Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valakinek sose lesz fiúja?

Figyelt kérdés

Nekem még nem barátom. Nem azért, mert a külsőmmel lenne gond, sokan meglepődve kérdezik, hogy egy ilyen lánynak mint én, hogy hogy nem volt még pasija. De úgy érzem sose lesz, mert nem is érdemlem meg, nem tudom elképzelni, hogy nekem egyszer összejön. Most lehet mondjátok, hogy több önbizalom és optimizmus kéne, de minek ha úgyse jön össze és akkor még jobban lejjebb ránt. :(

16/L


2010. aug. 3. 14:34
 41/96 anonim ***** válasza:
okosba átküldhetnél egy képet, nagyon kíváncsi vagyok rád:P
2010. aug. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 Fülünyúl ***** válasza:

Van.


De 16 évesen neked ezen aggódni még felesleges. Valószínűleg neked lesz. Itt a készséges felajánlkozók közül máris kedvedre válogathatsz.

2010. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim válasza:
pedig nem hátrány, a legtöbb pasi hosszútávon nagyon meg tudja unni a túl kommunikatív lányokat :D
2010. aug. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenkinek extrovertáltnak lennie.
2010. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 A kérdező kommentje:
cfc neked még küldtem azt jól van, elég lesz ennyi belőlem.. :D x)
2010. aug. 3. 15:31
 46/96 anonim ***** válasza:

barbie91 válasza:


,,pedig nem hátrány, a legtöbb pasi hosszútávon nagyon meg tudja unni a túl kommunikatív lányokat :D''


pontosan:), én se vagyok oda azokért akiknek be nem áll a pofájuk, és nem bírnak a seggükön megmaradni:D bocs a szép megfogalmazásért:D

2010. aug. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 A kérdező kommentje:
Pedig ahogy észrevettem a fiúk az olyan lányokat szeretik akiknek nagy a szájuk. :D
2010. aug. 3. 15:33
 48/96 anonim ***** válasza:
köszi csak az a gáz h nem nyitja meg:D:D, nem jön be a kép:D:D:D:D
2010. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim válasza:
ööö..a nagy száj nem feltétlenül a beszédesség miatt előnyös egy pasinak ;)
2010. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:
köszi csak az a gáz h nem nyitja meg:D:D, nem jön be a kép:D:D:D:D
2010. aug. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!