Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha valakinek 6. ban van fiúja? (Ha valakinke úgy tetszik akkor: pasija)

Figyelt kérdés

Gondolkoztam már rajta,de nem akarok szexet ..

Maximum csókot és enyhe tapit :)


Vélemény?


12/L


2010. aug. 12. 00:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

nem ciki ez már alap :)

szexet ne is akarj.

csók még okés meg ölelés meg egymás kezét fogni

ezek még beleférnek :)

2010. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Dehogy!

A te fajtád (cigányok) így csinálják.

2010. aug. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány..:)
2010. aug. 12. 00:21
 4/24 anonim ***** válasza:
hát ha ribi akarsz lenni...te tudod
2010. aug. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Sz.Z Panda válasza:
Te vagy az Gyuszi??? Anyád megin megadja...
2010. aug. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Hmm..Nem nem szeretnék ribi lenni,le is írtam hogy nem lenne szex,és nem is lenne csóknál több.

De oké,akkor biztos ribi leszek ha ezeket csinálom..

Azért köszi a válaszokat.

2010. aug. 12. 00:35
 7/24 anonim ***** válasza:
Szia Vivi!
2010. aug. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Szija:) én elmondanám neked hogy nem ciki ha 6.-ba van pasid főleg hogy 12 éves vagy:) amúgy okosan gondolkozol hogy csak csók és enyhe tapi ne is akarj mást mert ha kitudódik lefognak hordani minden k*rvának!Van egy bnőm 13 éves és 11 éves kora óta nem szűz hozzákell tennem egy 23 évessel veszítette el!Természetesen cigizik,iszik! Én 14 vagyok de soha nem tenném meg azt amit ő inni főleg nem!Nekemis volt pasim 12 évesen bár a pasi és köztem semmi nem volt még 1 kézfogás se!Aztán megint lett barátom már 1 éve és még csak amikor betöltöttük az 1 évet akkor taliztunk és volt csók kézfogás ölelkezés de tovább nem mentünk pedig már 14 vagyok:)


szóval fel a fejjel nem ciki hidd el 2-3 év múlva már oviba kezdik a pasik meg a csajok ahogy elnézem a mai csajokat!!És nemleszel ribanc se:)puszi

2010. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
nekem is 6.ba volt először "csajom"..és nem vagyok cigó...ő se...
2010. aug. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszi (:


Az durva hogy 11 évesen elvesztette :O


Én sem innék,cigiznék soha :/

Mondjuk azt sem értem,hogy minek kell egyből cigányozni..:)


Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 12. 12:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!