Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ciki ha valakinek már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha valakinek már több mint 1 éve nincs senkije?

Figyelt kérdés
Volt egy komoly 3 éves kapcsolatom és nehezen tettem túl magam a szakításon. Kezdem ugy érezni hogy ezt a környezetem már betegesnek tartja.
2008. jún. 14. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy ciki...egy 3 eves kapcsolat utal plane nem...olyanok is vannak akiknek meg eletukben nem volt baratjuk es az sem ciki...majd akkor lesz uj kapcsolatod ha keszen allsz ra:)
2008. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen amit írtál:)
2008. jún. 14. 14:44
 3/9 anonim ***** válasza:
:) hat nincs mit, igy gondolom:) fel a fejjel:)
2008. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki! Előbb úgymond pihend ki az előző kapcsolatodat! Ha nem így teszel, akkor az ki fog ütközni a következő kapcsolatodban.
2008. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, egyáltalán nem ciki, az embernek egy ilyen távú komoly kapcsolat után szüksége van időre, ahhoz, hogy feldolgozza magában a dolgokat. Ne gondolkozz, azon, hogy mikor leszel már túl rajta, majd ha készen állsz újra egy kapcsolatra, azt nyilván érezni fogod. De ne türlemetlenkedj, ez normális állapot. Mindennek meg van a maga sora. Kitartás!
2008. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mégis ki előtt ciki? Ez olyan dolog, amit az ember nem irányíthat, különben egyből a nagy Ő-t állítanánk magunk mellé, nem?

Semmi baj, majd megjön az a pasi.

2008. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki! Ilyen lelki dolgokban csak azzal törődj,amit úgy érzel,hogy neked jó,ne hallgass másra,te tudod a legjobban eldönteni! Az emberek mindig beszélnek minden félét,az elvárásokkal nem kell törődni,majd ha jön Ő,azt úgyis megérzed!

Kate

2008. jún. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pontosan egy eve szakitott a baratom velem 2 es fel ev utan! es nekem se volt baratom egesz most majusig...en is kezdtem aggodni ,es nagyon levoltam torve ,de hidd el az ido mindent megold es hamarosan neked is ujbol lesz akiert langoljon a szived :)
2008. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 évig nem volt senkim. szoval nem ciki. ido kell kiheverni a szakitast.
2008. júl. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!