves fiú vagyok, nekem azért nem volt párkapcsolatom eddig, mert inkább ilyen otthonülős vagyok (nem igazán járok társaságba) és nem vagyok mai falubikája alfahím ideál, de ettől még nem érzem elásva magam. Persze sz*r érzés, de hát mit lehet tenni... Ismerkedj, ha élőben nem megy, akkor egyelőre neten; társkeresők, GYK stb. :D

19/F

2010. aug. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 A kérdező kommentje:
24 év? o.O Hogy bírtad eddig? :D
2010. aug. 3. 18:21
 96/96 anonim válasza:

Otthonülő fajta vagyok, ritka jó családom van. :) Egyébként nem tudom, bírás kérdése-e? Sokszor gondolkodtam már rajta, vajon engedtem-e volna a kísértésnek, ha bárkinek kellek?

Igaz, egyszer valaki meg akart csókolni, csak nem engedtem, mert nem úgy volt szimpatikus. Úgyhogy bízom benne, hogy nem ribi vagyok, akinek nem volt alkalma ribinek lenni.

2010. aug. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!