Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ciki ha valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki ha valakinek 6. ban van fiúja? (Ha valakinke úgy tetszik akkor: pasija)

Figyelt kérdés

Gondolkoztam már rajta,de nem akarok szexet ..

Maximum csókot és enyhe tapit :)


Vélemény?


12/L


2010. aug. 12. 00:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nekem is 6.-ba 12 évesen volt először pasim:)

Most leszek 13...

2010. aug. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

nem ezt tilos 45 éves korodik apácaként kell élned és budapest tvt nézned ha eljön egy fiú melleted orditsd hogy WÁÁÁ SÁTÁN SZÜLÖTTE!! és locsold te szentelt vizel és rugdosd meg... aztán a45 leszel szeretkezhetsz egy kutyával ugy hogy nem nézel az arcába és miszionáriusba, ö szül neked 36 gyereket amit fel kell nevelned és mind ugyan erre a sorsra jut


nem nem ciki én is udvaroltam 6. ban és üzenem azoknak akik kiakatak a "tapin" ne pettingre gondoljatok bazeg maxmimum meg fogja 2 mp re a fenekét nagyügy ök nem a spicerol veszik a tapizási ötleteket és nem ciki egyáltalán

2010. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

én most leszek 15,és nekem is 6.ban volt elöször pasim..ez tök természetes, a nem lúzer csajok ilyen korban kezdik :):)

De mekkora tapló, az aki elöször cigányozott..istenem..szerencsétlenek ne hallgass rájuk :) pussziii

2010. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

14:59-es igen,úgyértem a tapit :D

Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat..:))

2010. aug. 26. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!